Mobilny Manicure i Pedicure - hybrydowy, żelowy, japoński.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Mobilny Manicure i Pedicure - hybrydowy, żelowy, japoński.

Postprzez asiamanicure » 20 kwi 2019, o 11:15

Serdecznie zapraszam wszystkie chętne Panie na manicure z dojazdem do domu klientki.

Mobilny gabinet kosmetyczny powstał z pasji oraz motywacji do realizacji marzeń. Staram się stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Śledzę obowiązujące trendy i regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez najlepsze stylistki (certyfikaty do wglądu na mojej stronie internetowej). Pracuje tylko i wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych i najwyższej jakości produktach, które są systematycznie uzupełniane o najnowsze, sezonowe odcienie.

Zgodnie z higieną i bezpieczeństwem używam jednorazowych pilników(który klientka może sobie zabrać po wykonanej usłudze), a wykorzystywane przeze mnie narzędzia podlegają procesowi sterylizacji w autoklawie.

CENNIK:
Manicure bez malowania (opracowanie skórek + opiłowanie paznokci) - 20zł
Manicure japoński - 35zł
Manicure hybrydowy - 35zł
Usunięcie hybrydy - 20zł
Żel na naturalnej płytce - 60zł
Żel na przedłużonej formie - 70zł
Usunięcie żelu - 30zł
Pedicure hybrydowy - 60zł
Zdobienie na paznokciu - 3zł
Naprawa paznokcia - 10zł
Dojazd do klienta - 10zł

GODZINY OTWARCIA:
Pn - 9 - 18
Wt - 9 - 18
Środa - 9 - 18 (dojazd lub salon na ulicy Jastrzębiej 23)
Czwartek - 9 - 18
piątek - 9 - 18
Sobota - 10 - 15

Proszę o kontakt jeśli interesują Cię inne godziny, może uda nam się coś wspólnie wymyślić :)

KONTAKT:
Telefon: 793 337 367
www: mobilnymanicure.pl

Zapraszam do kontaktu
Asia

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
asiamanicure
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2019, o 11:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]