Odosobnienie Święty Spokój – Magia dostatku. Łukasz Jakóbiak

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Odosobnienie Święty Spokój – Magia dostatku. Łukasz Jakóbiak

Postprzez marta_k » 28 lut 2022, o 12:22

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO„TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 22-28 sierpnia 2022 na

Odosobnienie
Święty Spokój – Magia dostatku.

Prowadzi: Łukasz Jakóbiak.



Jeżeli odczuwasz zagubienie, zmęczenie, ciągły pęd za czymś czego złapać nie możesz, powtarzające się, trudne dla Ciebie sytuacje, nie wiesz kim jesteś, dokąd zmierzasz i nie odczuwasz satysfakcji z życia, to zapraszam Cię do przestrzeni Miłości, w której dużo prościej będzie Ci to wszystko zrozumieć, a następnie puścić. Nie zrobię tego za Ciebie, jedynie doprowadzę Cię do bram wolności, a to Ty musisz zdecydować czy wejdziesz. Na odosobnieniu niczego nie będę uczył. Będę oduczał tego, co stoi na przeszkodzie w doświadczeniu życia w pełnym wymiarze.
Odosobnienie nie ma setek godzin, ani ćwiczeń, aby nie było dodatkowym obciążeniem. Moją pasją jest tłumaczenie tematu w najprostszy możliwy sposóbtak, aby osoby, które nie są głęboko w temacie, mogły zrozumieć dlaczego ich życie nie wygląda tak jakby tego chcieli.
Od najmłodszych lat czułem, że życie w pędzie, złości, smutku i cierpieniu, nie może być tym, po co zszedłem na ziemię. Czułem, że jest coś innego, ale nie potrafiłem tego odnaleźć.Przeszedłem przez terapie, kursy, szkolenia, setki książek, materiałów wideo, rozmów z przewodnikami duchowymi, wypróbowałem wiele metod medytacji, ale także wziąłem udział w ponad 100 ceremoniach z udziałem świętych roślin. Wszystko po to, aby czuć się dobrze. Wierzyłem, że jest to możliwe, bez warunkowania tego czymś z zewnątrz.
Dnia 21 marca 2020 roku, dokładnie tydzień po tym jak wprowadzono w kraju pierwszy lockdown, doświadczyłem wszechogarniającej Miłości, która już na zawsze pozostawiła ślad w moim życiu. To miejsce, przez wielu nazywane źródłem, bogiem, jaźnią, kryje się tuż za myślami, które każdego dnia zakłócają nam spokój życia. W tym miejscu wszystko staje się jaśniejsze, a życie barwniejsze.
Tego dnia poczułem, że moją drogą będzie kierowanie w to miejsce ludzi bo jest to miejsce, które uzdrawia. Na bazie kolejnych tego typu doświadczeń, powstało odosobnienie "Święty Spokój". Pierwszy raz jednak idziemy o krok dalej. Moja praca nad sobą przyniosła kolejne, piękne rozpoznania, a mianowicie z tego spokoju, możemy świadomie wybierać to, o czy marzymy. Dostatek jest dla nas dostępny i do niego będziemy się dostrajać. Jest to odosobnienie nadzwyczajne. Jeżeli z szacunkiem weźmiesz w nim udział, zmieni Twoje życie.

Co otrzymasz dzięki uczestnictwu w odosobnieniu?
• Rozluźnisz swój stosunek do urazów, traum, zdrad, trudnych chwil, które wydarzyły się w Twoim życiu.
• Przestaniesz pędzić za czymś czego cały czas nie możesz dogonić.
• Przestaniesz tracić czas na tematy, które nie są warte Twojej energii.
• Zrozumiesz dlaczego cały czas spotykają Cię pewne powtarzalne sytuacje jak zdrada partnera, wykorzystywanie, zranienia.
• Relacje w Twoim kręgu zaczną się czyścić i nabierać nowej jakości.
• Zaczniesz odnajdywać, doświadczać siebie, a dzięki temu nie będziesz odczuwać samotności.
• Zaczniesz widzieć więcej, a dzięki temu przestaniesz siebie ranić.
• Zaczniesz iść przez życie z miłością, a nie prosząc o miłość.
• Zaczniesz rozpoznawać swoją moc, aby nie musieć używać siły.
• Poznasz ludzi, którzy są na podobnej ścieżce.
• W prosty sposób zrozumiesz to co jest opisywane w setkach książek o rozwoju osobistym.
• Doświadczysz nadzwyczajnej przestrzeni odosobnienia, okraszonej przepiękną muzyką i wsparciem.
• Zaczniesz zauważać małe zdarzenia, które wcześniej nie sprawiały Ci radości.
• Poznasz bardzo proste narzędzia do relaksu.
• Rozluźniając wiele napięć, polepszysz swój stan zdrowia.
• Jakość Twojego snu zacznie się poprawiać.
• Co najważniejsze, zaczniesz dostrzegać, gdzie ukrywała się radość, szczęście i spokój.

Łukasz Jakóbiak

W latach 2012-2020 twórca i prowadzący nominowanego do Wiktora talk-show „20m2 Łukasza”. Dnia 21 marca 2020 roku doświadczył jasności umysłu. Postanowił podążyć za tym co poczuł. Wycofał się z pogoni za czymś, czego nigdy nie potrafił złapać i zaczął prowadzić kurs online i odosobnienie stacjonarne Święty Spokój, na którym pomaga rozpoznać to, co stoi na przeszkodzie w doświadczeniu wolności, a także pomaga odkryć prawdziwą naturę człowieka, której rozpoznanie jest niebywale uzdrawiające. Fascynuje go stwarzanie przestrzeni za pomocą słów, muzyki i obrazu, w której to innym łatwiej jest doświadczyć miłości.www.lukaszjakobiak.pl
Film o warsztacie Święty Spokój w formie linku: https://youtu.be/uv5rWK6QR14

TERMIN:
22-28 sierpień 2022

ROZPOCZĘCIE:
22 sierpnia o godz.18 (rozpoczynamy kolacją o godz. 18 w poniedziałek, zajęcia rozpoczynają się o godz. 19)

ZAKOŃCZENIE:
28 sierpnia o godz.14 (kończymy obiadem o godzinie 14 w
niedzielę)

CENA WARSZTATU:
1999 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

UWAGA:
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.


CENA POBYTU:
wyżywienie 92 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi - w zależności od standardu od 34 zł do 130 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366


ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz”z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 22-28.VIII. 2022”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]