Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Ożarowa i Babic?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Ożarowa i Babic?

Postprzez Samborka22 » 26 lis 2021, o 15:22

Szukam salonu fryzjerskiego najlepiej jeśli na miejscu będzie można też skorzystać ze stylizacji paznokci. Jeśli ewentualnie w tym kierunku możecie coś zaproponować, podpowiedzieć to dawajcie znać. Najlepiej jakiś sensowny salon z kompleksowymi usługami jeśli chodzi o włosy i w miarę sensownymi cenami. Zdaje sobie sprawę z tego, ceny usług poszły w górę, ale też liczę na to, że jakiś umiar da się zachować.
Samborka22
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 29 wrz 2021, o 09:07

Re: Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Ożarowa i Ba

Postprzez Fijałka87 » 3 gru 2021, o 15:21

Jeśli chodzi o stylizację fryzur to zdecydowanie polecam wizytę w salonie Nika (https://nika-barber-shop.business.site). Dla mnie najlepsze miejsce, żeby się umówić na zrobienie fryzury jak mam jakąś imprezę. Poza tym na miejscu umawiam się też na paznokcie więc to duża wygoda, bo mam dwa w jednym. Dodatkowo jeśli chodzi o to miejsce to na plus również fakt, że salon ma całkiem sensowne stawki za modelowanie.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Adpol, Bing [Bot], Google [Bot]