Niepewność siebie,a seks

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Niepewność siebie,a seks

Postprzez Promienna » 12 lis 2012, o 23:58

Witajcie,
mam pewien problem, a mianowicie: jestem nieśmiała i wydaje mi się, że wpływa to również na moje życie seksualne. Czy coś w tym jest? :? :oops: (Jestem z moim chłopakiem od roku, od niedawna mieszkamy razem, uprawiamy seks od ok. pół roku) dodam, że jest on moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym(choć wcześniej miałam "zbliżenia seksualne" z innymi partnerami-choć niewiele, gdyż jestem raczej powściągliwa.) Nie wiem,z czego wynika moja niepewność siebie: jestem młodziutka, nawet ładna (bynajmniej nigdy nie słyszalam,bym byla brzydka) jestem uwazana za atrakcyjna osobe, a jednak nie podobam sie sobie (szczerze), choc wiem,ze brzydka nie jestem. To dziwne,prawda? Mam male piersi i moze to mnie tak oniesmiela wobec partnera: wstydze sie przed nim rozebrac-nigdy nie widzial mnie calkowicie nago. W lozku jest mi nudno i osiagnelam tylko 2 razy orgazm, pewnie dlatego, ze ciagle sie hamuje, zaslaniam sie, wstydze i tak na prawde nie wiem,co mam robic, by bylo dobrze. Moj partner mnie pociaga, jest wspanialy,niczego mu nie brak, a jednak nasze zycie seksualne jest nieciekawe, ze wzgledu na mnie i on daje mi to tez do zrozumienia. Jak moge to zmienic? Jak czuc sie bardziej zmyslowa, seksowna, kobieca? Baaardzo prosze o jakies porady! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Promienna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:07

Re: Niepewność siebie,a seks

Postprzez dobroslawa » 16 lis 2012, o 17:20

Myśl o sobie pozytywnie. Patrz na siebie oczami swego mężczyzny. Skoro jemu się podobasz i go podniecasz, to powinnaś czuć się atrakcyjna. Przełam się i obnaż się przed nim, obserwuj jego reakcję na Twoje zachowanie,na pewno bedzie entuzjastyczna.
dobroslawa
 

Re: Niepewność siebie,a seks

Postprzez babsko » 16 lis 2012, o 23:49

"jest on moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym(choć wcześniej miałam ,,zbliżenia seksualne,, z innymi partnerami-choć niewiele,gdyż jestem raczej powściągliwa".
Chyba czegoś nie rozumiem :|
babsko
 

Re: Niepewność siebie,a seks

Postprzez Armigor » 17 lis 2012, o 20:45

Jak dla mnie też za dużo ale... I z tymi partneramito faktycznie ciekawe
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Niepewność siebie,a seks

Postprzez pikawa » 17 lis 2012, o 22:11

babsko napisał(a):"jest on moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym(choć wcześniej miałam ,,zbliżenia seksualne,, z innymi partnerami-choć niewiele,gdyż jestem raczej powściągliwa".
Chyba czegoś nie rozumiem :|

Może nie dochodziło do pełnej penetracji a jedynie do np. pettingu?

t-mobile to najlepsza sieć w Polsce!
pikawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 22:09

Re: Niepewność siebie,a seks

Postprzez Kasica » 18 lis 2012, o 22:30

Czekamy na wyjaśnienie tych kwestii;)

Avatar użytkownika
Kasica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 23:07

Re: Niepewność siebie,a seks

Postprzez Prezes_ona » 23 lis 2012, o 00:25

Czasami niesmiałosc moze oniesmielac, ale to tez znaczy ze nie czujesz sie pewnie przy partnerze...ja tez mialam ddo tej pory ale teraz juzprzy moim mezu od poczatku czułam sie dobrze i od razu zauwazylam poprawe mojego pożycia;o)

Avatar użytkownika
Prezes_ona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 00:51

Re: Niepewność siebie,a seks

Postprzez martula11 » 24 lis 2012, o 00:00

trzeba byc pewnym siebie inaczej zawsze bedzie nieciekawie

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Niepewność siebie,a seks

Postprzez alianka » 24 lis 2012, o 00:33

Nie łam się, na pewno jesteś dla niego atrakcyjna, inaczej nie byłby z Tobą. Może stań przed lustrem, spójrz na siebie i postaraj wymienić 10 cech, które w sobie lubisz. A potem jak już przyjdzie co do czego :) to myśl o tych zaletach, a nie o tym co Ci się nie podoba i wszystko będzie dobrze :) On pewnie nawet Twoich wad nie dostrzega!
Avatar użytkownika
alianka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 13:08

Re: Niepewność siebie,a seks

Postprzez Promienna » 25 lis 2012, o 19:57

Faktycznie trochę niezrozumiale to napisałam,wybaczcie. Chodziło mi właśnie o coś w stylu pettingu. I dziękuje wam za odpowiedzi i rady. :)
Promienna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 22:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników