jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez pomarańcza27 » 12 lut 2017, o 15:28

Zakochałam się w facecie . Mam 27 lat, on 53. Podoba mi się na zabój, choć początkowo nie zwracałam na niego uwagi.To on mnie podrywał,zabiegal,opieralam się,bo mam męza. Ale gdy zaczęłam poznawać go bliżej po prostu oszalałam. Ale teraz wycofał się on. :? Mówi że jest stary :( czy chciał podnieść swoje ego? Chciał sprawdzić czy poleci na niego małolata? Cierpię :in love:
pomarańcza27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lut 2017, o 15:18

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez Jaśmin » 12 lut 2017, o 21:45

Może wcale nie podrywał tylko był po prostu uprzejmy a Ty sobie coś wyobraziłaś?

Nie wiem, tak czy tak wiek to mniejszy problem ale MĄŻ...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez pomarańcza27 » 13 lut 2017, o 08:05

Nie. Zabiegał o mnie od dawna. Szukał okazji by mnie spotkać. Gdy ja już się nim zainteresowalam ,on stwierdził że to nie ma sensu.
Mąż... Jest jeszcze młody, znajdzie swoje szczęście. Nigdy nam się nie układało. Za bardzo żyje ze swoją matka.
Jak go przekonać że jestem gotowa z nim być i nawet jeśli to będzie konieczne, opiekować się nim?
pomarańcza27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lut 2017, o 15:18

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez BlackWolf » 13 lut 2017, o 10:54

Ty go w ogóle znasz?
Wiesz jakie życie prowadzi? Czy jest sam itd.?
Ponieważ ciężko określić czego od Ciebie oczekiwał.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez Fenek86 » 13 lut 2017, o 20:37

Kobieto on ma 53 lata
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez a_gatka » 13 lut 2017, o 22:08

Przepraszam, ale mnie trafia jak coś takiego czytam. Na grzyba Ty temu mężowi czas marnujesz, skoro tak łatwo Cię poderwać?
Gdyby ten starszy był zainteresowany, to zupełnie inaczej postawiłby sprawę.
a_gatka
 

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez Damian Parcel » 14 lut 2017, o 21:45

Tak jak powiedziała BlackWolf, za mało informacji. Nikt z forum nie siedzi w jego głowie i każdy kto chciałby powiedzieć, że na 100% myślał "tak i tak" będzie zmyślał. To, że jesteś zraniona, to ok, można to zrozumieć, ale też jeśli to jest świeża znajomość, może wystarczy delikatnie ochłonąć, takie zauroczenia mogą się zdarzyć i mijają.
I to, że masz męża. Będzie to budzić kontrowersje, bo wiesz Pomarańcza, tu chodzi o to, że kiedyś coś obiecałaś, na dobre i na złe, a teraz tę obietnicę łamiesz - to nie jest społecznie mile widziane. No ale ok, każdy ma prawo do szczęścia, tyle że tu bez ofiar się nie obędzie i tak jak powiedziano, im mniej czasu zmarnujesz mężowi tym lepiej, Albo Ty będziesz nieszczęśliwa, albo on. Tyle, że jak zostaniesz z nim, to on tak na prawdę nie będzie z Tobą, bo Ty go już nie kochasz, więc tu oboje tracicie. On będzie w fikcyjnym związku, a Ty będziesz się męczyć.
No ale wracając do wątku, wymieńmy 3 powody z brzegu:
1. Podrywał Cię, żeby się sprawdzić, jako samiec.
2. Kiedy dowiedział się, że masz męża i jesteś nim zainteresowana, spadło mu zaufanie do Ciebie, bo a nuż on będzie Twoim mężem i co wtedy? To niestety broń obosieczna;/
3. Pomyślał, że jednak jesteś za młoda, pomyślał o tym, co inni powiedzą.
4. BONUS - jest impotentem i się tego przed Tobą wstydzi (niby żart, ale na serio tak może być:P). Chce przed Tobą zgrywać męskiego samca, a Tu młoda dziewczyna, której może nie sprostać.
I tak można wyliczać i wyliczać:)

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez pomarańcza27 » 17 lut 2017, o 06:06

Człowiek prosi o radę a tu tylko krytyka. Żyje z człowiekiem który nie może żyć bez mamusi. Ale to nieważne
Damian. Dziękuję że rzeczowa ocenę sytuacji bez osądzania mnie.
Pisałam do niego, bo unika mnie jak ognia. Napisal ,że jestem za młoda,ze zmarnuje sobie przy nim życie. Unika mnie teraz bo wie że jak mnie zobaczy to nie wytrzyma.
Trudno. I ja odpuszczę. Nic na siłę :(
pomarańcza27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lut 2017, o 15:18

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez Jaśmin » 17 lut 2017, o 23:52

Pomarańcza, to nie krytyka tylko po prostu ciężko ogarnąć temat. Nie dość, że facet starszy to jeszcze w tym wszystkim mąż.

Chyba nie sądziłaś, że ktoś tutaj pochwali zdradę? Skoro mąż jest nie taki jak powinien być to dlaczego się z nim nie rozwiedziesz a później nie zaczniesz szukać szczęścia z innym? Tak by było bardziej fair względem niego.

A starszy? Na prawdę chciałabyś związać się z kimś, kto za parę lat będzie dziadkiem a Ty będziesz nadal w sile wieku? Jesteś gotowa zmieniać pieluchy i pchać wózek inwalidzki jeśli będzie taka potrzeba, i że za parę lat już raczej nie będziesz mogła liczyć na wsparcie partnera a będziesz musiała być wsparciem Ty dla niego?
Czy chodzi Ci tylko o seks?

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez Fenek86 » 18 lut 2017, o 17:16

Chcesz objektywną radę? No dobra dam Ci ją.
Moja rada: rozwiedź się z mężem skoro jest Ci z nim źle. Niech zostanie sobie pod okiem rodzinki skoro z niego maminsynek. I po sprawie a Ty żyj i układaj sobie życie z czystym sumieniem.
Ludzie zawsze będą krytykować zdradę bez względu jak wygląda małżeństwo.
W Twoim przypadku przylepią Ci etykietki "ku rwy", bo miałaś męża a poleciałaś do starucha.
Chcesz żyć z dziadkiem to się najpierw rozwiedź. Ominą Cię przykre epitety, bo z takimi zderzysz się we własnym otoczeniu, nie tutaj.

Druga rada: nie licz na to, że facet w tym wieku jest w stanie kochać Cię szczerą miłością o ile w ogóle można powiedzieć coś o miłości.
Dla faceta w tym wieku jesteś tylko ładnym okazem do podbudowania jego ego.
Jesteś materiałem a nie kobietą.
Materiałem do seksu i przy okazji mogłabyś być jego wierną opiekunką gdy mu zdrowie podupadnie. Uwierz ciężko znaleźć zaufaną opiekundkę do starszych osób. Ale jaka frajda jest ją mieć i w dodatku bzykać. :cool: Młoda, fajna opiekunka na stare lata.
Gdybym miał tyle lat i był samotny to też bym chciał mieć kogoś takiego. :cool:
Chociaż najpierw musiałbym mieć skrzywienie na psychice by umawiać się z kimś kto mógłby być moją wnuczką lub córką. To już nie jest fajne.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez Hadassa » 23 lut 2017, o 18:31

Chyba wszytko zostalo powiedziane...
Faktycznie lepiej najpierw zakonczyć jedno a potem pchać się w drugie..
A z tym starszym.. coż... skoro Cie unika lepiej dać sobie spokoj... chyba że po rozstaniubz mężem dalej nie będziesz mogła go zapomniec. To wtedy sprobuj o niego zawalczyć

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: jak go przekonać że nie ma dla mnie znaczenia jego wiek?

Postprzez pomarańcza27 » 25 lut 2017, o 06:24

Sam się odezwał... Wczoraj wymieniliśmy się numerami. :fallinlove
pomarańcza27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lut 2017, o 15:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]