częstotliwość spotkań

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

częstotliwość spotkań

Postprzez justy » 29 maja 2017, o 20:10

Pytanie do kobiet, które mieszkają blisko swoich facetów. Jak często się widujecie mimo pracy i obowiązków udaje się wam spotykać codziennie? O której zazwyczaj się spotykacie, co robicie? Spotykam się z facetem 2 razy w tygodniu mimo bliskiej odległości 3km, autobusy jeżdżą co 5 minut, studiujemy i pracujemy, ale kończymy zwykle swoje obowiązki 17-18.
justy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 maja 2017, o 20:05

Re: częstotliwość spotkań

Postprzez Misia0205 » 30 maja 2017, o 10:29

Mieszkam 150m od mojego chłopaka niestety poprzez obowiązki są takie tygodnie ze widzimy się raz np a bywa też tak że widzimy się codziennie. Nie ma na to reguły wszystko zależy od tego co potrzebujesz i czy bardzo tęsknisz. Im częściej się spotykasz tym większa więź się buduje między wami. :-)

Misia :D :oops: :kiss2
Misia0205
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 19:14

Re: częstotliwość spotkań

Postprzez Hannah » 9 cze 2017, o 15:20

Na widziałam się ze swoim codziennie a dzieliło nas 15 km. Teraz jak mieszkamy razem to nawet w weekendy się widujemy jak jesteśmy w domach rodzinnych
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: częstotliwość spotkań

Postprzez szamena » 9 cze 2017, o 16:56

to nie jest zasada, ale powiem że wszystko zależy od chęći :)
szamena
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 15:45

Re: częstotliwość spotkań

Postprzez elwira321 » 18 wrz 2017, o 15:53

Nie ma reguły odnośnie ilości spotkać. Myślę że para która się kocha chce być ze sobą jak najczęściej

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: częstotliwość spotkań

Postprzez dradziszewska » 19 wrz 2017, o 14:31

Nie ma złotego środka, każdy ma swoje życie ulubione zajęcia itd jeśli dwa razy w tygodniu do dla Ciebie za mało, sama zaangażuj spotkanie aby widzieć go częściej ale uważaj aby sie nie narzucać.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: częstotliwość spotkań

Postprzez Martusss223 » 19 wrz 2017, o 23:48

Hej :) Ja ze swoim partnerem mamy od siebie około 40 km i widzimy się tylko w weekendy wieczorami po kilka godzin, raz jest to od piątku do niedzieli a raz zdarza się że dopiero w sobotę bo w piątek obowiązki i praca nie pozwalają :) :| Ze względu na tą odległość i codzienne swoje sprawy nie udaje się nam widzieć codziennie, a najczęściej siedzimy w domu, szczególnie tak jak teraz powoli zaczyna się sezon jesienny, a czasem uda się gdzieś bardziej wyjść :)
Martusss223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 21:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski, Bing [Bot], Google [Bot]