Co aktualnie ogladacie ?

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 20:19

Piszcie co aktualnie ciekawego mozna obejrzec w tv jak ktos ma czas ja dzis mam i na jedynce zacznie sie o 20.20 " WIRUS ZAGŁADY" POLECAM
evka
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez Panna_M » 7 sie 2009, o 09:41

Mało ogladam telewizji, zazwyczaj filmy wlączam z kompa albo na DVD.
Ale może dzisiaj obejrze "Kiedy mnie odnajdziesz" na Canal + Film... jeżeli nie bede zmeczona bo wypadzie rowerowym z moim :)
Panna_M
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez jagoda » 7 sie 2009, o 10:49

A ja nadrabiam zaległości i ogladam filmy na dvd jak na razie jestem na akcji szybko i wściekle ;)
jagoda
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez evka » 7 sie 2009, o 11:01

a moi ogladaja bajki i ja tez zerkne hihi :baby
evka
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez jagoda » 13 sie 2009, o 12:50

polecono mi wczoraj w sklepie :) film pt. Złoty środek , najciekawsze jest to, że kobietka która mi go poleciła przechodziła sobie obok mnie i zauważyła, że trzymam tę płytę w łapce :) zobaczymy podobno bardzo fajny :)
jagoda
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez jagoda » 14 sie 2009, o 12:02

dziewczyny ten Złoty środek naprawdę bardzo fajniusia polska komedia szczerze polecam !!!!
jagoda
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez colorless » 13 sty 2010, o 18:06

ostatnio ogladalam "ksiazna" jest to opoiwesc o milosci, zdradzie i poprostu zyciu, ktore czasmi bywa bezlitosne. film kupilam sms'e, byl to nieprzewidziany zakup, ale bardzo idany, wszystkim polecam ten film
colorless
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez pstro » 16 mar 2010, o 14:08

jagoda napisał(a):dziewczyny ten Złoty środek naprawdę bardzo fajniusia polska komedia szczerze polecam !!!!

Mam akurat ochotę na jakąś komedię :)
pstro
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez siatkareczka » 30 wrz 2010, o 22:13

ja ostatnio pooglądałam Nostalgie Anioła z wypożyczalni eNki, teraz chce sie trochę odchamić i pójść do kina. Słyszałam o polskim filmie Hustawka, któraś z Was oglądała??? a może polecicie coś dobrego - takiego babskiego, trochę wzruszającego!!!
siatkareczka
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez koperkowa » 24 lis 2010, o 20:53

Ja oglądam Chuno-łowca niewolników. może któraś z was też ogląda ?
koperkowa
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez kilofka » 25 lis 2010, o 00:42

Pogromców mitów - polecam, bardzo ciekawy program :)
kilofka
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez mooony » 13 cze 2011, o 14:18

Otóż ja preferuję takie seriale jak "Vampire Diaries" oraz "Skins" . Kiedys lubilam Beverly Hills :P Co do polskich seriali lubię Pierwszą Miłość. Moze czasami sytuacje pojawiajace sie w tym serialu sa zbyt przesadzone i pojawia sie typowa telenowela... ale lepsze to niz jakis Klan ktory jest po prostu beznadziejny. Albo jakies Plebanie i inne takie pierdoly.
Nie przepadam za produkcjami typu 'Dlaczego ja' czy 'Trudne Sprawy' bo to jest po prostu katastrofa :D
mooony
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez eveline » 14 cze 2011, o 12:20

Ja oglądałam House'a i Dextera i obecnie szukam kolejnych pozycji do oglądania. Akurat lato, tak więc na gorące wieczory coś by chętnie obejrzało. Co polecacie?
eveline
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez dzo » 14 cze 2011, o 15:54

"Gra o tron" jest podobno warty obejrzenia ;)
dzo
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez eveline » 15 cze 2011, o 13:33

Taaak :) słyszałam co nieco o tym od moich znajomych kolegów zafascynowanych tym serialem ;)
eveline
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez żuczek » 25 sie 2011, o 13:58

House, Gotowe na wszystko, Seks w wielkim mieście i ostatnio znalazłam w VOD Enki Uczciwy przekręt . Aż dziwne, że wcześniej na niego nie trafiłam, a to już trzeci sezon! Muszę koniecznie wrócić do poprzednich ;)
żuczek
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez Hakiruono » 25 sie 2011, o 19:18

Ostatnio oglądałam "Między Piekłem a Niebem". Stare ale... polecam:-)
Hakiruono
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez Gochta » 26 sie 2011, o 19:42

W tej chwili Pogromcy mitów
Gochta
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez mimargo » 28 sie 2011, o 20:22

Ja oglądam 'Off the map' - coś w stylu Chirurgów, tylko akcja rozgrywa się w dżungli. Czasami są naprawdę mocne sceny :). Polecam!
mimargo
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez malutka11 » 20 wrz 2011, o 16:20

Gra o tron rewelacyjny serial, chirurgów, CSI, no i wracają po przerwie Gossip girl, Nikita, Pamiętniki wampirów
malutka11
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez jatelka » 20 wrz 2011, o 23:24

Ta Gra o tron faktycznie tak dobra jak powiadają? A tak poza tym to już chyba 5 raz Przyjaciele:)
jatelka
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez dzo » 22 wrz 2011, o 12:34

jatelka napisał(a):Ta Gra o tron faktycznie tak dobra jak powiadają?


faktycznie ;)
dzo
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez pomcia » 22 wrz 2011, o 17:19

A mnie się znudził. Czekam na Walking Dead.
pomcia
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez skylark » 23 wrz 2011, o 17:44

Ja kończę trzeci sezon Gossip Girl, ale to bardziej ze względu na osłuchanie się z językiem, bo raczej seriali nie oglądam :)
skylark
 

Re: Co aktualnie ogladacie ?

Postprzez kasienka » 26 wrz 2011, o 15:23

Gotowe na wszystko ; Pogoda no miłóść. iitv.pl - wszystkie odc tam są i mnóstwo seriali. gdzie wy ogladacie ?
kasienka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek