Minął kolejny dzień

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 23 wrz 2009, o 20:12

To wsumie masz czalkiem fajnie Jagoda a jaka ta praca?

A ja wrócilam ze zebrania dzieciaki sie pokompaly i sa w lozkach a ja musialam sobie kawusie zrobic bo normalnie mam dosc szkoly pod wzgledem finansowym doja ze szok dyro stwierdzil ze skoro dzieci chodza z telefonami do szkoly i robia zakupy w slepiku kolo budy to znaczy ze rodzicow stac by zaplacic 60 zl na komitet rodzicielski :twisted: u starszej zostalam wybrana do komitetu rodzicielskiego . Ech juz mi glowa boli :) :D
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 25 wrz 2009, o 14:19

ech ta kasa... no ja w call center tak dodatkowo :)
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Luśka » 27 wrz 2009, o 11:59

a ja sobie choruje..ostatnio przez prace zaniedbuje forum:( :bicz
Luśka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 27 wrz 2009, o 13:36

Wracaj szybko do zdrowia Luśka :kiss2 .Ja też trochę zaniedbuje forum a to z tego powodu że mój mąż już skończył pracę w delegacji i więcej czasu spędzam z nim :happy :diabel :happy
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 27 wrz 2009, o 20:06

Zdrowka zycze ;)

A mnie wekend minol bardzo aktywnie wizyta u prababci dzieciakow i bardzo dlugi spacer calom sobote spedzilismy u babci a dzis dzieciaki zabralam do parku linowego na scianke spinaczkowa ale mialy frajde potem spacerek po lasku troche odwiedziny u moich rodzicow na dzialce i spacer z siostra i corka no i mala Zuzką i oczywiscie caly spacer ja nioslam bo poco ma lezec we wozku skoro ciocia jest na wyciagniecie reki hihih :happy a teraz w domku relaks i malusia kawusia .Zycze fajnego nowego tygodnia a ja mam plan juz na nastepny wekend oby nie padalo a jak tak to tez mam plan hihih cala ja :lol: :twisted:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 27 wrz 2009, o 20:20

Mnie dzień też minął bardzo miło i przyjemnie byłam z mężem na spacerze w lesie nazbieraliśmy trochę grzybów wśród nich dwa kozaki i jednego prawdziwka i znależliśmy ładnego małego "niewinnego" muchomorka :diabel
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 29 wrz 2009, o 13:24

ale cisza na forum, nio tak jak ja jestem to wszystkie uciekły :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 29 wrz 2009, o 19:15

Oj cisza wystraszyc sie idzie kurcze gdzie agat i reszta ? mi dzionek jakos minol bez wrazen szkola dzieci zakupy itd :)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 1 paź 2009, o 10:17

ja dzisiaj zaczynam zajęcia ... a z tą pracą na razie okres próbny do 5 trzymajcie kciuki żeby mnie przyjęli bo jak na razie cienko to widzę...
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 1 paź 2009, o 13:32

jagoda trzymam kciuki :)
ehh ja jeszcze te liceum cisnę, ale tyle mamy materiału, i jeszcze matma obowiązkowa na maturze, sfiksować można. Zaraz zabieram się do starożytności bo w przyszłym tygodniu mamy sprawdzian powtórkowy :)

trzeba rozruszać to forum, hehe, napisałam koleżankom adres, powiedziały że odwiedzą stronkę :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 1 paź 2009, o 20:43

I jak z ta pracom? No przydalo by sie znowu tchnac zycie w to forum :) A ja dzis odwiedzilam szkole dzieciakow wszystko jest ok wiec niemam powodow do zmartwien jak narazie ;)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 3 paź 2009, o 11:55

dziewczyny słyszałyście o filmie "Galerianki"??
Ja zamierzam dziś na to iść, ale ze zwiastunów widzę już że to niezła kontrowersja :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 4 paź 2009, o 12:29

Slyszalam o tym filmie i sama niewiem co nim myslec i nie wybieram sie na niego strasznie mnie denerwuja takie filmy :bicz
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 4 paź 2009, o 17:22

dziewczyny tragedia... jutro ostatni dzień próbnej a ja mam gorączkę i ledwo gadam a jutro 6 godzin mnie czeka... musze mieć prace ... jesli mnie niew przyjmą bedzie ciężko bo zbraknie kasy na mieszkanie..... :(
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 4 paź 2009, o 21:38

Ostatnie dni minęły mi bardzo miło i przyjemnie w towarzystwie mojego męża :kiss1 ale wszystko co miłe szybko się kończy i jutro trzeba iść do pracy :wazzuup
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 4 paź 2009, o 22:09

jagodka tak mi przykro ze jestes chora ale trzymam kciuki bys rano jakos sie czula i mam szczerą nadzieje ze przyjma cie do pracy daj znac jak ci bedzie juz lepiej :kiss2
A ja dzis dzien spedzilam z rodzinka zrobilam dzieciakom stepelki z ziemnakow ale mieli radoche hihiih pogralismy w gry planszowe i jakos minela niedziela ze spaceru nici bo wialo u nas jagby lby chcialo pourywac kurcze :evil: a teraz boli mnie zoladek niewiem czemu i jakos sie dziwnie czuje niby tez mnie boli z boku pod zebrami po lewej niewiem co mi jest kurcze ale jutro nowy dzien wiec bedzie lepiej mam nadzieje :roll:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez emilla » 18 paź 2009, o 19:19

nie lubie niedzieli tak jakby czas stanął w miejscu no chyba, że na drugi dzień jest wolne :witch
emilla
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 29 paź 2009, o 09:23

Witam, ale dawno mnie już tu nie było!!
Hehe, będę miała co czytać :)

u mnie nic się nie zmieniłoo, nauka, nauka...nauka :/
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 30 paź 2009, o 16:09

straciłam pracę, straciłam motywację, ledwo żyję...
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Luśka » 31 paź 2009, o 12:27

jagoda..szukasz pracy?napisz do mnie na prv... z miłą chęcią podpowiem Ci pracę w Olsztynie:) tam gdzie ja pracuje, myślę że Ci się spodoba:)
Luśka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 8 lis 2009, o 20:59

Byłam dziś z moim mężem na zakupach w dużych marketach kupiłam sobie dluzkę w kratkę fioletowe rękawiczki a dla mojego męża czapkę :knitting wełnianą na zimową porę.Zakupy małe ale mała rzecz a cieszy.A ile kolorowych różności na święta :shock:
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 9 lis 2009, o 11:07

znalazłam prace w sklepie spożywczym ale dziewczyny trzymajcie kciuki bo we wtorek odbieram książeczkę z sanepidu i musi być wszystko ok
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 9 lis 2009, o 19:22

Będziemy trzymać jagoda :kwiatek
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 9 lis 2009, o 23:01

Ja trzymam od rana powodzenia :)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 17 lis 2009, o 17:24

dziękuję ślicznie :kwiatek wszystko się udało i pracuję ;) jest dobrze i daje rade gorzej ze studiami bo mi się uczyć nie chce hehehe
jagoda
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]