Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez ladyD22 » 24 sty 2013, o 11:33

Czesc kobiety :)
mam maly problem mam cere mieszana czasami sie swieci nawet juz nie wiem jakich podkladow urzywac? hmm.. jest ich troche na rynku tak ze wybor jest dosc trudny , obecnie uzywam kilku z seri AA.Rimmel.Avon,Lirene,i Loreal ale niestety po kilku godzinach trzeba poprawiac bo niestety cera sie swieci ehh uciazliwy problem :( podobno dobry jest maybeline afiniton nie probowalam moze wy cos powiecie w tym temacie:) byla bym wdzieczna :)
aha i pod podklad uzywam baze potem podklad i delikatny jedwabisty puderek. moze wy macie jakies pomysly by makijarz trzymal sie troszke dłużej ?
Pozdrawiam :)
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez Kammilia » 24 sty 2013, o 20:29

Ja używam podkładu Revlon do cery mieszanej/tłustej, a do tego stosuję puder ryżowy Paese. Puder zapobiega świeceniu i nie tworzy dodatkowej warstwy na twarzy.
Kammilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 22:54

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez Masjaa » 27 sty 2013, o 17:02

Też używam Revlonu - polecam. Na to Essence Fix & Matte transparentny sypki puder utrwalający, no i jeszcze puder brązujący W7 Honolulu Bronzer i jest w porządku... owszem na cały dzień matu mi to nie zapewnia ale jest dobrze kilka godzin i buzia jest gładka :) ale to trzeba próbować bo ja już sprawdzałam wiele niby cudownych kosmetyków a jednak dla mnie były do niczego.
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez zmora90 » 29 sty 2013, o 01:07

Slyszałam wiele dobrego o Revlonie ale jakoś nie mogę się do niego przekonać... jak dla mnie jest za "ciężki".. ja używam ASTOR perfect stay... długo się utrzymuje.. niestety po paru godzinach cera się świeci... co jest nie uniknione.. Jeśli masz cerę tłustą czy mieszaną tak jak ja.. żadne podkłady tego nie zmienią.. niestety.. taka prawda.. zostają tylko bibułki matujące i sypki puder do poprawek makijażu ;) pozdrawiam
zmora90
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 11 sty 2013, o 00:41

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez Anadiya » 29 sty 2013, o 10:33

jeśli chodzi o makijaŻ (sorry, musiałam :P) to nie używam podkładów odkąd weszły kremy bb, ten garniera jest super
Anadiya
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 10:47

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez szalona sroczka » 8 mar 2013, o 13:54

Mamy podobny problem widzę - polecam znalezienie na moim blogu :) przetestowałam i zrecenzowałam siedem podkładów! może tobie pomoże moja opinia:)

Ostatnio edytowano 15 paź 2013, o 14:33 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.

Rozkręcam się na blogu
http://szalona-sroczka.blogspot.com/
Zapraszam, może coś znajdziecie ciekawego dla siebie :)
szalona sroczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:26

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez poziomkaa » 8 mar 2013, o 14:00

Sam podkład Cię idealnie nie zmatowi, zaoptarz się w bibulki matujące - przydazą się awaryjnie, dobrze zbierają nadmiar sebum. oprócz tego kup sobie puder matujący, polecam z essence, bardzo tani.
poziomkaa
 

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez modnisia711 » 8 mar 2013, o 19:27

używam eveline art scenic, nic nie muszę poprawiać, bardzo dobrze współgra z moją cerą, a mam ją dość suchą. cena nie jest zła, ok 15-20 zł, zalezy w jakiej drogerii
modnisia711
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 18:11

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez mrowka » 15 paź 2013, o 12:32

Mogę polecić Ci kosmetyki z profesjonalnej linii KRYOLAN. Podkład jest bardzo wydajny - mam juz 2 rok a niezużyłam połowy. Do niego najlepiej puder transparentny tej samej firmy lub z glazela. A na koniec spray utrwalający :) Kosmetyki nie należą do najtańszych, ale za to są wydajne i naprawde są dobre.
mrowka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 10:08

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez Anna_N » 15 paź 2013, o 12:55

ja polecam podkład maybelline 24 h affinsone zwłaszcza gdy potrzebujesz podkładu, który długo się utrzyma na twarzy :)
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27

Re: Makijarz:D dobry podkład!Potrzebne opinie :)

Postprzez Filona401 » 15 paź 2013, o 15:10

Mój ulubiony make-up to podkład Dermiki True Magiq Anti - Shine ze złotem 24k i pigmentem mineralnym. Dla mojej cery kosmetyk doskonały. Bardzo dobrze matuje, wygladza, kryje wszystkie moje niedoskonałości, a jednocześnie wyglada bardzo naturalnie i nie odcina się od koloru mojej skóry/ więc w moim przypadku odcień udało mi się dobrać perfekcyjnie / :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Filona401
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 15:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]