Wspolne mieszkanie -miałyście taka sytuacje kobiety?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wspolne mieszkanie -miałyście taka sytuacje kobiety?

Postprzez Shirley83 » 20 sie 2011, o 15:32

Witam

Potrzebuje Waszej opinii. Otóż sprawa wygląda następująco: na początku tego roku poznałam fantastycznego faceta, układa Nam się bardzo dobrze, wygląda to na poważniejszy związek. Mój facet ma swoje mieszkanie, bardzo często u niego nocuje i przebywamy w nim razem. Jakiś miesiąc temu remontował mieszkanie od podstaw. Ja mieszkanie wynajmuje nie stac mnie samej na kredyt , często jest mi przykro jak on mówi ze to sobie kupi , to kupi do jego nowego mieszkania......czasami myśle ze on nie traktuje mnie poważnie i że nigdy nie zaproponuje mi żebysby razem zamieszakli....nie wiem sama czy nie za dużo wymagam wkoncu nie znamy sie mega długi czas.....ale czuje sie z tym niekomfotowo. Wiem że decyzja o wspolnym mieszkaniu jest trudna....tym bardziej dla facetów....Niektórzy sądzą ze lepiej przed ślubem ze soba nie mieszkać.....uważam że jakbym mieszkała z nim byłoby Nam dużo łatwiej..nawet finansowo...nie wiem juz sama .. co myśłicie???
Shirley83
 

Re: Wspolne mieszkanie -miałyście taka sytuacje kobiety?

Postprzez dzo » 20 sie 2011, o 18:26

powiedz mu po prostu to wszystko co wyżej napisałaś ;)
dzo
 

Re: Wspolne mieszkanie -miałyście taka sytuacje kobiety?

Postprzez Paulis20 » 20 sie 2011, o 21:44

Dokładnie porozmawiaj z nim o tym. Może on sam o tym myśli tylko boi się zacząć temat żebyś się nie przestraszyła. Wspólne mieszkanie jest super sprawą naprawdę mówię z własnego doświadczenia.:)
Paulis20
 

Re: Wspolne mieszkanie -miałyście taka sytuacje kobiety?

Postprzez kika12 » 24 sie 2011, o 11:54

Mieszkanie razem to świetny pomysł.Byłam w takiej sytuacji i powiem ci że warto bo wtedy mozesz poznać drugą osobę od podszewki.Ja poznałam i dzięki Bogu już nie jesteśmy razem
kika12
 

Re: Wspolne mieszkanie -miałyście taka sytuacje kobiety?

Postprzez Kitek » 24 sie 2011, o 12:11

Oczywiście, że mieszkając z kimś można go poznać od podszewki. I na pewno jestem za tym, że zamieszkać razem przed ślubem.. jednak wydaje mi się, że w Twojej sytuacji jest to trochę za szybko na wspólne mieszkanie.. po co sobie skracać niektóre okresy w życiu?
Kitek
 

Re: Wspolne mieszkanie -miałyście taka sytuacje kobiety?

Postprzez nemeziss » 7 wrz 2011, o 12:16

osobiście nie miałam takiej sytuacji, ale teraz mój mężczyzna kupił mieszkanie i zamierzamy za 2 dni już będziemy mieszkać razem ;) uważam, że nie zamieszkanie ze sobą przed ślubem to głupota, bo tak jak dziewczyny wyżej już napisały, poznajesz drugą połówkę taka jaka jest naprawdę i wtedy dopiero możesz wiedzieć czy z nią wytrzymasz czy nie ;) i nie wiem czy to za wcześnie, przecież nie będziesz codziennie skreślać kolejnych dni w kalendarzu żeby wiedzieć, że nie jest już za wcześnie, jeśli łączy Was coś szczególnego i wiesz, że tego chcesz, to nie ma na co czekać, tylko musisz wiedzieć czy on chce tego samego ;)
nemeziss
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników