nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 09:21

Witajcie,

Piszę bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji... Otóż mam 20 lat i rozpoczęłam w październiku studia. Na roku jest ze mną D., który ma 21 lat. Sytuacja wygląda tak: zaczęłam ostatnio z nim częściej gadać, przebywać. Zaintrygował mnie charakterem. Powiem wprost spodobał mi się. Nie wiem jak to się stało ale parę dni temu założyliśmy się, że przegrany spełnia życzenie wygranego. Zakład ma się rozstrzygnąć za 9 dni w andrzejki kiedy to idziemy do klubu. Studenci założyli się kto kogo upije^^. Wiem, że pewnie przegram ale to życzenie może być ciekawe. Podejrzliwa Poza tym jak się na piwie spotkaliśmy dałam mu do zrozumienia, że wtedy już na maksa zarywam do chłopaka, który mi się podoba. Ogólnie to stwierdził, że to intrygujące i chce się przekonać czy to prawda. On mnie zaczepia, wydaje mi się, że podpuszcza, podrywa. We wtorek dowiedziałam się przypadkiem, że ma dziewczynę o.O... Normalnie zbaraniałam. Dziś się dowiedziałam, że ma na imię Ola- ma 15 lat(czyli 6 lat młodsza od niego). Na maksa mi się spodobał i nie wiem co teraz... On wie, że ja wiem a dalej chce się przekonać. Dziś ubrałam bluzkę z dekoltem(nie za wielkim- ale jednak) i widziałam jak patrzy, jak patrzy mi w oczy... On mieszka 350 km od miasta gdzie studiujemy- w domu mieszka rzadko, dziewczyna jego mieszka 50 km od niego wiec tez daleko. Co zrobić teraz? Podpuszcza mnie ciągle, żebym mu pokazała co mogę zrobić jak wypije itd, patrzy mi się w oczy... Opowiada mi rzeczy, które mało jaka osoba o nim wie...
Na dodatek obczaiłam na fb ją i to jest jego kuzynka!! Nie rozumiem... Jestem nim totalnie zauroczona..
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez aii » 23 lis 2013, o 09:52

Wiesz, że kuzynka, bo tak ma zaznaczone na profilu fb? Tym bym się nie sugerowała, bo np. moja znajoma, naszą wspólną znajomą oznaczyła jako ciotkę.
Co do tego chłopaka, to dla mnie wydaje się on dziwny. Samo to, że ma dziewczynę, a bajeruje inną, u mnie by go przekreśliło. :) Skoro mając kogoś (np.mnie) i ugania się za innymi, świadczy o tym, że w dupie ma uczucia drugiego człowieka. Masz 20lat, a zakład w który weszłaś, jest tak dziecinny, że brak mi słów.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 10:05

to co mam zrobić?
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez Kris » 23 lis 2013, o 10:14

młoda jesteś to poszukaj sobie innego kolesia. Bo ten nie jest odpowiedni skoro gra na dwa fronty

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez Burbi » 23 lis 2013, o 13:15

A mnie ciekawi rozwinięcie wątku "dowiedziałam się, że ma dziewczynę". A co do tego, że ma ją oznaczoną jako kuzynkę to nie sugerowałbym się, bo mój kumpel np ze swoim kolegą dali sobie, że są kuzynami właśnie, bo chcieli powkręcać kumpli na studiach;p

Co do zakładu to jak dla mnie nie jest dziecinny, studia to jednak piękny czas, wiadomo jest nauka, ale jest też dużo imprez, zabaw, człowiek się uczy wtedy dużo życia moim zdaniem, więc warto się wtedy wyluzować i dobrze bawić, bo jednak potem się idzie do pracy. Oczywiście wyluzować z głowa!;)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 13:25

Burbi napisał(a):A mnie ciekawi rozwinięcie wątku "dowiedziałam się, że ma dziewczynę". A co do tego, że ma ją oznaczoną jako kuzynkę to nie sugerowałbym się, bo mój kumpel np ze swoim kolegą dali sobie, że są kuzynami właśnie, bo chcieli powkręcać kumpli na studiach;p

Co do zakładu to jak dla mnie nie jest dziecinny, studia to jednak piękny czas, wiadomo jest nauka, ale jest też dużo imprez, zabaw, człowiek się uczy wtedy dużo życia moim zdaniem, więc warto się wtedy wyluzować i dobrze bawić, bo jednak potem się idzie do pracy. Oczywiście wyluzować z głowa!;)


Czyli co mam zrobić?
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez Burbi » 23 lis 2013, o 13:27

No ja bym chciał wiedzieć w jaki sposób się dowiedziałaś, że to niby jego dziewczyna, a potem Ci powiem co myślę:)

I tak od razu, ja Ci nie powiem co masz zrobić, nie jestem tobą moja droga;) to twoje, życie i twoje decyzje:) Napisałaś tutaj, żeby się poradzić ludzi, ale to ma być tylko dla Ciebie bezstronna opinia, decyzje co zrobić, będziesz musiała podjąć sama;)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 13:51

Burbi napisał(a):No ja bym chciał wiedzieć w jaki sposób się dowiedziałaś, że to niby jego dziewczyna, a potem Ci powiem co myślę:)

Więc na okienku grałam z D. i M w Heroes III i M powiedział do D. coś takiego: "Jak tam z dziewczyną?"
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez Burbi » 23 lis 2013, o 13:59

Jak dla mnie można by to zinterpretować różnie, no chyba ze odpowiedź D. była jednoznaczna.
Bo np. mógł mówić o jakiejś dziewczynie do której D zarywa (może nawet o tobie), bo myślę, że jakby mówił o jego partnerce to by nazwał ją imieniem, w sumie to najprościej by było jakbyś go zapytała jakoś przy okazji - jak mu się powodzi w związku czy coś w ten deseń, jak serio będzie w związku to moim zdaniem ze swojej strony odpuść, bo skoro korzysta z tego, że dzieli go z partnerką tyle kilometrów, to sama chyba widzisz, że nie nadaje się na partnera na stałe. Taka moja opinia;)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 14:11

Powiem tak, Burbi, on ukrywa to, że jest z dziewczyną. Dlatego wydaję mi się to podejrzane. Nikt o niej nie wie, nie wie jak ma na imię. Jak teraz zastanowiłam się dłużej to przypomniało mi się, że to było tak, że D. podczas grania mnie zaczepiał i M powiedział nie "jak tam z dziewczyną?" tylko coś w stylu: "uważaj on ma dziewczynę"
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez Burbi » 23 lis 2013, o 16:16

No to w takim razie nie ma wątpliwości, skoro ma kogoś to zachowuje się nie w porządku i wobec Ciebie i wobec tej dziewczyny, jeśli odpowiada Ci rola drugiej, albo takiej na chwile to rób jak uważasz, ale dla mnie koleś kombinuje jak sobie na boku kogoś mieć.

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez aii » 23 lis 2013, o 16:35

Burbi napisał(a):Co do zakładu to jak dla mnie nie jest dziecinny, studia to jednak piękny czas, wiadomo jest nauka, ale jest też dużo imprez, zabaw, człowiek się uczy wtedy dużo życia moim zdaniem, więc warto się wtedy wyluzować i dobrze bawić, bo jednak potem się idzie do pracy. Oczywiście wyluzować z głowa!;)

Uczy w stanie upojenia? Chyba prędzej po jego puszczeniu, wtedy kiedy czasu cofnąć już się nie da.

Ja bym się na Twoim miejscu dowiedziała czy ma laskę. Jak nie ma, to próbuj z nim świrować. Tylko czy aż musisz się upijać, aby nabrać odwagi? Wiem, że alkohol człowieka luzuje, jednak...no zresztą...każdy ma jakieś swoje wartości i postanowienia.;)
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 16:58

To jak się dowiedzieć czy ma na serio laskę?
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez aii » 23 lis 2013, o 17:16

Zapytaj go?
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 17:17

jak go zapytam to przecież może skłamać, skoro ukrywa przed wszystkimi ją
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 18:19

poza tym okłamuję sama siebie że nic nie czuję do niego, żeby było mi łatwiej... chociaż jak ma być mi łatwo jak wiem że ma laskę a jawnie mnie podrywa....!?
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez hurri » 23 lis 2013, o 19:59

wiesz to na pewno? nie zapytałaś go, nie odpowiedział,
to że ktoś mówi, że on kogoś ma to wcale nie musi być prawdą .... :? :?
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 20:16

Pytałam, się cy jego dziewczyna wie o zakładzie a on że owszem wie
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 23 lis 2013, o 20:50

w czwartek jak bylismy na drinkach a potem cos zjesc. to jak juz miałam wsiadac do tramwaju to idiotycznie stalismy na przeciwko siebie i patrzylismy sie w oczy.... a ja tylko w myslach miałam: "on ma dziewczyne, on ma dziewczyne" w końcu powiedziałam "pa" i weszłam do tramwaju...
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez aii » 23 lis 2013, o 21:35

To może inaczej. Nie obawiasz się, że zrobi z Ciebie/ sama z siebie zrobisz pośmiewisko po tym zakładzie? Skąd wiesz jakie on ma zamiary? Może po spożyciu się tylko zbłaźnisz, bo on sobie z Ciebie będzie robił jaja? Może chce się tylko upewnić, że Tobie się podoba i nic więcej? Jeżeli mówi, że jego laska wie o zakładzie, to jara go kwestia tego, że jeszcze bardziej się pogrążysz? Może chce sobie zdać sprawę z tego, że byłabyś w stanie tańczyć, jak Ci zagra?
Z drugiej strony skąd wiesz jakie to będzie życzenie? Może jakieś totalnie beznadziejne i kompromitujące?
Tak jak już pisałam wcześniej..dla mnie to w ogóle zakład o kant dupy potłuc i nic więcej. Może niepotrzebnie się napalasz na nie wiem co, a to, że patrzycie sobie w oczy, to jeszcze nie znaczy, że już z tego będzie nie wiem jak wielka miłość :roll:
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez agape84 » 25 lis 2013, o 22:22

Zabajeruj go, dziewczyne mozna zawsze zostawic, ona taka mlodziutka jeszcze jest, pewnie chlopak szuka seksu i dobrej zabawy na studiach. :woman:

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez aii » 25 lis 2013, o 23:10

LOL! Cóż za próżna propozycja - zostań taką sztuką 0.o
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 27 lis 2013, o 21:51

Stwierdziłam, że na razie będę jego "przyjaciółką" poczekam jak będzie mu z tą dziewczynką. i w razie czego zaatakuję;) chociaż ciężko mi przy nim udawać że nic nie czuje do niego....
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez Jamelia » 28 lis 2013, o 08:55

Popieram to co napisała Aii, odnośnie zakładu że może chce się po prostu zabawić Twoim kosztem .A swiadomość że się komuś podoba tez jest fajna, będzie Ci robił aluzje od czasu do czasu,żebys sobie wyobrażała o wiele za dużo :) No sama popatrz, postaw się w jego sytuacji, wyobraź sobie że zakochałaś się i widzisz że ta osoba też się Tobą interesuje. Zachowywała byś się tak jak on?Jeśli doszukasz się 3 rzeczy których kategorycznie byś nie zrobiła to masz odpowiedz.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: nie wiedzialam ze ma dziewczyne-zauroczylam sie nim

Postprzez chcetego » 28 lis 2013, o 15:22

Nie odzywal sie przez pare dni. Wiem juz czemu. Jego kolega widzac nas stwierdzil ze do D. zarywam... wyjasnilam z D. Juz to.. bezczelnie prosto w oczy sklamalam ze nic z tych rzecz, ze nie mam zamiaru... uwierzyl i powiedzial ze sie cieszy... a ja glupia sie w nim zakochalam...
chcetego
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 09:18
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron