PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Prezent dla 8-latki

Postprzez milanogirl » 12 sie 2009, o 12:58

Szukam prezentu dla dziewczynki w wieku 8 lat, raczej typ chłopczycy niż elegantki, więc spinki do włosów odpadają :D Może jakąś grę w stylu twistera? Albo rolki? Czym się mogą interesować dzieciaki w tym wieku?
milanogirl
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez evka » 12 sie 2009, o 15:13

Jezeli lubi Hanna Montana to jakies gadzety np. bluzka , plecak niedlugo 1 wrzesien albo plyte z jej piosenkami gre komputerowa. A czym ogolnie sie interesuje ? rolki to tez swietna sprawa .
evka
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez meredith » 12 sie 2009, o 15:40

milanogirl, mamy tu ekspertkę-evkę, więc nie mogłaś lepiej trafić z pytaniem :D Zależy też jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten prezent. Gra twister świetny pomysł :)
meredith
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 16:35

A moze jakas pilka do nogi? jak piszesz ze to chlopczyca? albo hulajnoge:) :rower
evka
 

PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Sharlot » 26 lis 2009, o 16:22

hej, nie widzialam podobnego tematu, wiec zalozylam nowy:)
Jak wszyscy wiemy zblizaja sie swieta...i co sie z tym wiaze? -czas kupowania prezentow... Musze mojej mamie kupic jakis prezent, ale nie mam pojecia co by moglo sie jej przydac...Myslalam o przydatnych rzeczach(cos do kuchni) i pomyslalam sobie ze moze jakis czajnik lub opiekacz by sie jej przydal? Prosze o rade...:)
Sharlot
 

Re: co na prezent??

Postprzez evka » 27 lis 2009, o 21:08

Hm a moze zmywarke? a podczas rozmow zwróc uwage co by sie jej przydalo? moze jakies ładne firanki :knitting albo sliczny obrus z motywem swiatecznym i bedzie mogla miec ozdobe na kazde swieta :) :happy
evka
 

Re: co na prezent??

Postprzez Sharlot » 28 lis 2009, o 00:33

zmywarke z checia bym jej kupila tylko ze jest problem, ze nie ma gdzie jej wstawic bo ma baaardzo mala kuchnie:(
Myslalam o czym mniejszym np tak jak juz wczesniej wspomnialam czajnik lub gofrownica(uwielbia slodkosci). Moze cos polecicie?
Sharlot
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez naysha » 29 lis 2009, o 19:00

ja mojej ośmioletniej chrześniaczki kupiłam ostatnio mate taneczną bo zawsze wszędzie jej pełno;) więc na takiej macie sie spełnia:) w weekendy cały czas ćwiczy te układy taneczne:D
naysha
 

Re: co na prezent??

Postprzez naysha » 29 lis 2009, o 19:39

i gofrownica i czajnik to bardzo fajny pomysł:) ja mam taką i jest świetna Obrazek,
a taki czajnik mi się marzy:) troszkę kosztuje ale jest tak słodki i stylowy, że nie odpuszczę go będę zbierać:P Obrazek ale dla mamci możesz wziąć inny wzór np taki Obrazek:)
naysha
 

Re: co na prezent??

Postprzez Fermia » 14 gru 2009, o 13:10

Hm... Wiele zależy od tego, ile zamierzasz przeznaczyc na zakupy. Jeśli chciałabyś coś do kuchni to może coś oryginalnego np. treść zmieniona przez moderatora - może dzięki takiej misce owoce często będą gościć na stole i to przyczyni się do lepszego zdrowia?


Proszę nie spamować
Fermia
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez marlena27 » 14 gru 2009, o 15:33

Może coś z ciastoplastoliny? http://ciastoplastelina.pl
marlena27
 

Re: co na prezent??

Postprzez lenka » 18 gru 2009, o 16:40

Ja mojej mamie kupilam w zeszłym roku ciśnieniowy ekspres do kawy, bo wiem, że szaleje za taką kawą ;) Za to w tym roku mam problem z siostrą (ma 17 lat ):( Przyjaciółka wysłała mi tę stronkętreść zmieniona przez moderatora pokazała dosyć fajną torebke z House'a...ale sama nie wiem...zauważyłam też tam kurtkę skórzaną i trudno mi się zdecydować...możecie mi pomóc? Bo do świąt już naprawdę niedaleko:(

Proszę nie spamować
lenka
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez milanogirl » 28 gru 2009, o 15:20

Hej, wielkie dzięki za odpowiedzi i wybaczcie, ze tak dawno nie zaglądałam. Z piłką to świetny pomysł, tylko, że powinno być w okolicy trochę dzieciaków, żeby miała z kim grać. Na rodziców nie można za bardzo liczyć ;) Ostatecznie stanęło na Twisterze (sama grałam, fajna rzecz :)) i jeszcze dostała zestaw do gry w badmingtona. Za rok może będzie mata taneczna, bo to też fajny pomysł :)
milanogirl
 

prezenty...

Postprzez Carlain » 29 gru 2009, o 16:01

Święta, Świeta, Święta... najgorsze w tym wszystkim jest dla mnie wybieranie prezentów... a im dla bliższj osoby ma być podarunek tym trudniej mi się zdecydować...
A i jeszcze te tłumy w sklepach... i kolejki - naszczęście mamy to już za sobą. i chwila wolnego od mózgu i wymyślania:)
kolejny problem za niecały miesiąc - Dzień Babci I Dziadka. no i znów będzie problem i to x2(dla moich dziadków i od mojej córci dla dziadków). Może macie jakieś ciekawe pomysły...
Carlain
 

Re: prezenty...

Postprzez babsko » 3 sty 2010, o 15:39

Ja dostalam ten prezent, na ktory czekalam. Chcialam dostac ksiazke Zusaka- "Poslaniec". Bardzo sie ciesze z tego prezentu ;)
babsko
 

już niedługo walentyki-jak zwykle-co na prezent??

Postprzez walentynka_30 » 27 sty 2010, o 07:03

W związku z tym że zbliżają się Walentynkami, jak co roku mam dylemat :( i to duży, gdyż nie wiem co mam kupić mojemu chłopakowi. Chciałabym, żeby było to coś pożytecznego, oryginalnego i z czego naprawdę będzie zadowolony.
Myślałam o kupnie zegarka, którego widziałam ale nie wiem czy to jest dobry pomysł?
A co wy o tym sądzicie, czy jest to odpowiedni prezent?
Czekam na Wasze pomysły!
Pzd.


treść zmieniona przez moderatora

Proszę nie spamować
walentynka_30
 

Re: już niedługo walentyki-jak zwykle-co na prezent??

Postprzez pisarka » 1 lut 2010, o 20:23

Mysle, ze zegarek to dobry pomysl. Czasem nie wyskakuj z bokserkami, z tego co wiem na podstawie tego co mowi moj brat, bokserki dostaje na kazda okazje i juz mu bokiem wychodza :) pozdrawiam
pisarka
 

Re: już niedługo walentyki-jak zwykle-co na prezent??

Postprzez jagoda » 2 lut 2010, o 16:12

a ja stwierdziłam ze zrobię nietypowy prezent i zaskocze mojego mężczyznę wyjściem do kina i romantyczną kolacją ażeby raz role odwrócić :mrgreen:
jagoda
 

Re: już niedługo walentyki-jak zwykle-co na prezent??

Postprzez lenka » 5 lut 2010, o 12:42

Ja rok temu mojemu chłopakowi dałam poduszkę z naszym zdjęciem :) Strasznie mu się podobała i do tej pory ma ją położoną na łóżku tak, żeby mógł ją widzieć :) Ale w tym roku nie mam pojęcia co mu dać :( Nie chcę, żeby było to coś oklepanego... nic nie przychodzi mi do głowy :(
lenka
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez dione » 26 lip 2010, o 16:14

pewnie, że fajny pomysł...sama chciałabym dostać matę taneczną ;) co do chłopczycy to mam zawsze ten sam problem, moja chrześniaczka uwielbia łażenie po drzewach i grę w piłkę, miałam nadzieję, że będę ją stroić i uczyć makijażu, a bawię się z nią samochodami..ostatnio w sklepie Entliczek Pentliczek widziałam tor wyścigowy Matella, który na pewno przy kolejnej okazji jej kupię...teraz w sklepach jest taki duży wybór, że zawsze można coś znaleźć, nawet dla bardzo wybrednego dziecka
dione
 

Re: Prezent dla 8-latki

Postprzez gohusia » 7 paź 2010, o 17:04

Ja kupiłam ostatnio grę planszową z Hasbro. po tym jak weszła reklama społeczna w tv o wieczorze gier rodzinnych to pomyślałam, że to będzie madry prezent nie tylko dla dziecka ale także dla rodziców, którzy będą musieli spędzić ze swoją pociechą choć chwilę w ciągu dnia.
gohusia
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez mejli » 12 lis 2010, o 14:18

Zapomniałam dodać ze trzy z nich ofiarowałam koleżance na prezent urodzinowy.
I zadowolenie jej było ogromne
:)
mejli
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez koperkowa » 21 lis 2010, o 22:29

ja w tym roku na święta planuje dać w prezencie własne wyroby- pralinki i nalewki... :)
koperkowa
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Hania26 » 22 lis 2010, o 16:06

Ja póki co zaopatrzyłam się w prezenty na Mikołajki:
-dla mamy- kosmetyki Olay
-dla siostry-nowa książka Murakamiego
-dla chłopaka- bokserki w małpki
-dla babci-rajstopy przeciwżylakowe Masumi firmy Knittex

myślicie, że to dobry zestaw:)?
Hania26
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez nadia » 24 lis 2010, o 20:42

koperkowa napisał(a):ja w tym roku na święta planuje dać w prezencie własne wyroby- pralinki i nalewki... :)


I to chyba będą jedne z najwspanialszych prezentów. Tym bardziej, że bardziej docenia się te prezenty, w których zrobienie było trzeba włożyć serce. :)
nadia
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]