Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przyznać

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przyznać

Postprzez PiterGunn » 27 gru 2012, o 15:10

Drogie Panie,

czy macie pragnienia, które chce zrealizować, są one jednak na tyle odważne, że z różnych względów nie przyznajecie się do nich swoim stałym partnerom?

Ciekawe jest to, jakie to pragnienia i co robicie, aby je zrealizować. Czy zapominacie o nich, czy raczej myślicie jak zrealizować je z kimś innym...

pozdrawiam
Sebastian
PiterGunn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 15:01

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez Armigor » 28 gru 2012, o 00:06

Nie mam tajemnic przed partnerem,czasami nawet sama pytam partnera czy ma jakies fantazje i on robi to samo dzięki temu nasze życie sexualne nie jest nudne
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez alagera » 30 gru 2012, o 15:51

każda kobieta ma jakieś fantazje nie związane z partnerem i takie fantazjowanie samo w sobie nie jest złe

alagera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 15:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez Addicted92 » 18 sty 2013, o 14:06

A ja mam mase fantazji i po mału będziemy zaczynać je wszystko wprowadzać w życie :)
Np marzę o tym, żeby mnie zakuł kajdankami, związał czy coś, przebrał się w seksowny strój policjanta i tą pałką tam mnie gdzieś dotykał... normalnie mam ciarki jak sobie pomyśle :D On znowu marzy, żeby mnie zobaczyć w stroju pielęgniareczki :) Hmm chciałabym jeszcze pooglądać sobie jakieś filmy erotyczne, a potem do dzieła hehe :P Albo wysmarować się bitą śmietaną... :) Coś czuję, że szybko to przetestujemy hehe :)
Avatar użytkownika
Addicted92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 sty 2013, o 12:19

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez monika1992 » 19 sty 2013, o 00:16

Pragnienia sexsualne ma je kazda kobieta moim zdaniem ja zawsze mazylam o sexsie nad morzem mmmmm... juz to czuje ten klimat.. lubie jak on prowadzi ... juz sie rozmarzyłam ale niestety jest zima i nici z tego .. wiec kobiety pragnaaaą ojj tak .. :sex1
Avatar użytkownika
monika1992
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 21:43

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez pragnienie » 2 lut 2013, o 19:36

Ojj... Okej, przyznaję się - 50 twarzy Greya, mega mnie wciągnęły. Uświadomiłam sobie wtedy, że jest coś podniecającego w bycia uległą, w stanowczym i nieco brutalnym seksie. Chciałabym przeżyć coś takiego, nie być świadoma tego co czai się w głowie mojego faceta... Klapsy, przekleństwa i te sprawy...:P

...bo o to chodzi, by sprawiać sobie przyjemność...
Avatar użytkownika
pragnienie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 19:10

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez Lady89 » 2 lut 2013, o 20:51

Drogie Panie stronka którą Wam podaję http://komdax.com/ jest właśnie dla Was:) Otwierając ją trochę się przeraziłam ale serio mi pomogła:) problemy z facetami to hehee w sumie już nie dla mnie:) dlatego teraz ja doradzam:) :swing
Lady89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 20:47

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez paula » 2 lut 2013, o 22:26

oczywiście że każda kobieta ma fantazje erotyczne i czasem są one na tyle dziwne że nawet głupio rozmawiać o tym ze swoim partnerem:)
moim pragnieniem seksualnym jest być jego niewolnicą z którą może robić co tylko zechce ;) :sex1
paula
 

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez kramczarek » 3 lut 2013, o 12:37

Sex na plaży przy zachodzie słońca - coś pięknego :)

Zobacz najlepsze meble do twojego salonu czy sypialni!
kramczarek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 12:23

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez martula11 » 4 lut 2013, o 15:12

ja o wszystkich fantazjach mówię swojemu mezczyznie, by wiedział czego pragne :)

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez 456 » 4 lut 2013, o 15:18

Może jestem monogamistką też umysłowo, bo nie fantazjuje o innych mężczyznach. Nie mam też ukrytych fantazji, bo połówek zna je od A do Z. Nie boję się mu powiedzieć na co mam ochotę, jakie mam fantazje, bo akurat pod tym względem mamy takie same upodobania.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez alagera » 4 lut 2013, o 21:53

Ja już chyba zrealizowałam większość swoich fantazji :P Ostatnio trochę fantazjuje o seksie grupowym i coś mi się wydaje, że niedługo ono się zrealizuje uhmmmm...

alagera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 gru 2012, o 15:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez justynapimi » 19 maja 2013, o 11:05

Jak chcecie poczytać o kobiecych i męskich pragnieniach, jak się przełamać i wcielić je w życie, jeśli chcecie przeistoczyć się z dziewczyny w kobietę musicie to przeczytać: http://org-epost.com/2/book28564031.php. Tytuł:«Seksualne przygody współczesnych Polaków»
justynapimi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 maja 2013, o 10:28

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez Adidasowa » 19 maja 2013, o 15:28

Jeśli czegoś pragnę to mówię to wprost partnerowi. Nie mamy przed sobą tajemnic, ani tematów tabu...

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kobiece pragnienia seksulane, do których boicie się przy

Postprzez Paulina;)... » 9 lis 2020, o 16:51

Moja największa fantazja to zaproszenie obcego faceta do łóżka mega ciacho bez rzadnych zabawek czysta nagość i świeczki. Leżymy razem w łóżku na boku on mi ostatnia włosy z zaciekawieniem dotyka moich piersi potem nogi i brzucha on się do mnie przybywa ja się do niego przytulam kładziemy sìe na łóżku tarzamy tak się po tym łóżku ja lerze on wstają zaczyna lizać mi Rocher i to tak porządnie przesuwamy się robi mi masaż karku i pleców. Odwracamy się on nad de mną stoi zaczyna mnie bardzo gorąco i namiętnie całować przestaje łapię to za szyję dwoma rękami i wiszę mu tak na szyi podciągać się do gury on mi pomaga i trzyma dwoma rękami za tyłek żebym nie spadła świata gdzieś ja mu siadam na kolana i znowu namiętnie całusy i The end
Paulina;)...
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lis 2020, o 16:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron