Coś nowego w zwiazku - Wasze porady.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Coś nowego w zwiazku - Wasze porady.

Postprzez performa » 7 lip 2011, o 17:52

Jak radzicie sobie z nudą w związku? Co robicie, gdy nagle okazuje się, że robicie dzień w dzień praktycznie to samo, gdy braknie spontaniczności i pomysłowości w Waszym związku. Czy macie na to jakieś sposoby?
performa
 

Re: Coś nowego w zwiazku - Wasze porady.

Postprzez orenko » 13 lip 2011, o 10:18

co dziennie staram sie uroznaciac zwiazek
jakies spacery wyjscia z znajomymi
orenko
 

Re: Coś nowego w zwiazku - Wasze porady.

Postprzez żuczek » 12 sie 2011, o 16:40

Trzeba wprowadzać zmiany i w życiu codziennym i w łóżku. Jak napisała poprzedniczka wyjścia ze znajomymi, spacery, kino, filmy, kolacje :)
Może bardziej przybliżysz swoją sytuację, to CI bardziej pomożemy :)
żuczek
 

Re: Coś nowego w zwiazku - Wasze porady.

Postprzez OnaUK87 » 16 wrz 2011, o 22:30

U mnie nie ma czasu na nudę każdy dzień jest wypełniony po brzegi (praca, dziecko, zakupy, sprzątanie, gotowanie) i czas leci jak szalony. Najważniejsze by nie było nudy w sypialni wtedy nie będziesz martwił się o nudę i rutynę w dzień, weekendy. Jest wiele możliwości ale trzeba być otwartym na nowe przygody i tyle.
OnaUK87
 

Re: Coś nowego w zwiazku - Wasze porady.

Postprzez oOosylwiaoOo » 19 wrz 2011, o 21:37

Żeby nie było monotonii w związku to ja raz na jakiś czas biorę mojego chłopaka ze znajomymi na taki mały wyjazd :) Akurat cała paczka bardzo się polubiła, więc zawsze jest bardzo sympatycznie:)
Chodzimy tu gdzie można się wspólnie pośmiać:)
oOosylwiaoOo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]