głupia studniowka:D

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

głupia studniowka:D

Postprzez Jackie » 27 sie 2012, o 13:54

Siema dziwczyny ::):):):) Mam taki problem, bo nie mam zamiaru iśc na studniówkę. Po wakacjach zaczynam ostatni czwarty rok technikum, juz od wrzesnia zaczną sie przygotowania do tego bezsensownego (wg mnie) wydarzenia. Moja wychowawczyni jest apodyktyczna, prawdopowdobnie bedzie mi kazała iśc, ja nie mam zamiaru więc się jej nie dam, ale nie chce awantury z nią i z moimi kolegami i kolezankami, którzy będa mnie namawiać. nisttety wiem o tym, że będa gdyz kiedys wspomnialam, zę nie zmaierzam iśc i zaczely sie durne pytania dlaczego i namolne prośby. Co za ludzie!!! Wiec co mam zrobić, żeby sie z nimi nie pokłócić, ale zostac przy swoim? :witch
Jackie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 sie 2012, o 13:47

Re: głupia studniowka:D

Postprzez dzo » 27 sie 2012, o 14:16

Każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo robić to na co ma ochotę i podejmować własne decyzje.
Jeżeli nie masz najmniejszej ochoty iść na studniówkę to nie rób tego na siłę ;)
dzo
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez Jackie » 27 sie 2012, o 14:18

oczywiście, ze nie zrobię :) Ja sie pytam tlyko jak inteligentnie odpowidać na zaczepki kolegow i wychowawczyni w tej sprawie :)
Jackie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 sie 2012, o 13:47

Re: głupia studniowka:D

Postprzez dzo » 27 sie 2012, o 14:19

Inteligentnie powiedz:

Nie idę i koniec. I proszę mnie nie namawiać bo zdania nie zmienię 8-)
dzo
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez Jackie » 27 sie 2012, o 14:24

AA spoko dzięki
1:) albo moge ich jeszcze rzucić o scianę:) :witch
Jackie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 sie 2012, o 13:47

Re: głupia studniowka:D

Postprzez dzo » 27 sie 2012, o 15:28

Taką opcję też możesz wziąć pod uwagę :diabel :diabel
dzo
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez Ulka20 » 27 sie 2012, o 20:24

To jest tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Skoro inna osoba nie idzie bo np. nie ma funduszy to też są kłótnie, bo ma iść i tyle? :) Nikt nie może Cie zmusić, ale z drugiej strony studniówkę ma się raz w życiu :)
Ulka20
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez Tinuviel » 27 sie 2012, o 21:43

Ja uwielbiam takie "imprezy" :D Ale wiadomo, że każdy ma inaczej. Nikt Cię nie może zmusić. Szkoła, nauczycielka, znajomi... Nie chcesz to nie idziesz :-) A jak to każdemu wytłumaczyć? Myślę, że ja bym po prostu mówiła, że nie lubię takich imprez/nie mam ochoty, dlatego się nie zamierzam wybrać ;-) Nie wiem jakich masz znajomych, więc może zdarzą się tacy co będą się z Ciebie wyśmiewać, ale pamiętaj, że wtedy to oni zachowują się jak niedojrzałe gnojki. Masz prawo nie iść i nie musisz nikogo okłamywać. Dlatego nie myśl za długo nad dobrą strategią. Po prostu powiedz prawdę i koniec :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: głupia studniowka:D

Postprzez witch » 27 sie 2012, o 22:28

:witch

Ja bym powiedziała że Studniówka nie wchodzi w moim przypadku w rachubę bo imprezy tego typu zupełnie mnie nie interesują i kłócą się z ideałami jakim staram się hołdować (tu argumenty w postaci ideałów). Poza tym jestem osobą świadomą i potrafię decydować o tym czy idę na imprezę.

Dobre?

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: głupia studniowka:D

Postprzez dzo » 28 sie 2012, o 09:37

witch napisał(a)::witch

Ja bym powiedziała że Studniówka nie wchodzi w moim przypadku w rachubę bo imprezy tego typu zupełnie mnie nie interesują i kłócą się z ideałami jakim staram się hołdować (tu argumenty w postaci ideałów). Poza tym jestem osobą świadomą i potrafię decydować o tym czy idę na imprezę.

Dobre?


Brzmi jakby to miał powiedzieć 60-letni człowiek z wykształceniem i pełen doświadczeń życiowych :lol:
dzo
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez Tinuviel » 28 sie 2012, o 09:57

Dobre, takie dyplomatyczne ;-) Ale obawiam się, że w szkole mogą uznać taką jej wypowiedź jako chęć nabijania się z tego wydarzenia i osoby, z którą będzie rozmawiała... W ustach młodej osoby może to brzmieć trochę jak prowokacja ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: głupia studniowka:D

Postprzez chwistas » 28 sie 2012, o 20:43

Przynajmniej brzmi dobrze. Studniówka, podobnie jak i wesele to bardzo mocno przereklamowane sprawy. Fajnie jak znajdziesz drugą taką jak ty osobę, która też nie idzie. A serio to z jakiego powodu ty nie chcesz iść, nam możesz powiedzieć? ;D
chwistas
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez Cukiereczek19 » 29 sie 2012, o 11:50

Bądź asertywna;) Powiedz NIE i koniec ;) po pewnym czasie dadzą Ci spokój ;-)
Cukiereczek19
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez dzo » 29 sie 2012, o 18:25

Cukiereczek19 napisał(a):Bądź asertywna;) Powiedz NIE i koniec ;) po pewnym czasie dadzą Ci spokój ;-)


chyba asertywny ;) ;)
dzo
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez Tinuviel » 29 sie 2012, o 18:34

Czemu asertywny? :-P

nisttety wiem o tym, że będa gdyz kiedys wspomnialam


;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: głupia studniowka:D

Postprzez dzo » 29 sie 2012, o 18:36

a no rzeczywiście :lol: :lol:

popierdzieliło mi się bo się nickiem zasugerowałam :lol:
dzo
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez poganka » 31 sie 2012, o 12:03

popieram ;) nikt nie ma prawa zmusić drugiej osoby do pójścia gdziekolwiek w imię własnych przekonań.
poganka
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez witch » 5 wrz 2012, o 18:40

dzo napisał(a):
witch napisał(a)::witch



Brzmi jakby to miał powiedzieć 60-letni człowiek z wykształceniem i pełen doświadczeń życiowych :lol:


:witch

I tak ma brzmieć. Poważnie. Tylko tak dziewczyna nie wyjdzie na niepoważną. Nie koniecznie musi powiedzieć to tak jak ja. Lepiej we własnych słowach ale prosto z mostu i "ucinająco" wszelkie "ale". Sprawa jest niełatwa, wiem bo u nas też była dziewczyna która nie poszła na studniówkę. Ciężko jej było, pamiętam.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: głupia studniowka:D

Postprzez myszencja » 7 wrz 2012, o 10:52

Powiedz, ze tak sie przywiazalas do szkoly, ze planujesz zostac rok dluzej i wtedy pojdziesz ;)
myszencja
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 12:22

Przemyśl to dobrze, bo to jedyna taka impreza w życiu. Natomiast jeśli już zdecydowałaś to powiedz, ze nie pojdziesz i sie nie tlumacz
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: głupia studniowka:D

Postprzez iza_rozpustnica » 18 wrz 2012, o 08:28

Po prostu powiedz, że nie możesz ze względów religijnych, osobistych czy po prostu nie masz ochoty ;P
BTW. pamiętaj, że później możesz tego żałować... :)

Miłość i Teksty Piosenek to moje życie <3
iza_rozpustnica
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 19:55

Re: głupia studniowka:D

Postprzez myszencja » 18 wrz 2012, o 14:28

iza_rozpustnica napisał(a):Po prostu powiedz, że nie możesz ze względów religijnych, osobistych czy po prostu nie masz ochoty ;P
BTW. pamiętaj, że później możesz tego żałować... :)

no właśnie, może jednak lepiej wpaść na chwilę i póxniej ewentualnie szybciej pójsć do domu
myszencja
 

Re: głupia studniowka:D

Postprzez różowamagnolia » 24 wrz 2012, o 14:52

warto jeszcze raz się zastanowić. studniówka to naprawdę fajna impreza. ubierasz wyjściową sukienkę, zabierasz jakiegoś fajnego chłopaka i bawisz się całą noc ze swoją klasą. możesz potem żałować, jak znajomi zaczną wspominać, a ty nie będziesz wiedziała, o co chodzi. ja pozytywnie wspominam swoją studniówkę i polecam wszystkim ich studniówki. :)
różowamagnolia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 10:03

Re: głupia studniowka:D

Postprzez Jackie » 21 paź 2012, o 20:36

różowamagnolia napisał(a):warto jeszcze raz się zastanowić. studniówka to naprawdę fajna impreza. ubierasz wyjściową sukienkę, zabierasz jakiegoś fajnego chłopaka i bawisz się całą noc ze swoją klasą. możesz potem żałować, jak znajomi zaczną wspominać, a ty nie będziesz wiedziała, o co chodzi. ja pozytywnie wspominam swoją studniówkę i polecam wszystkim ich studniówki. :)

Ni ma się nad czym zastanawiać , nie idę i koniec. A tak bycie dalej asertywnym, nie działa, bo dalej błagają. Co za namolni ludzie, niech się zajmą swoim życiem, to fakt jestem jedyną osobą z klasy, która nie idzie no ale powinni uszanować moje zdanie. Ale zostaje przy swoim.
Jackie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 sie 2012, o 13:47

Re: głupia studniowka:D

Postprzez elzbieta45 » 21 paź 2012, o 21:34

po latach mozesz tego żałować , że nie pójdziesz bo to jednak sa wspomienia ktore potem sie pamieta i niezapomiane chwile . Zastanów sie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Tarnowiak