-8 kg uda się ??

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

-8 kg uda się ??

Postprzez aluniaaa04 » 26 lut 2013, o 10:37

Cześć !!Obecnie ważę 58 kg , niestety jestem "malutka" i te 58 kg to na mnie dużo .- Chcę schudnąć 8 kg mam nadzieję ,że wytrwam i osiągnę swój cel :) Wczoraj minął pierwszy dzień , śniadanie zjadłam jak zwykle dwie skibki chleba z pomidorem + herbata , w szkole również dwie skibki dużo wody i na obiad gotowane warzywka :) Dzisiaj już ograniczyłam śniadanie do jednej skibki do szkoły warzywa i owoce czyli marchewka i jablko no i oczywiście woda a na obiad znów gotowane warzywa :) No i oczywiście zero słodyczy !

Jak sądzicie uda mi się osiągnąć cel ??
Macie jakieś swoje przepisy na diety gdzie można zrzucić zbędne kilogramy ale nie głodzić się ???

Alicja :)
aluniaaa04
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 10:29

Re: -8 kg uda się ??

Postprzez bluszcz » 26 lut 2013, o 15:19

Postaraj się jeść częściej, ale za to mniejsze porcje. Najważniejsze, żebyś się nie głodziła - organizm wówczas zareaguje na to, jakby były gorsze czasy i zacznie magazynować tłuszcze, więc paradoksalnie przytyjesz. Ruszaj się - chociaż w domu, jakieś pół godziny. Nie próbuj diet, tylko właśnie postaw na aktywność fizyczna - będzie najlepszym wyjściem.
Przelicz także swój BMI, by wiedzieć, jaka waga będzie dla Ciebie idealna.
bluszcz
 

Re: -8 kg uda się ??

Postprzez Janis Joplin » 1 mar 2013, o 11:26

ja mialm ten sam problem i ważyłam tyle samo co ty! mi pomogły ćwiczenia i nie jedzenie po 18 nawet jeśli w moim brzuchu dzialy sie rewolucje...poprostu oglądałm jakiś film żeby o tym nie mysleć. aha no i ćwiczenia! codziennie przed snem robilam na poczatku 50 po ok 2 tyg 100 brzuszków i ok 20-do 40 przysiadów to naprawde pomoże 1 sama widziałam ze mój brzuch znikał chociaz czasem już nie miaalm sily ! latem udalo mi się zejśc z 57 do 47 :) aktualnie przez sesję i zimę przytyłam do 52 :( ale juz wziełam sie do roboty i ćwiczę! aha i drastycznie ograniczyłam cukier...kawa bez cukru i zamiast siastek (czekolady i tak nie lubię) kupowaalm daktyle! sa baaardzo slodkie i zdrowsze od cukierków :) powodzenia trzymam kciuki !!! :kiss2
Avatar użytkownika
Janis Joplin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:16

Re: -8 kg uda się ??

Postprzez Cecylia Sztabowska » 11 kwi 2013, o 13:30

Tak uda Ci się osiągnąć cel ale schudniesz tylko z wody z organizmu i za mięśni. Przy takiej głodówce dodatkowo zaraz po wróceniu do normalnego jedzenia przybieżesz na wadze z nadmiarem. tak zwany efekt jojo z dokładką. Bo tak się nie da do końca życia funkcjonować. I do tego organizm dostaje niezłego szoku.

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Cecylia Sztabowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 11:31

Re: -8 kg uda się ??

Postprzez duuuska » 15 kwi 2013, o 13:03

A ja Ci proponuję dietę kapuściana, wpiszesz w googole wyskoczy Ci masa tematów i przepisów, ja w ten sposob schudłam 3 kg w tydzien potem już było gorzej bo z tyogniem schodziłam po 1 kg, ale wiem po koleżankach które próbowały sie odchodząc ile im zajęło schudniecie 3 kg miesiąć. Do tego podczas tej diety czujesz sie lekka, czysta, że tak to ujmę i genialna działa na włosy i cerę ! Ja stosowałam się do tego przepisu i tego programu dnia - http://www.dietakapusciana.net/jadlospi ... cianej.php . Przez 2 tygodnia jadla to co jest tam napisane, a potem np tylko zupkę na obiad
duuuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 12:52

Re: -8 kg uda się ??

Postprzez allison » 17 kwi 2013, o 23:19

Ach ta dieta kapuściana...Próbowałam dwa czy trzy razy. Za pierwszym po dwóch dniach miałam odruch wymiotny na samą myśl o tej cudownej miksturze...Raz dotrwałam do końca, faktycznie trochę schudłam, ale zaraz ważyłam tyle samo.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: -8 kg uda się ??

Postprzez Sepaddi » 18 kwi 2013, o 00:18

Najlepsza jest dieta białkowa i tyle. Jesz tyle samo a chudniesz...

Sepaddi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 kwi 2013, o 00:15

Re: -8 kg uda się ??

Postprzez bettti86 » 30 kwi 2013, o 09:54

najważniejsze w odchudzaniu to trochę ograniczyć wartość spożywanych kalorii, poza tym włączyć jakąś aktywność fizyczną, jest wiosna, więc spokojnie możesz kupić sobie na przykład taki używany rower albo rolki i co drugi dzień ćwiczyć przez godzinkę, połączenie diety i ćwiczeń daje zniewalające efekty
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: -8 kg uda się ??

Postprzez Ewita » 28 maja 2013, o 15:25

Ja schudłam 5 kg w półtora miesiąca, a to wszystko za sprawą motywacji, diety bogatej w owoce i warzywa oraz regularnemu uczęszczaniu na basen. Przez ten okres łykałam również kapsułki Detocell Slim Effect, które również pomogły mi kontrolować moją wagę na bieżąco!:)
Ewita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 13:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]