Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postprzez miszelek » 21 sie 2013, o 11:08

Zadaniem łazienki jest przede wszystkim umożliwienie nam bezproblemowego wykonywanie sporej grupy różnych czynności dlatego zaburzenia w aranżacji mogą być naprawdę kłopotliwe i niewygodne. A do tego wszystkiego dochodzi także kwestia estetyki. Jak uniknąć błędów oczywistych.
miszelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 15:55

Re: Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postprzez brukselka » 21 sie 2013, o 14:03

Zwłaszcza w łazienkach o nieregularnych kształtach, pojawia się problem z niewłaściwym oświetleniem miejsc kluczowych dla naszej higieny i wyglądu. Najważniejsze jest dobre oświetlenie lustra i jego okolicy. To padające z góry światło, najczęściej zza naszych pleców, nie da nam odpowiedniej jasności i dodatkowo będą powstawały cienie jeszcze bardziej utrudniające nam korzystanie z łazienki. Montaż rzeczy w ścianach to ogóle bardzo dobry pomysł gdyż każdy z tak umieszczonych sanitariatów robi się mniejszy o kilka do nawet kilkudziesięciu procent. Szczególnie dużo można zyskać umieszczając w ścianie spłuczkę.

Ostatnio edytowano 21 sie 2013, o 14:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
brukselka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 14:01

Re: Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postprzez Ovila » 24 sie 2013, o 09:45

Ja mam niedużą łazienkę i już teraz zastanawiam się, czy nie wstawić pralki do kuchni...niestety. Będę niedługo kupować, musiałaby być możliwie nieduża, żeby ją zmieścić w łazience, ale ładowana od frontu, nie od góry.
Ovila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sie 2013, o 09:43

Re: Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postprzez Matra » 29 sie 2013, o 09:35

Nawet niedużą łazienkę można mądrze zagospodarować i urządzić tak, żeby zmeściło się w niej to, czego potrzebujemy i było w miarę luźno. Warto wykorzystać dodatkowe wgłębienia, zakamarki na szafki. Światło podobno powinno być wokół lustra, najlepiej po bokach:)

Sanki dla młodszych i dla starszych- moc emocji!
Matra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 13:48

Re: Najczęstsze problemy praktyczne przy aranżacji łazienki.

Postprzez sosia » 30 sie 2013, o 23:27

W przypadku małej łazienki jest też problem z dopasowaniem odpowiedniego sprzętu jak np. pralka. Kiedyś ciężko było znaleźć wąskie pralki, do których po ustawieniu jest wygodne dojście. Obecnie na szczęście mamy odpowiednie rozmiary aby zmieściły się nawet do malutkiej przestrzeni łazienki.
sosia
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 23:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron