Oddech Duszy. Święta ścieżka. Prowadzi: Michał Godlewski

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Oddech Duszy. Święta ścieżka. Prowadzi: Michał Godlewski

Postprzez marta_k » 28 lip 2020, o 14:25

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zapraszają 16 -20 września 2020 na warsztat

Oddech Duszy. Święta ścieżka.
Prowadzi: Michał Godlewski



Zapraszamy na 5 dniowe Zgromadzenie Miłośników Oddechu, Oddychańców i Ludzi chętnych na otwarcie, celebrowanie i współbycie w Świętej Przestrzeni Duszy. Oddech przynosi Nam możliwość dostrojenia się i połączenia z tą pierwotną, prawdziwą częścią Nas.

Oddech pozwala Nam relatywnie szybko na wyjście poza osobiste ograniczenia i doświadczenie szerszego wymiaru, jednocześnie oddech pozwala Nam doświadczalnie i zmysłowo przeżywać życie, jak i dokonywać leczenia zranionych części. Z klarownością widzimy Nasze schematy. Jest to i Piękne i Wymagające.
Te 5 dni dedykujemy uhonorowaniu, uznaniu Naszych związków z Duchem, Naturą i Innymi Ludźmi.

Podczas wyjazdu będziemy doświadczać:
• Oddechu z Ziemią i Niebem
• Duszy i Pełni w Oddechu
• Ceremonii Sesji Oddechu i Kręgu
• Mandali Życia - Podróży Związków
• Pracy z Archetypami
• Ceremonii Tańca
• Kontaktu i Oddechu z Drzewami
• Ceremonii Zamknięcia Historii
• Procesu Świętości Ciała
• Inicjacji Pola Życia
• Pieśni Duszy

A poza tym jak zawsze posiedzimy, pogadamy, pooddychamy, pobędziemy, czasem w Ciszy, czasem w głośności, czasem w Czasie, czasem Razem.

Wyjazd jest kontynuacją Rdzennej Ścieżki Piękna, którą szedłem obok mojego Nauczyciela i Przyjaciela dr.Davida Thomsona, który odszedł 9 marca. Jest tym czego zawsze uczyła moja ukochana Nauczycielka dr Joy Manne i prawdą, w której stała bezkompromisowo NemiNath - również moja Nauczycielka.
Ten wyjazd będzie skierowany Łączenie się z Przestrzenią Duszy i jej pięlęgnowanie, a także pracę z tym, co w Nas ogranicza kontakt z nią. Wierzę, że robimy to dla Siebie i Siebie nawzajem.


GDZIE JEST DUSZA?
Tak naprawdę Dusza Nas nie opuszcza. To my czasem odcinamy się odduszy w trudnych wydarzeniach życiowych albo poprzez pewne nawykii zachowania. Nasze ciało jest zanurzone w Duszy.
W praktyce oddechu uwrażliwiamy ciało i świadomość na to połączenie.
Im więcej zintegrowaliśmy, tym większy mamy dostęp do duszy. I tym bardziejmożemy w fizyczności zasymilować energię naszej Duszy i wszechobecnegoDucha Życia. Wówczas jesteśmy zestrojeni ze światem i wypełniamyw nim naszą rolę. Możliwości wzrostu i rozkwitu są nieograniczone.
Co, jeśliby zasymilować Niewinność, Drogocenność, Piękno, Prostotę, Zachwyt,Pokój, Wybaczenie, Świętość, Radość, Promienność, Ciszę, Powagę,Roztropność, Łagodność, Moc, Zjednoczenie, Pojednanie, Głębię, PogodęDucha, Odwagę, Siłę, Waleczność, Dzikość, Skupienie, Piękno i jeszcze więcej…
Co, jeśliby ucieleśnić te jakości i pozwolić im na większą ekspresję. Kim byłbyś?

Michał Godlewski

Założyciel Instytutu Oddechu. Twórca Metody Oddechu Transmodalnego, Treningu Breathworker i Koncepcji Inteligencji Oddechu. Autor książki „Inteligencja oddechu. 7 praktyk wytchnienia, natchnienie i mocy Duszy, w czasach zajętości, obojętności i wypalenia" Mężczyzna. Twórca społeczności oddechowej.Tancerz.Wykładowca uniwersytecki w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku „Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego”, jak również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku „SlowManagment”.

Od 19 lat pracuję z oddechem. Ukończyłem dwa 3 letnie treningi w tym zakresie prowadzone przez dr Joy Manne – autorkę 5 książek w dziedzinie pracy rozwojowo – terapeutycznej i redaktora magazynu „The HealingBreath”, a także NemiNath, ówczesnego prezesa International Breathwork Foundation – międzynarodowej organizacji zrzeszającej szkoły pracy z oddechem. Swoje zainteresowanie pracą z człowiekiem pogłębiłem podczas studiów Coachingowych w Erickson College, ukończyłem szkolenie trenerskie TransfomingCommunication i NLP z dr Richardem Bolstadem, a także roczny kurs ustawień systemowych prowadzonych przez Berta Hellingera organizowany przez Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej.Przez wiele lat pracowałem również jako Trener Biznesu prowadząc z suckesem szkolenia w oparciu o diagnozę organizacji. Wdrażałem również niestandradowe rozwiązania oparte o rozwój osobisty pracowników czy oddech.
Kocham tańczyć z ludźmi, grać na fortepianie, śpiewać. Bywać w naturze. I działać.
www.instytutoddechu.com


TERMIN:
16 -20 września 2020(środa– niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
16 września godz. 14(rozpoczynamy obiadem w środę)

ZAKOŃCZENIE:
20 września godz. 14 (kończymy obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
790 zł (przy zaliczce płatnej do 1 września)+ koszt pobytu
990 zł (przy zaliczce płatnej po 1 września)+ koszt pobytu

CENA POBYTU:
wyżywienie 85 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 120 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo k. Olsztynawww.tuiteraz.eu



ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 16-20.IX.2020”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06