Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Uwagi, sugestie, ciekawe pomysły dla ulepszenia portalu. Oraz uwagi związane z nieprawidłowym działaniem forum.

Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."


Tak
5
42%

Nie
7
58%
 
Liczba głosów : 12

Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Hadassa » 13 lip 2016, o 15:19

Kilka osób chce połączenia obu wątków, ponieważ piszą w obu.
Tak więc proponuję ankietę. Dobrze by było gdyby też każda się wypowiedziała, jakie są plusy i minusy.
Tym bardziej, że chciała bym by wypowiedziała się większość osób wypowiadających się w obu tematach.
Nawet te Dziewczyny które ostatnio mają mniej czasu na forum, bo jak wiadomo są wakacje.
Przy okazji można przedyskutować temat dziennych lub powiedzmy miesięcznych pogaduch.
Zapraszam do dyskusji ;)

p.s. Przy okazji powiem to o co często pytało już kilka osób.
Temat przy kawie był pierwszym tematem na forum. Gdzie zaczęła się wypowiadać część Użytkowników.
Po jakimś czasie na forum zalogowały się trzy nowe osoby i założyły temat "seksi fleksi, czyli rozmowy 3 przyjaciółek" który potem z resztą został zmieniony :)
Tak więc wygląda krótki zarys historyczny

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Smużka 24 » 13 lip 2016, o 15:30

Ja jestem na Nie, chce by zostało jak jest teraz, lubię pisać w swoim wątku a jak połączymy to nie wyrobi się z pisanie i czytanie bo dziennie postów dużo jest, a nie zawsze jest czas. a jak są dwa wątki to tak bardzie kameralnie jest i można się bliżej poznać. :)
Avatar użytkownika
Smużka 24
Fajna Kobietka
 
Posty: 210
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 07:06

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez kokoszanel » 13 lip 2016, o 15:42

Ja jestem na tak.
To nie zmienia faktu że nie lubię jednego czy drugiego wątku, nie o to chodzi ... ale mam wrażenie że zaczynam gubić się w pisaniu i w jednym i w drugim, a nie chciałabym z jednego czy innego rezygnować..
Warto spróbować

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Scoto » 13 lip 2016, o 15:47

Jestem na tak. Nie mam czasu na czytanie dwóch tematów, zwłaszcza jeśli część osób pisze w obuto samo a chciałabym poznać nowe osoby. :)
Avatar użytkownika
Scoto
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 13:48

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Smużka 24 » 13 lip 2016, o 16:04

CocoChanel napisał(a):Ja jestem na tak.
To nie zmienia faktu że nie lubię jednego czy drugiego wątku, nie o to chodzi ... ale mam wrażenie że zaczynam gubić się w pisaniu i w jednym i w drugim, a nie chciałabym z jednego czy innego rezygnować..
Warto spróbować


Ja piszę tylko w jednym i na tym się skupiam, no takie jest moje zdanie tak jest lepiej, niech inni się wypowiedzą co już dłuzej piszą.
Avatar użytkownika
Smużka 24
Fajna Kobietka
 
Posty: 210
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 07:06

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Solis » 13 lip 2016, o 16:08

Ja głosować nie będę ale tylko powiem że brakuje mi dziennego porządku tutaj. Szukanie gdzie skonczylam czytać jest dla mnie niewygodne.

Wiem że pisalyscie o tym niedawno i spaliło na panewce, ale może warto spróbować skoro jak same twierdzicie ruch jest większy, postów więcej...
Avatar użytkownika
Solis
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 13:21

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Biedrona » 13 lip 2016, o 16:10

A ja jestem na nie jednak.
Ciężko będzie mi ogarnąć większą ilość osób. Teraz sporo dzieje się w przy kawie, a później będzie jeszcze gorzej. Kilka dni temu było mało osób dlatego proponowałam, a teraz doszło więcej dziewczyn do pisania i jest ruch zwiększony.

I dodam jeszcze że nie sztuką jest napisać o sobie w danym temacie, ale sztuka jest odnieść się do każdej osoby. A im więcej osób tym ciężej ogarnąć.

Teraz jest dobrze :)

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
Katharine Hadley
Avatar użytkownika
Biedrona
Fajna Kobietka
 
Posty: 233
Dołączył(a): 8 lip 2016, o 12:14

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez hurri » 13 lip 2016, o 16:50

Za. Nie ogarnę dwóch watków :(

I fajna by to była jednak opcja np. dziennych watków.
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Culagula » 13 lip 2016, o 19:23

Ja jestem absolutnie na NIE.
A to dlatego, jak pisała Smużka, jest kameralnie, znamy się już można powiedzieć lata.
Ja znów nie ogarnę jednego ogromnego wątku, tak dla przykładu w wątku Przy kawie już dziś zostały napisane prawie 4 strony.
Kto to ogarnie? 4 strony tam, u nas 1-2, i to dziennie. A jak ktoś nie wejdzie kilka dni?
Właśnie, nie jest sztuką napisać co u niego ale odpowiedzieć innym osobom a przy takiej ilości osób, jaka powstanie po połączeniu wątków to nie jest nie do ogarnięcia.
Założyłam wątek seksi fleksi ponieważ we 3 osoby "uciekłyśmy" z innego forum. Chciałyśmy mieć ze sobą kontakt i gdybym chciała to byśmy dołączyły do wątku już istniejącego. Jednak chciałyśmy mieć "swój" i chętnie poznać nowe osoby ale w takim gronie jest dla nas super.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Sasza » 13 lip 2016, o 19:53

Ja jestem na TAK. Podobnie jak Chanelka zaczynam sie gubic w ktorym watku pisałam ( nie do kogo )
meczy mnie ciagle kopiowanie tekstu " co u mnie"
Nie trafia do mnie argument " bo bedzie nas duzo" . Ilez to for jest gdzie jest watek pogaduszki duzo dziewczyn i dziala. Mysle ze da sie wszystko zorganizowac.
A nas znowu nie ma nie wiem ile .No az sobie policzyłam :) jesli kogos ominełam przepraszam :)
mamy Age, Tamire, Malinke, Avis, Hadasa, Black, Biedrona, Scoto, Inek , Solis, Smuzka, Chanelka, ja:P , bacaradi, owieczka, chochlik.....16 osob ? z tych co mi sie tak w oczy rzucaja ze sa czesto? a nie kazda z nich jest codziennie...
no tak to wyglada z mojej perspektywy. Ja lubie dwa watki. Nadal jesli pomysl nie wypali bede pisac jak teraz ale w moich oczach byloby wygodniej.
Ale wiadomo dostosuje sie :)

a i Scoto dobrze napisala...jak ktos chce poznac dziewczyny w drugim watku a ma malo czasu to wygodniej 1 watek
albo jak kiedys chyba Avis napisala w watku Seksi fleksi co u niej a, w tym drugim : jak kogos interesuje co u mnie to niech sobie poczyta w watku Przy kawie :D


Aga ,.... ale jak jest forum otwarte to ono nigdy nie bedzie kameralne.
Albo bedzie do czasu. Trzeba by zakladac forum prywatne .
Bo zawsze ktos przyjdzie.
A jakby np. teraz zaczely przychodzic osoby do was:P np. zakladajac ze beda dwa watki:) ale osoby z Pryz kawie beda tez tam pisac :p wszystkie:p na to samo wychodzi :P

Ostatnio edytowano 13 lip 2016, o 20:01 przez Sasza, łącznie edytowano 1 raz
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Culagula » 13 lip 2016, o 19:59

No właśnie, 16 osób, a w seksi jest 6 i jest kameralnie.
Jak będzie połączony, to sorry ale ja rezygnuję bo nie będę siedziała i czytała 6 stron bo się sama pogubię która co pisała.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Sasza » 13 lip 2016, o 20:02

Aga serio bys zrezygnowala z takiego powodu?
no daj spokoj.
Zreszta nie wypowiedziala sie kazda dziewczyna;)
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Culagula » 13 lip 2016, o 20:16

Sasza napisał(a):Aga serio bys zrezygnowala z takiego powodu?
no daj spokoj.
Zreszta nie wypowiedziala sie kazda dziewczyna;)

Serio.
Wolałabym pogadać sobie z dziewczynami na fb niż wyszukiwać gdzie któraś z nich napisała.
Naprawdę nie mam ochoty czytać co najmniej 6 stron tym bardziej że teraz one takie dlugaśne. Malinka nawet się skarżyła że są długie i nie może odnaleźć swojego ostatniego.
Mówię tu o Chochliku, Malince i Tamirze. Znamy się już 5 lat, z Tamirą trochę mniej i łączy nas już coś innego niż tylko forum.
Nie to, żebym miała coś przeciwko dziewczynom z Przy kawie, co to, to nie, po prostu jest nam dobrze na seksi w kameralnym gronie.
A jeżeli te 3 dziewczyny też będą na NIE ale mimo wszystko zostaniemy przegłosowane to może też tak się stać że one też przestaną pisać. No ale to niech one same się wypowiedzą, nie chcę tu za nikogo się wypowiadać.
A jak my zrezygnujemy to nie będziecie musieli łączyć wątków.

Piąta osoba zagłosowała na tak ale mogłaby jeszcze się wypowiedzieć....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Biedrona » 13 lip 2016, o 20:21

Myślę że najważniejsze jest tu zdanie dziewczyn z seksi fleksi...
I nie powinno być tak że większość głosów wygrywa.

Teraz wychodzi na to że "nowe" foremki przyszły i namieszaly.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
Katharine Hadley
Avatar użytkownika
Biedrona
Fajna Kobietka
 
Posty: 233
Dołączył(a): 8 lip 2016, o 12:14

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Sasza » 13 lip 2016, o 20:35

Agus ale piszac "jest nam dobrze na seksi, w kameralnym gronie" ja odbieram moze mylnie ze wlasnie nie chcecie, nie chcesz innych osob.
Bo dla mnie to to samo polaczenie dwoch watkow i wiecej osob nowych, a zostaje ten co jest ale przychodza nowe osoby.
I tak juz zrobilo sie tlumniej na Seksi fleksi;)
Piszesz ze mozecie odejsc...ty Tamirka i Halinka ale to tak dziwnie brzmi. Ja nie chce by ktokolwiek odchodzil, obrazal sie itp bo ta ankieta, ta dyskusja nie to ma przeciez na celu. Odchodzenie kogolowiek na zasadzie : no dobra jak wy tak zrobilyscie to my sobie idziemy: P
Aby bylo mocno kameralnie to chyba trzeba by zablokowac watek albo zalozyc forum prywatne .

no zobaczymy jak bedzie.
Ja lubie dwa watki i dziewczyny na kazdym .I nie chce robic Zadnego zamieszania. I jesli ma z niego wyjsc cyrk to lepiej dac sobie spokoj.

Ostatnio edytowano 13 lip 2016, o 20:42 przez Sasza, łącznie edytowano 3 razy
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Culagula » 13 lip 2016, o 20:37

Biedrona napisał(a):Myślę że najważniejsze jest tu zdanie dziewczyn z seksi fleksi...
I nie powinno być tak że większość głosów wygrywa.

Teraz wychodzi na to że "nowe" foremki przyszły i namieszaly.

Nie no, czemu nasze najważniejsze? Bez przesady :) Wszystkie głosy są ważne.
Jednak uważam, że KAŻDA osoba głosująca powinna się wypowiedzieć bo ktoś w ogóle spoza naszych dwóch wątków zagłosuje sobie "dla jaj". A tak przynajmniej wiadomo kto głosował i czy ten ktoś jest z naszych wątków.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Smużka 24 » 13 lip 2016, o 20:42

Ja sie zgadzam z Aga. Pasuje mi jak jest teraz. Ja się jeszcze mieszam kto kim jest a gdzie to przy 16 osobach !
Tak jak aga pisze dobrze jest jak jest.
Avatar użytkownika
Smużka 24
Fajna Kobietka
 
Posty: 210
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 07:06

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Sasza » 13 lip 2016, o 20:43

Agus no moze wasze zdanie wlasnie najwazniejsze, albo przynajmniej jedno z wazniejszych Biedrona ma racji troche. Bo a samo to ze kiedys powstalo Seksi fleksi jest jakby wskazowka ze nie chcecie. Bo juz wowczas sie odcielyscie i pisalyscie same ze
soba czyli tak jak Hadasa pisala w temacie

bedzie co bedzie:) Ja to forum lubie, jak bedzie polaczenie super. Jak nie bedzie -dostosuje sie.


mysle ze nikt nie bedzie glosowal dla jaj :) Dziewczyny sa powazne:) ale fakt dobrze by napisaly swoje zdanie zreszta to jest nawet wymagane.
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Hadassa » 13 lip 2016, o 20:46

Jest wiecej niz 16 osob...
Chocby Kinga i Madi.. jeszcze sa 2 Tygrysy... nazbiera sie troche ludzi... Luna, Lealia i chyba Zwyczajna albo i Niezwyczajna ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Culagula » 13 lip 2016, o 20:56

Aga, to nie jest tak, że nie chcemy nowych osób bo każdą witamy tak samo serdecznie.
Ale co innego jak przyjdzie raz na jakiś czas 1 osoba, a co innego nagle 10 a jak Hada pisze i więcej.
Na seksi zawsze było kameralnie, kilka stałych osób a Przy kawie kiedyś też pisałam i były zupełnie inne osoby. Teraz tam nie znam nikogo. A u nas są tak jakby "stałe" od samego początku plus kilka nowych.
Mówiąc o odchodzeniu w żadnym wypadku się nie obrażam tylko chodzi mi o to, że nie ogarnę tylu stron, co kto napisał, co komu odpisać. Mam tylko wejść, napisać co u mnie i tyle? Według mnie nie na tym to polega.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez chochlik70 » 13 lip 2016, o 20:59

Ja na nie
Bo już teraz ledwo nadrabiam.
Ja też zrezygnuję jak wątki zostaną połączone,sorki nie dam rady

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Sasza » 13 lip 2016, o 21:05

Hadasa a wlasnie Kingus I Mada. I Tygrys.
teraz ich malo .Wiec umknely mi.

Ja tylko powiem tyle ze dziwnie mi sie czyta jak ktos pisze " jak bedzie polaczenie to ja odchodze, i mozliwie ze Halinka Tamirka tez odejda"
A Smuzka tez pisala o odejsciu to juz 4 dziewczyny.A nie...5.. chochlik:)
Wiec jakby nie patrzec troche sprawa przesadzona ....bo 5 dziewczyn ma odejsc? bezsensu ....faktycznie zostawmy temat bo robi sie juz srednio.


Ja Cie Aga po czesci rozumiem.
Masz kameralne grono dobrze Ci tam.
Ale sa osoby ktorym nie wygodnie pisac tu i tu . I jeszcze im sie myli w ktorym watku napisaly.
Chyba ze bedziemy sobie pisac: jak cie interesuje co u mnie zerknij do drugiego watku :P:P

Ostatnio edytowano 13 lip 2016, o 21:06 przez Sasza, łącznie edytowano 1 raz
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Culagula » 13 lip 2016, o 21:06

chochlik70 napisał(a):Ja na nie
Bo już teraz ledwo nadrabiam.
Ja też zrezygnuję jak wątki zostaną połączone,sorki nie dam rady

Widzicie? Znam dziewczyny i podejrzewam że Malinka powie to samo. Tamirka nie wiem....

Sasza, to mogę Ci zagwarantować, że na pewno nie będę przeglądała innych wątkóww poszukiwaniu co napisalaś tam....
Nie wiem co Ci dziwnie brzmi, że ja zrezygnuję? Wiesz, na samą myśl o czytaniu 6-7 stron i zapamiętaniu co kto napisał to nie chce mi się.

Ostatnio edytowano 13 lip 2016, o 21:08 przez Culagula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Sasza » 13 lip 2016, o 21:07

Aga co do Malinki to mysle ze tez tak napisze.
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Połączenie tematów "przy kawie" i "seksi fleksi..."

Postprzez Culagula » 13 lip 2016, o 21:09

Sasza napisał(a):Aga co do Malinki to mysle ze tez tak napisze.

Ja na bank wiem że ona tak napisze, szkoda że jeszcze nie zajrzała.
Co do tamirki nie jestem pewna bo z jednej strony jest z nami zżyta ale z drugiej to ona odnajdzie się wszędzie :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]