mam pytanie do osób, które miały styczność z medyczną marihuaną przy onkologii

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
ODPOWIEDZ
Mivon
Miła Kobietka
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 20, 2026 1:02 pm

mam pytanie do osób, które miały styczność z medyczną marihuaną przy onkologii

Post autor: Mivon »

Siema, mam pytanie do osób, które miały styczność z medyczną marihuaną przy onkologii. W necie jest masa informacji, ale ciężko oddzielić marketing od realnych efektów ?
Czy komuś THC albo CBD faktycznie pomogło podczas leczenia? Jak to wyglądało u Was?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler], ICCrawler - ICjobs i 1 gość