Jak waszym zdaniem najszybciej pozyskać tabletkę dzień po?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Jak waszym zdaniem najszybciej pozyskać tabletkę dzień po?

Postprzez Fijałka87 » 25 maja 2022, o 10:22

Jak waszym zdaniem najszybciej pozyskać tabletkę dzień po? Bardzo proszę o wskazówki.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: Jak waszym zdaniem najszybciej pozyskać tabletkę dzień p

Postprzez Mata » 10 cze 2022, o 11:55

Warto wypróbować moim zdaniem e-recepta. net/tabletka-dzien-po-recepta, bo już 3 razy w ciągu roku korzystałam, po prostu na wszelki wypadek. Mamy takie czasy, że dzieci jednak trzeba planować. Wiem, w jaki sposób to brzmi, ale wolę na razie wykorzystać młodość, a nie się martwić o macierzyństwo. Niestety w Polsce system idzie w dość złym kierunku dla kobiet, szczególnie planujących dziecko.
Mata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 7 cze 2022, o 13:42

Re: Jak waszym zdaniem najszybciej pozyskać tabletkę dzień p

Postprzez puderniczka » 25 cze 2022, o 23:53

3 razy w ciągu roku tabletka po? to bardzo dużo, może nie mieć za dobrego wpływu na hormony. Taka tabletka działa dość agresywnie przecież. Zdrowiej brać tabletki antykoncepcyjne cały czas niż raz tabletkę po. Jak nie planujesz dzieci to koniecznie zadbaj o antykoncepcję, są na rynku tabletki nowej generacji a mianowicie drovelis, są z lepiej tolerowanym hormonem estetrolem.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]