Chłopak unika spotkań ze mną

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Chłopak unika spotkań ze mną

Postprzez alakot543 » 5 lip 2017, o 14:11

A więc jestem z moim chłopakiem już 9 miesięcy. Na początku wszystko było fajnie, zabiegał o spotkania, on je inicjował.
Lecz po pewnym ,,incydencie'' bardzo się zmienił. A mówię tutaj o następującej sytuacji: gadaliśmy przez fb, żartowaliśmy i ,,w żartach'' mnie zablokował. Myślę : ,,Ok pewnie zaraz mnie odblokuje i bedziemy nadal gadac''. Lecz tak sie nie stało. Odblokował mnie po 5 dniach. Potem tłumaczył się że (uwaga) o mnie zapomniał.Oczywiście przez te 5 dni nie dostałam od niego znaku życia. Sama też nic sie nie odzywałam bo przecież mnie zablokował a swoją godnośc mam. Gadałam z nim o tym że to nie jest normalne i jaki chłopak zapomina o własnej dziewczynie ale on zbywał temat i sie z tego śmiał.
Od tej sytuacji prawie nie gadamy. To ja zawsze piszę pierwsza, to ja pytam sie czy sie spotkamy a on oczywiście zawsze ma wymówkę żeby sie nie spotkać. Ostatni raz widziałam go 2 tygodnie temu a ostatnio gdy sie zapytałam kiedy będzie miał w końcu czas żeby sie ze mną spotkac powiedział ze nie wie bo ma dużo na głowie i cały czas coś robi. Gadamy też rzadko i tylko gdy ja pierwsza sie odezwe. Już mam dośc takiego traktowania czuję się wykorzystywana i nie wiem co z tym zrobić. Nie wiem jak sie zachować w takiej sytuacji bo to mój pierwszy chłopak.
Gdyby mu zalezało to by miał czas chociaż spytać się co u mnie, spotkać się..
Boję się że już mu na mnie nie zależy i olewa mnie bo nie wie jak ze mną zerwać. A ja nadal go kocham.
Dodam że oboje mamy po 18 lat.
alakot543
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 14:09

Re: Chłopak unika spotkań ze mną

Postprzez BlackWolf » 5 lip 2017, o 14:52

Do związków trzeba dojrzeć a on zwyczajnie Ciebie nie chce.
Zajmij się sobą, rozglądnij się dookoła.
Wokół jest pełno wartościowych i bardziej ciekawszych chłopaków.
Poza tym to mężczyzna ma zabiegać o Ciebie a póki co, to Ty latasz za nim.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Chłopak unika spotkań ze mną

Postprzez Fenek86 » 6 lip 2017, o 02:34

alakot543 napisał(a):A Już mam dośc takiego traktowania czuję się wykorzystywana i nie wiem co z tym zrobić. Nie wiem jak sie zachować w takiej sytuacji bo to mój pierwszy chłopak.

Jak jak się zachować? Jak przewrócisz na ulicy i ktoś cię zacznie kopać to też nie będziesz wiedziała jak się zachować? Dziecko drogie :D
Jeśli masz czegoś dosyć to to przerwij. Nie daj sobą pomiatać. Miej trochę tego takiego honoru i godności.
Pierwszy i nie ostatni, bo ten to baran jakiś.
alakot543 napisał(a): Gdyby mu zalezało to by miał czas chociaż spytać się co u mnie, spotkać się..
Boję się że już mu na mnie nie zależy i olewa mnie bo nie wie jak ze mną zerwać.

Sama sobie przeczysz. Masz rację nie zależy.
alakot543 napisał(a):A ja nadal go kocham.

To ja się zapytam A ZA CO? :> Bo jakoś powodów nie widzę
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]