Pędzle w dłoń bo malowanie

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Pędzle w dłoń bo malowanie

Postprzez Otylia_W » 26 lis 2009, o 15:02

Witajcie! ;) Nie mam zamiaru tracić czasu, tylko ostro wziąć się za remont. Głównie chodzi o przemalowanie kilku pomieszczeń w domu, potrzebuje rad odnośnie wyboru odpowiedniej farby, mile widziane także wskazówki odnośnie kolorów, z góry dzięki za pomoc
Otylia_W
 

Re: Pędzle w dłoń bo malowanie

Postprzez Anka24 » 7 sty 2010, o 15:16

nie ma się czego bać, eksperymentuj trochę :D wybierz jakieś ładne, żywe kolory a zobaczysz jaka zmiana będzie
Anka24
 

Re: Pędzle w dłoń bo malowanie

Postprzez weronika_p » 15 sty 2010, o 14:15

Ostatnie malowanie robiłam barwami natury i wyszło bardzo estetycznie, szczególnie kwiaty orientu i jesienne wrzosowisko się dobrze prezentują
weronika_p
 

Re: Pędzle w dłoń bo malowanie

Postprzez Otylia_W » 26 mar 2010, o 12:50

A jak z kryciem? Całe białe ściany to już przeżytek, dlatego pragnę się skupić jednak na kolorach. Dodatkowo myślałam żeby wykorzystać szablony dekoracyjne, bo to dosyć fajne urozmaicenie według mnie.
Otylia_W
 

Re: Pędzle w dłoń bo malowanie

Postprzez marta_wiga » 31 mar 2010, o 14:55

Na pewno może fajnie wyjść z takim szablonem.

Ja ostatnio robiłam malowanie w jednym pokoju. Farby z Duluxa kupowałam i jestem zadowolona. A pokój pomalowałam na delikatny błękit, a jedną ścianę na intensyny śliwkowy kolor, bardzo mi się podoba :D
marta_wiga
 

Re: Pędzle w dłoń bo malowanie

Postprzez Misia » 10 lis 2010, o 21:06

Ja proponuję wykorzystać szablony, świetnie się sprawdzają i rewelacyjnie wyglądają. Co do kolorów to wszystko tylko nie biel. Żywa zieleń lub fiolet, lub jeśli wolisz całkiem fajnie wygląda tapeta, tylko pamiętaj jeśli już coś to nie na wszystkich ścianach wokół.
Misia
 

Re: Pędzle w dłoń bo malowanie

Postprzez ela1980 » 12 lis 2010, o 14:26

Ja proponuję kupić markową farbę. Sama ostatnio malowałam i kupiłam tania na 'promocji' i taki szmelc że tym się nie dało malować. Dlatego mówię lepiej daj więcej kasy na porządną farbę.
ela1980
 

Re: Pędzle w dłoń bo malowanie

Postprzez dione » 22 wrz 2011, o 14:04

Mogłabyś powiedzieć trochę więcej na temat oświetlenia i wielkości pomieszczeń. No i jakie masz dodatki. Wtedy można pomyśleć o tym jaki kolor do poszczególnych pokoi będzie najlepszy :)
dione
 

Re: Pędzle w dłoń bo malowanie

Postprzez dzo » 23 wrz 2011, o 11:54

dione napisał(a):Mogłabyś powiedzieć trochę więcej na temat oświetlenia i wielkości pomieszczeń. No i jakie masz dodatki. Wtedy można pomyśleć o tym jaki kolor do poszczególnych pokoi będzie najlepszy :)


Otylia_W już z pewnością dawno temu remont zrobiła ;)
dzo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]