Mąż ma problemy z erekcja. Czy ja mu się nie podobam?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mąż ma problemy z erekcja. Czy ja mu się nie podobam?

Postprzez Onlla » 7 sie 2020, o 10:04

Witam. Mąż ma 35 lat. Ja mam 27 lat. Jesteśmy małżeństwem od 3 lat. On od kilku miesięcy ma problemy z erekcją. Kiedyś robiliśmy to często . Obecnie jeśli raz na dwa tygodnie się uda to jest dobrze. On unika współżycia. Zdarza się,że nie chce mu stanąć. Nie wiem co sie dzieje. Każdą moją probę rozmowy zbywa milczeniem albo słyszę daj spokój, ze wszystko jest dobrze. Czy problem leży we mnie? Już zastanawiam się o co chodzi. Dodam,że sama się nie zmieniłam. Wprawdzie trochę utyłam ale obecnie ważę 55 kg przy 165 tak więc nie jest źle.... .
Co robić? To rzutuje również na nasze życie rodzinne.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Mąż ma problemy z erekcja. Czy ja mu się nie podobam?

Postprzez Katsia123 » 10 sie 2020, o 19:25

To nie jest Twoja wina. On musi się otworzyć. Może coś mu przeszkadza, ma jakieś problemy. Faceci są bardziej delikatni niż nam się wydaje. Facetom trudno jest przyznać się do problemów, które potem rzutują na ich zdolności seksualne. Problemy z erekcją to dla nich tragedia. Czują się niewartościowym facetem. Musisz to wspierać, nie naciskać. Nie dąży do seksu A może do czułości, pozwól mu odzyskać pewność siebie i swoich zdolności seksualnych.
Katsia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2020, o 19:00

Re: Mąż ma problemy z erekcja. Czy ja mu się nie podobam?

Postprzez rema » 11 sie 2020, o 07:39

Jestem zdania,że nie ma co przeżywać . Po prostu przechodzicie kryzys i trzeba będzie to pokonać wspólnie.Jest wiele śródków bez recepty, które możecie wypróbować i które mogą Wam pomóc. Mój mąż również swego czasu miał problemy z erekcją. Spowodowane było to stresem w pracy.Bardzo ciężko to przechodził. Potem zacząć brać Penis complete. Są to tabletki bez recepty Są bardzo skuteczne. On dzięki nim mógł dłużej. Może warto byłoby się nad nimi zastanowić?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Mąż ma problemy z erekcja. Czy ja mu się nie podobam?

Postprzez Onlla » 18 sie 2020, o 08:49

A czy to daje jakikolwiek rezultat?
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Mąż ma problemy z erekcja. Czy ja mu się nie podobam?

Postprzez katrinka » 18 sie 2020, o 10:43

Poczytaj sobie opinie o tabletkach w sieci, jest bardzo wiele pozytywnych. Nie ma tutaj co oczekiwać rezultatu, ze penis powiekszy się o 5 cm, ale z tego co czytam to realne jest powiększenie o 2-3 cm.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Mąż ma problemy z erekcja. Czy ja mu się nie podobam?

Postprzez IVETTA » 31 sie 2020, o 12:05

No nie wiem czy to jest realne o.O Tzn. chodzi mi o powiększenie.. Serio?
Avatar użytkownika
IVETTA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 31 sie 2020, o 11:54

Re: Mąż ma problemy z erekcja. Czy ja mu się nie podobam?

Postprzez mortadela » 1 wrz 2020, o 11:34

Problemy z erekcja wcale nie musza byc twoja wina. Byc moze maz ma zaburzenia hormonalne, zla diete i ogolnie nie taka kondycje.
mortadela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 wrz 2020, o 11:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]