Dobry dentysta

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Dobry dentysta

Postprzez elaking » 18 sty 2019, o 14:06

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?
elaking
Jestem tu nowa :)

Re: Dobry dentysta

Postprzez danitazajda » 21 sty 2019, o 10:31

Wiesz co, jeśli chodzi o Toruń to dużo ludzi mi polecało KSE na Ugory w tej nowej galerii Polna Parka. Byłam niedawno i też mogę ich pochwalić. Miałam robione piaskowanie i wybielanie. Efekt bardzo naturalny, nie mam sztucznego uśmiechu rażącego bielą po oczach, ale zęby są takie ładnie naturalnie białe, prawdziwe, to mi się podoba.
danitazajda
Jestem tu nowa :)

Re: Dobry dentysta

Postprzez elacara » 4 lut 2019, o 10:54

danitazajda napisał(a):Wiesz co, jeśli chodzi o Toruń to dużo ludzi mi polecało KSE na Ugory w tej nowej galerii Polna Parka. Byłam niedawno i też mogę ich pochwalić. Miałam robione piaskowanie i wybielanie. Efekt bardzo naturalny, nie mam sztucznego uśmiechu rażącego bielą po oczach, ale zęby są takie ładnie naturalnie białe, prawdziwe, to mi się podoba.

Rownież polecam KSE. Zrobili mi między innymi implanty i efekt jest lepszy niż się spodziewałam. Po pierwsze uśmiech jest naturalny, po drugie same implanty są niewyczuwalne, nic nie podrażniają, nie łamią się.
elacara
Miła Kobietka

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]