Mezoterapia igłowa Gdańsk

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Mezoterapia igłowa Gdańsk

Postprzez lulumiranda » 6 paź 2016, o 09:52

Cześć. Czy któraś z Was jest może z Gdańska? Czy wykonywałyście może zabieg mezoterapii igłowej? Jesli tak to gdzie? W sieci nie znalazłam opinii na forach.
I pytanie do wszystkich, nie tylko z 3-city. Czy warto jest iść na zabieg na cellulit i rozstępy? Jak efekty?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Mezoterapia igłowa Gdańsk

Postprzez xena » 10 paź 2016, o 12:14

Byłam na zabiegach. Miałam świadomość,że jak już raz zrobią Ci sie rozstępy to tak łatwo się ich nie pozbędziesz ). Jestem jednak zadowolona z efektu bo po seri zabiegów rozstępy są o wiele mniejsze, mniej się rzucają w oczy. Siostra i mąż mówią,że oni nic nie widzą ( pod kątem widać delikatne kreseczko). Jestem z Twoich okolic, na zabiegi dojeżdżałam do Gdańska do kliniki dr Michajlowskiego na Skłodowskiej.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Mezoterapia igłowa Gdańsk

Postprzez lulumiranda » 11 paź 2016, o 11:30

Ile zabiegów miałaś wykonywanych? Po jakim czasie widać afekt? Czy jest to bolesne?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Mezoterapia igłowa Gdańsk

Postprzez xena » 26 paź 2016, o 10:57

Jest nieprzyjemne. Nie jest to jakis tam duży ból bo dostaje sie znieczulenie tak więc odczuwałam jedynie dyskomfort (potem się przyzwyczaiłam). Miałam 4 zabiegi na całe uda i pośladki. Efekty widziałam juz po 2 zabiegu, chociaz najlepsze były rzecz jasna po 4 pełnych zabiegach. W klinice jest sporo zabiegów. Nie lepiej byłoby jakbyś się tam zapisała i lekarz by Ci doradził jaki zabieg będzie dla Ciebie akurat najlepszy? Konsultacja tak jest tam darmowa.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Mezoterapia igłowa Gdańsk

Postprzez lulumiranda » 27 paź 2016, o 11:01

Czytałam sobie trochę o zabiegach i zainteresowała mnie włąśnie ta mezoterapia. Po prostu mam wrażenie,że może to dać lepszy efekt niż masaże. Dasz mi kontakt to może faktycznie się zapisze.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Mezoterapia igłowa Gdańsk

Postprzez xena » 1 lis 2016, o 19:45

48 791 604 604 - tutaj masz telefon. Wpisz sobie również clinica cosmetologica gdansk w google to wyskoczy Ci ich strona na facebooku. Umieszczają tam różne filmiki z zabiegów tak więc będziesz mogła sobie zobaczyć na czym polegają zabiegi.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Mezoterapia igłowa Gdańsk

Postprzez kajka83 » 4 cze 2019, o 10:20

W Gdyni jest dobra klinika. Ludzie z doświadczeniem. A sama klinika bardzo higieniczna i dobrze wyposażona. Na ul. ul. Stefana Batorego 7/35 masz klinikę Derm-Estetyka. Wiem, że robią także mezoterapię. Ale masz u nich dostęp do wielu zabiegów więc może warto się przejść i skonsultować czy jakiś inny zabieg nie będzie lepszy.
kajka83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 10:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]