CO MAM ROBIĆ????????????????????!!!!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

CO MAM ROBIĆ????????????????????!!!!

Postprzez majka007 » 20 lut 2011, o 17:12

Witajcie:)
Pisze na forum ponieważ chciałabym się was poradzić co mam robić sprawa dotyczy pewnego chłopaka...
Podoba mi się już od roku chodzimy do tego samego liceum on jest w 3klasie a ja w 2.
Zawsze się patrzy na mnie rzadko spuszcza wzrok gdy na niego spojrzę patrzymy się sobie w o czy. NIGDY NIE ROZMAWIALIŚMY ;(( on miał dziewczynę niedawno z nią zerwał podobno ciągle się kłócili i to nie była miłość. Teraz zerka na mnie on wie ze mi się podoba ale nic się nie dzieje od tygodnia mi się śni dzień w dzień co to znaczy ?? .dlaczego nie może po prostu podejść do mnie byłoby łatwiej dodam ze on jest bardzo śmiały w stosunku do dziewczyn ale do mnie nie nie wiem czy mnie nie lubi (tak naprawdę się nie znamy) nie wiem co myśleć myślałam ze przestałam coś czuć do niego a to nie prawda. Jak on ma okazje to zawsze zerka na mnie nawet jak idzie to zahaczy ramieniem nie wiem czy robi to świadomie czy nie :(

proszę o wasze odpowiedzi :):):):) :serca
majka007
 

Re: CO MAM ROBIĆ????????????????????!!!!

Postprzez Twiggy » 21 lut 2011, o 09:43

Zwróć uwagę czy na Ciebie się tak patrzy.
Te sytuacje z kategorii "nie znamy się ale chyba na siebie lecimy" zawsze są bardzo trudne do rozwiązania i nieprzewidywalne w skutkach.
Twiggy
 

Re: CO MAM ROBIĆ????????????????????!!!!

Postprzez Maniana » 21 lut 2011, o 15:28

Zawsze możesz podejść pierwsza, pokaż mu, że Ty tez jesteś śmiała i jak Ci się facet podoba to jesteś wstanie zacząć znajomość, a nuż się okaże, że właśnie na to czeka :serca
Maniana
 

Re: CO MAM ROBIĆ????????????????????!!!!

Postprzez dzo » 12 mar 2011, o 09:36

zwykła, licealna miłość platoniczna 8-) jak masz odwagę to sama pierwsza do niego zagadaj a jak nie to nie zawracaj sobie nim głowy bo nic z tego nie będzie ;)
dzo
 

Re: CO MAM ROBIĆ????????????????????!!!!

Postprzez ABCbielizny » 19 kwi 2011, o 18:34

Zgadzam się,to nic innego jak zwykłe zauroczenie. Mam nadzieję,że nie potraktujesz jej bardzo poważnie (tej miłości) bo nie ma większego sensu. A jeśli chłopak Ci się podoba,to po prostu do niego zagadaj i zobaczysz jak zareaguje.
ABCbielizny
 

Re: CO MAM ROBIĆ????????????????????!!!!

Postprzez orenko » 13 lip 2011, o 10:31

na twojim miescu ja bym do niego zagadała pierwsza np hej jesteś w 3 klasie moze mogła by o ciebie ksiazki odkupić do ... albo słyszałam ze masz dobre oceny z chemi moze mi pomozesz
orenko
 

Re: CO MAM ROBIĆ????????????????????!!!!

Postprzez eveline » 13 lip 2011, o 16:08

Myślę, że najlepiej samemu podejść i jakoś zagadać, nawet o byle pierdołę... ;-)
Może to jest akurat typ faceta, który jest trochę nieśmiały i może zrobisz na nim wrażenie pierwsza startując i wykazując inicjatywę. Imponuje to większej liczbie chłopaków niż można by pomyśleć :)
eveline
 

Re: CO MAM ROBIĆ????????????????????!!!!

Postprzez oOosylwiaoOo » 8 wrz 2011, o 14:10

A nie możesz do niego się uśmiechnąć i powiedzieć normalnie cześć?:) przecież to nic strasznego :)
Ten pomysł z książkami też jest dobry :)
Odwagi:D Więcej odwagi :)
oOosylwiaoOo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]