Podziękowanie dla rodziców

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Podziękowanie dla rodziców

Postprzez iris01 » 20 lip 2011, o 15:28

Hej dziewczyny :) Czy macie jakieś pomysły na prezent dl rodziców? Ja wciąż nie mam pomysłu, a nie chcemy podarować im oklepanych pucharów z grawerką itp.
iris01
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez iris01 » 22 lip 2011, o 21:46

Przypadkowo znalazłam coś takiego -........ Uważam, że drzewka są piękne i spodobają się rodzicom, to pamiątka na całe lata :D


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
iris01
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez koralowadama » 1 wrz 2011, o 20:29

Ja bym najchętniej podarowała im coś praktycznego, coś z czego będa mogli skorzystać, a nie, tylko będzie stało i się kurzyło...ale nie wiem, co mogłoby to być :)
koralowadama
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez zlote_runo » 7 wrz 2011, o 20:37

W zeszłą sobotę byłam na ślubie i rodzice w ramach podziękować dostali drzewka bonsai.
zlote_runo
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez mimargo » 8 wrz 2011, o 13:59

Na dotychczasowych weselach, w jakich miałam okazję uczestniczyć, rodzice dostawali antyramy ze swoimi zdjęciami, ze zdjęciami córki/syna, które brało ślub, kosze z winami i słodyczami, fotoalbumy. Pomysł z drzewkiem bonsai jest bardzo ciekawy :D.
mimargo
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez malutka11 » 21 wrz 2011, o 10:03

Na ostatnim weselu na jakim byłam rodzice państwa młodych otrzymali wycieczkę trzydniową do Rzymu. Wg mnie był to bardzo dobry pomysł.
malutka11
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez THE_GABI » 22 wrz 2011, o 10:12

a ja z mężem daliśmy kosz pełen słodyczy i wino, praktyczne i smaczne ;)
THE_GABI
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Konkordia » 28 wrz 2011, o 10:39

W kwietniu biorę ślub i z siostrą narzeczonego wymyśliłyśmy, że zrobimy technika Decoupage skrzyneczki na wino dla ojców, a dla mam herbaciarki. na wewnętrznej stronie pokrywy wypiszemy podziękowania. Naprawdę ślicznie to wygląda i jest praktyczne :D
Konkordia
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez dzo » 28 wrz 2011, o 10:44

Konkordia napisał(a):W kwietniu biorę ślub i z siostrą narzeczonego wymyśliłyśmy, że zrobimy technika Decoupage skrzyneczki na wino dla ojców, a dla mam herbaciarki. na wewnętrznej stronie pokrywy wypiszemy podziękowania. Naprawdę ślicznie to wygląda i jest praktyczne :D



a masz jakąś fotę ? 8-)
dzo
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Konkordia » 28 wrz 2011, o 11:04

Jak na razie zajęłyśmy się zaproszeniami i ogólnie galanterią papierniczą, a podziękowania jakoś w styczniu zaczniemy produkować :) Jak coś już będę miała to się pochwale :D
Konkordia
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez lidka86 » 17 sty 2012, o 09:13

ja z chęcią chciałam rodzicom dać podziekowanie wygrawerowane np. w szkle czy w drewnie.. ale wyszło inaczej i w dniu ślubu daliśmy rodzicom kwiaty( a podziękowanie mieliśmy w domu- nie chcieli na sali - i nie chcieli żadnych łzawych piosenek)... zaraz po błogosławieństwie a przed wyjazdem do kościoła- podziękowaliśmy własnymi słowami za wychowanie, miłość, wsparcie i pomoc w przygotowaniu tego najważniejszego dnia w naszym życiu, daliśmy kwiaty.... kwiaty mieliśmy w takich dużych koszyczkach:)...
a po ślubie ok. 3 tygodni po- daliśmy rodzicom jako 2 część prezentu - album ze zdjęciami ślubnymi w pięknej zdobionej skórzanej okładce od naszego fotografa... ogromnie im ten prezent się podobał... :fallinlove
lidka86
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez no.nie.wiem » 17 sty 2012, o 09:37

My daliśmy rodzicom Karykatury. Jeden odbraz przedstawiał mnie, meża i moich rodziców drugi natomiast mnie męża i jego rodziców.
Tematem karykatury był lot balonem (a tematów jest mnóstwo, mozesz też sama coś zasugerować), karykaturzystka umieściła nas w koszu (mój tata wspinał się po drabince :D )
a tuż pod nami w małym koszyczku powiewał nasz jamnik :lol:
Pod tym wszystkim był podpis "Jesteście Wspaniali. Dziękujemy"

Oprawiliśmy to wszystko w ładne rameczki, wyszło super. Rozluźniliśmy trochę atmosferę bo chcieliśmy uniknąć łez i rozczuleń.
Miło było patrzeć na śmiejących się rodziców :D
No i prezent nie zostanie zjedzony, wypity, nie będzie się kurzył gdzieś na półce wśród gratów tylko wisi sobie na ścianie i za każdym razem wywołuje na ich twarzach uśmiech :kwiatek
no.nie.wiem
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez dzo » 17 sty 2012, o 09:50

super pomysł z tymi karykaturami ;)
dzo
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Dawid2003_pl » 27 mar 2012, o 12:51

fajnie sprawdza się jakas wspólna fotka nowożeńców. Do tego oczywiście kwaitki i sam gest. na pewno się ucieszą.
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez kasia1990 » 4 kwi 2012, o 13:29

ja dla rodziców mam już zamówione dyplomy ukończenia studiów rodzicielskich :) kwiaty oczywiście również będą, ale dyplom sam w sobie będzie fajną i zabawną pamiątką :) a dyplomy wyglądają tak SPAM

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 20:25 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kasia1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 13:08

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez marcia6666 » 13 kwi 2012, o 14:14

Ja swój slub mialam juz 6 miesiecy temu , rodzicom kupilismy obrazy z pieknym krajobrazem.. :) a co do dyplomów, bylam na weselu koleznki ktora wlasnie takie dyplomy dalla rodzicom. Widac bylo, ze prezent sie spodobal:)
marcia6666
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez poziomkaa » 18 kwi 2012, o 15:21

Karykatury są super pomysłem, ale to świadectwo też fajnie wygląda, rozbawił mnie spis przedmiotów ;).
poziomkaa
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Miniczka » 23 kwi 2012, o 16:09

karykatury rzeczywiscie fajnny, oryginalny i smieszny pomysl bo takie zwykle zdjecia to oklepane..
Miniczka
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez poziomkaa » 27 kwi 2012, o 10:53

Chociaż w sumie zwykłe zdjęcie, jeśli jest wybrane jakieś śmieszne, zabawne, też może ucieszyć :).
poziomkaa
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez creativegroup24 » 14 cze 2012, o 13:43

to na pewno niepowtarzalny pomysł na długie lata
SPAM

i jak?????

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 20:39 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Czytała regulamin ? SPAM
creativegroup24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 13:37

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez Karola_Gl » 26 lip 2012, o 15:23

Ja zastanawiam się czy odpowiednia będzie nowa, firmowa porcelana ? Starą maja już zniszczoną, myślę że mieliby wspaniałą pamiątkę z mojego ślubu, a do tego praktyczną :)

Karola_Gl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 14:27

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez CrystalCiTY » 27 lip 2012, o 15:38

A może statuetkę z podziękowaniami dla rodziców? Coś w tym stylu http://tinyurl.com/c7qlax5 Bardzo pięknie się prezentuje i na pewno zrobi na nich wrażenie. Polecam :)

Obrazek
Avatar użytkownika
CrystalCiTY
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 15:42

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez brunecia » 25 wrz 2012, o 20:04

My kupujemy kosze ze slodyczami,alkoholem itp a dodatkowo do srodka wkladamy akrylowe statuetki z podziekowaniem :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez jalola » 26 wrz 2012, o 14:37

Faktycznie porcelana to dobry pomysł. My daliśmy rodzicom ramki cyfrowe i wgraliśmy na nie nasze rodzinne zdjęcia sprzed lat. Postawiliśmy na oddzielnym stoliku i goście podchodzili oglądać. Wszystkim się bardzo podobało
jalola
 

Re: Podziękowanie dla rodziców

Postprzez ona-3-slask » 27 wrz 2012, o 18:18

iris01 napisał(a):Hej dziewczyny :) Czy macie jakieś pomysły na prezent dl rodziców? Ja wciąż nie mam pomysłu, a nie chcemy podarować im oklepanych pucharów z grawerką itp.


my z mezem nie dawalismy kwiatow,uznalismy ze to "oklepane"
zamowilsmy taką jakby ksiege z zyczeniami(dla rodzicow i chrzestnych)
]taką sama mielismy My
i na slubie prztyw były obraczki

ah odn podziekowan to o połnocy złozyl im zyczenia
i DJ puscił pios.CUDOWNYCH RODZICOW MAM
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek, otorussayc