Pomoc, p.magisterska, dietetyka

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Pomoc, p.magisterska, dietetyka

Postprzez Aleksa_Mag » 20 kwi 2018, o 22:01

Zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich chętnych Pań o wypełnienie mojej ankiety, której wyniki są niezbędne do przygotowania mojej pracy magisterskiej. Ankieta obejmuje tematykę związaną ze składnikami, które mają specjalne ochronne właściwości w odniesieniu do raka piersi.
Jestem w ALARMOWEJ sytuacji, gdyż zbierałam ankiety już od kilkudziesięciu Pań ze stowarzyszeń, jednak teraz przy sprawdzaniu odpowiedzi okazało się, że niestety większość Pań albo pomijała pytania lub odpowiadała tylko na niektóre. Zrozumiałam, że trudno jest odtworzyć częstość spożycia niektórych produktów, dlatego przygotowałam ponownie ankietę, która ma gotowe propozycje odpowiedzi w tych problematycznych pytaniach.
Liczę BARDZO na pomoc Pań, gdyż CZAS mi się nieubłaganie kurczy, a mi bardzo zależy na rzetelności tej pracy i dużo serca w nią włożyłam. Nie ukrywam, że już w przyszłym tygodniu powinnam mieć odpowiedzi. Przepraszam, że tak na szybko, mój błąd, bardzo przepraszam.
Dlatego błagam o pomoc Drogie Kobiety!
Aleksa_Mag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 21:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]