Jak odejść od faceta?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez paralotnia » 8 gru 2012, o 19:52

Jak odejść? Nie wiem, może spróbuj na nogach... chyba że wolisz na rękach... Tup, tup, tup, tup...
paralotnia
 

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez kamajarecka » 14 gru 2012, o 16:09

niema co się mędczyć z takim facetem. To smutne, ale napewno nie będzie niogdy lepiej :cry: wyczuwam wyraźnie, że się go boisz, najlepiej spakować swoje rzeczy i zostaić list, chociaz sama nie wiem. 2 lata w związku to wcale nie tak dużo. Na pewno znajdziesz kogoś kto będzie Cie sznował :)
kamajarecka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:17

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez paralotnia » 14 gru 2012, o 16:54

Jeśli lubisz być pomiatana, niedoceniana, wyzywana to koniecznie zostań i tłumacz to sobie tym, że go kochasz. Ale ... Wszak w Mądrej Księdze jest napisane: miłuj bliźniego swego JAK SIEBIE SAMEGO. A ty siebie wyraźnie nie lubisz...
paralotnia
 

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez ladyD22 » 19 gru 2012, o 21:02

Czesc!
Jak bym widziala siebie w moim zwiazku:) Jestem z facetem juz 5 lat od 3 jestesmy zareczeni i powiem ci ze sama sie czasami zastanawiam jak od niego odejsc. Jesty identyczny jak twoj, nieprzykjemny wobec mojej osoby,obraza mnie w rozne sposoby, kiedy mi cos powie brzydkiego i mowie mu ze powinnien przeprosic on mi odpowiada ze mnie nie przeprosi bo sobie na to nie zasluzylam i ze to ja jego powinnam przeprosic ;/ Tak ze powiem ci z wlasnej perspektywy zyciowej z partnerem zastanow sie powaznie nad odejsciem masz tyle samo lat co ja i cale zycie przed Toba nie warto go marnowac skims takim kto nie ma szacunku dla swojej kobiety. Ja sie mecze i nie umiem odejsc i to jest moj blad! POWODZENIA:)
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez elzbieta45 » 19 gru 2012, o 21:55

kazdy ma wybor i kazdy sam jest kowalem swojego losu i tak jak sie poscielesz tak sie wyspisz
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez bettti86 » 20 gru 2012, o 09:55

nie rozumiem nad czym się dziewczyny zastanawiacie...trzeba uciekać czym prędzej, nie można samej siebie skazywać na poniżanie i wyzwiska, bo z czasem nie będzie lepiej tylko coraz gorzej...czytające te posty to nie wiem w ogóle czemu się z takimi draniami związałyście, zbierzcie się na odwagę i zakończcie tą farsę
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez elzbieta45 » 20 gru 2012, o 17:58

tak masz racje te dziewczyny mysla ze zmienia swych facetow , a nie wiedza ze z czasem bedzi coraz to gorzej
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 21 gru 2012, o 13:09

Łatwo jest pomyśleć, czy nawet powiedzieć, ze chce się odejść, ale jeśli spędziło się z kimś część życia, powierzało się temu komuś wszystkie sekrety i było się z nim najbliżej, jak to tylko możliwe - tak w sensie fizycznym, jak i psychicznym - to ciężko jest tak po prostu tego kogoś zostawić. Wiem, bo przez to przechodziłam. Przez kilka miesięcy biłam się z myślami, bo planowałam zakończyć 3-letni związek. Ale ostatecznie wypisałam sobie na kartce, co jest dla mnie ważne, a czego nie będę nigdy mieć w tym związku i to zrobiłam. A później...po miesiącu cierpienia nadeszły lepsze czasy, los mi sprzyjał i moje życie stało się piękne! :)
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez Kripersa » 30 gru 2012, o 23:54

Mysle ze z wypisaniem tego co jest wazne na kartce to dobry pomysł...poza tym jak sie jest z kims długo w wzwiazku to tez przyzwyczajenie, czasmi sie nawet przyzwyczaja do wyzwisk...ale niestety nie na tym zwiazek polega, poza tym najwazniejszy jet szacunek, bo jak zauroczenie i wielka miłosc mija to szacunek zostaje i na stare lata dalej jest takim ludziom ze soba dobrze, a bez szacunku nie ma nic!

Wiesz gdzie znaleźć drzwi drewniane ?
Avatar użytkownika
Kripersa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 12:20

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez TakaSobie » 24 wrz 2013, o 12:10

Czesc.Mam problem.Mój facet ma mnie gdzieś ,kłamie itd.Od pewnego czasu sie wogole nie widzielismy.Ja sie staram i nic z tego nie wychodzi.Mysle zeby zakonczyc ten zwiazek bo juz nie chce tego znosic.Co ma zrobic ?Prosze o rade.Z góry dziekuje.
TakaSobie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 11:33

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez Hadassa » 24 wrz 2013, o 12:16

Jeżeli chcesz odejśc i być w porządku, to porozmawiać z nim szczerze, powiedzieć co było nie tak i zakończyć związek...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez Serduszko27 » 24 wrz 2013, o 12:16

TakaSobie napisał(a):Czesc.Mam problem.Mój facet ma mnie gdzieś ,kłamie itd.Od pewnego czasu sie wogole nie widzielismy.Ja sie staram i nic z tego nie wychodzi.Mysle zeby zakonczyc ten zwiazek bo juz nie chce tego znosic.Co ma zrobic ?Prosze o rade.Z góry dziekuje.

założ swoj nowy wątek bo zaczniemy sie gubic w ktorym piszesz.
Avatar użytkownika
Serduszko27
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 18:55

Re: Jak odejść od faceta?

Postprzez geridelii » 24 wrz 2013, o 13:29

Jak najszybciej i jak najbardziej elegancko

geridelii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 13:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]