Perfumy

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Perfumy

Postprzez msandy » 29 wrz 2017, o 18:39

Witam, chciałabym zapytać w jakie perfumy się zaopatrujecie? Które bardzo wam się podobają? Ja obecnie cały czas korzystam z PACO RABANNE - Black XS for Her i szczerze nigdy mi się ten zapach nie znudzi:)
msandy
Jestem tu nowa :)

Re: Perfumy

Postprzez Jaśmin » 29 wrz 2017, o 22:28

Ja Light Blue, Dolce & Gabbana, kiedys dostalam probke w perfumerii i tak od kilku lat ten zapach jest w moim zyciu. Sa trwale i bardzo wydajne!

Obrazek

Wczesniej uzywalam Chance Chanel, ale kojarzy mi sie za bardzo z bylym facetem, ktory mi ten perfum dal kiedys w prezencie i glownie z tego powodu przestalam go uzywac. Poza tym nie byl to zbyt trwaly zapach, szybko sie ulatnial...

Obrazek

Klasyka, nic specjalnie oryginalnego, kazdy te dwa perfumy zna :) Raczej nie swiruje z perfumami, zreszta nie znam sie na tym, wiec biore cos pierwszego z brzegu o raczej delikatnym zapachu, swiezym, dziewczecym, te dwa takie wlasnie sa.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka

Re: Perfumy

Postprzez katrinka » 15 lis 2017, o 11:22

Love Desire :) W wersji rózowej. Buteleczka taka sobie jesli chodzi o wygląd jednak zapach..... :in love: :in love: :in love: Delikatny, kwiatowy, baredzo kobiecy i o dziwo jak na perfumy to bardzo długo się trzymają ;)
katrinka
Miła Kobietka

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]