Body Mission co sądzicie ??

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

Body Mission co sądzicie ??

Postprzez GregorRL » 20 lut 2017, o 13:13

Cześć. Czy któraś z Was próbowała dietę Body Mission ?? Podzielcie się proszę informacjami na jej temat :)

Gregor LR Health&Beauty
GregorRL
Jestem tu nowa :)

Re: Body Mission co sądzicie ??

Postprzez GregorRL » 21 lut 2017, o 14:22

Do Szanownej Pani Moderatorki BlackWolf: W związku z tym, że nie mogę do Pani wysłać wiadomości, odniosę się do Pani wiadomości tutaj: otóż rozumiem Pani pierwsze i drugie ostrzeżenie odnośnie moich dwóch pierwszych postów, natomiast do mojego ostatniego posta kompletnie Pani ostrzeżenie jest niezrozumiałe, ponieważ inni użytkownicy wrzucają dokładnie podobne treści i posty takie mają się świetnie na tym forum. Bardzo proszę o przeanalizowanie tej sprawy i bardziej ludzkie podejście do człowieka, a nie wysyłanie sztywnych ostrzeżeń, na które nawet nie można odpisać, aby się Pani doradzić. Z wyrazami szacunku.

Gregor LR Health&Beauty
GregorRL
Jestem tu nowa :)

Postprzez BlackWolf » 21 lut 2017, o 14:59

Istnieje możliwość wysłania do mnie prywatnej wiadomości. Opcja jest otwarta i przyjmuję każde zgłoszenie.
Dostał Pan ostrzeżenie za reklamowanie Body Mission.
Założony został jeden wątek w formie reklamy, który przeniosłam tam gdzie jego miejsce - do działu reklam i ogłoszeń.
Upomniałam.
Poczym powstał kolejny.
Powtarzające się wątki o jednym i tym samym produkcie, firmie, sklepie itp. traktowane jest jak spam reklama.
To samo dotyczy postów.
Stąd moje pierwsze, oficjalne ostrzeżenie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
BlackWolf
Moderatorka

Postprzez Hadassa » 22 lut 2017, o 17:27

Wiec skoro teraz znow zdublowany temat więc ląduje w koszu.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]