dentysta/ortodonta Wawa i okolice

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

dentysta/ortodonta Wawa i okolice

Postprzez pannn » 16 lut 2013, o 19:28

Moje Drogie Panie, z moimi zębami to historia długa i męcząca:). Ale dziś - jako posiadaczka zdrowych i równych zębów polecam pewnych specjalistów, którzy uratowali moje zęby. Mowa o podwarszawskiej klinice dental-design. Jeśli chcecie mieć super zęby w dobrej cenie - gorąco polecam - to tylko kilkanaście minut od stolicy. Miejscowość to Pruszków, mnie leczyła dr Sylwia Orzechowska!

To nie reklama, po prostu nie mogę nacieszyć się swoim uśmiechem! :happy :happy

P.S. mają swoją stronę: SPAM

Ostatnio edytowano 8 maja 2014, o 14:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
pannn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 19:21

Re: dentysta/ortodonta Wawa i okolice

Postprzez storczyk_12 » 30 paź 2013, o 19:11

to ja też pochwalę moją klinikę :) Ja leczę się w Dormedzie i jestem bardzo zadowolona, jakość usług i obsługi są naprawdę wysokie :) Dobrze że są jeszcze miejsca, które można pochwalić publicznie!
storczyk_12
 

Re: dentysta/ortodonta Wawa i okolice

Postprzez cyklonKatrina » 8 maja 2014, o 14:20

Ja wolę SPAM miła obsługa i profesjonalizm. Ja się boje jak diabli a tak jak zaczęłam chodzić, to chodzę. A naprawdę mam co robić , bo wcześniej zaniedbałam strasznie.

Ostatnio edytowano 8 maja 2014, o 14:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
cyklonKatrina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 09:14

Re: dentysta/ortodonta Wawa i okolice

Postprzez cyklonKatrina » 8 maja 2014, o 15:35

Ja się boje jak diabli a jak zaczęłam chodzić, do SPAM to chodzę. A naprawdę mam co robić , bo wcześniej zaniedbałam strasznie. Dlaczego porady traktowane są jako spam?

Ostatnio edytowano 8 maja 2014, o 15:43 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
cyklonKatrina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 09:14

Re: dentysta/ortodonta Wawa i okolice

Postprzez Hadassa » 8 maja 2014, o 15:44

od kiedy link jest poradą ??
wystarczy wkleić nazwę i po problemie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: dentysta/ortodonta Wawa i okolice

Postprzez Stokrotka1 » 29 sie 2014, o 18:13

Zgadzam się, dr Sylwia Orzechowska z kliniki Dental-Design jest naprawdę genialnym ortodontą. Mój syn nie chciał się leczyć, panicznie bał się stomatologów, dopiero po wizycie u tej Pani przekonał się, że to nie jest aż tak straszne. Pani Sylwia ma świetne podejście do takich szkrabów :) Co do kompetencji, to nie będę się wypowiadał, bo rzeczą oczywistą jest, że wykonuje swoją pracę genialnie. Ogólnie cała klinka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - profesjonalny sprzęt i miła obsługa.
Stokrotka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 20:26

Re: dentysta/ortodonta Wawa i okolice

Postprzez conscious » 20 wrz 2014, o 10:18

osobiście miałam leczenie ortodontyczne, wcześniej przygotowanie stomatologiczne a już jakiś czas po zdjęciu aparatu nawet wybielanie zębów w swojej przychodni w lux medzie prowadzone, w sumie cieszyłam się że wszystko w jednym miejscu. również byłam bardzo ciekawym przypadkiem, ale jakoś sobie ze mną poradzili i już uśmiecham się pełną parą :D
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]