Nowy serial - Lekarze

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez drzemag » 15 lut 2013, o 13:17

Obejrzałam całą pierwszą serię. Jak na polski serial "Lekarze" naprawdę trzymają poziom. Wiecie może kiedy pojawi się druga?

Jakoś tak na dniach, reklamują już na TVN
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez 456 » 15 lut 2013, o 18:44

Zbyt nierealny bo zbyt uprzejmi i uśmiechnięci ci lekarze. Poza tym żaden nowy pomysł Tvn. Wszystkie "nowe" seriale to kopie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez Benedicto » 16 lut 2013, o 00:03

W Polsce właśnie jest ten problem, że boją się tworzyć czegoś sami, tylko zawsze coś kopiują, albo na czymś się wzorują. Tak bardzo się boją, że coś co wymyślą sami będzie wtopą :P Niestety to widać na każdym kroku :P

Benedicto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 23:56

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez Amanda » 17 lut 2013, o 16:37

Blackfox napisał(a):Zbyt nierealny bo zbyt uprzejmi i uśmiechnięci ci lekarze. Poza tym żaden nowy pomysł Tvn. Wszystkie "nowe" seriale to kopie.


Dokładnie, amerykańskie seriale o lekarzach są o wiele lepsze i mają klimat

C'mon!
Avatar użytkownika
Amanda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 16:29

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez 456 » 18 lut 2013, o 14:25

Mają klimat, bo starają się odzwierciedlić prawdziwe życie, sytuacje i zachowania. Nie jestem zwolenniczką tego typu amerykańskich seriali ale są w nich emocje.
"Lekarze" to nie jest jakiś najgorszy serial ale też nie ma w nim prawdziwości. Ktoś umiera a i nagle kamera na uśmiechniętą Różdżkę, która sobie duma nie wiadomo o czym. Albo jakieś rozterki miłosne lekarzy. Zbyt złagodzony ten serial. Wszystko piękne, cacy i spokojnie -nieważne w jakich momentach -wszystko cudowne. Brakuje kolorowych serduszek i kwiatuszków a najlepiej zmienić tytuł na "Troskliwe misie".


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez filmomanka » 14 kwi 2013, o 22:17

nie oglądam, housa nic nie przebije ! Obrazek
filmomanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 22:05

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez posterka » 17 maja 2013, o 11:48

A jak dla mnie serial jest bardzo fajny, pokazuje on w 100% jad działa szpital. Jak są jakieś wypadki gdzie muszą kogoś ratować to operacje podobają mi się najbardziej;)


____________________________________________________________
Zobacz mycie okien Warszawa!
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez Fanaberia » 4 lip 2013, o 11:33

Oglądam, chociaż serial sam w sobie nie porywa. Chyba dla zabicia czasu oglądałam. Było kilka fajnych momentów, ale niektóre wydają się takie naciągane.
Fanaberia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 11:07

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez paula » 4 lip 2013, o 14:01

niedawno zaczęłam oglądać od pierwszego odcinka. I powiem szczerze że o ile pierwsza seria była w miarę, o tyle druga już taka bardzooo naciągana była.
paula
 

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez ojeguna » 5 lip 2013, o 09:46

Niestety dla mnie to była marna imitacja ostrego dyżuru. Czy my nie potrafimy samemu tworzyć ciekawych seriali tylko opieramy się na tym co serwują nam amerykanie ?
ojeguna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 09:43

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez paula » 5 lip 2013, o 14:24

jak dla mnie to połączenie Ostrego dyżuru z Dr Housem :P
paula
 

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez epiglottis » 13 wrz 2013, o 17:46

"połaczenie Ostrego dyżuru z House'm", "upodabnianie do Chirurgów"
Co wy gadacie ? trudno żeby w serialu "lekarze" nie pokazali sali operacyjnej lub lekarza ( bo przecież ktoś mógłby posadzić ich o plagiat ). "Lekarze" nie są rewelacyjni,( Małaszyński jest za stary na role amanta filmowego, powinni dać kogoś świeżego - reszta obsady jak najbardziej trafiona;może wydarzenia mijają się z rzeczywistością, ale należy pamiętać że to nie dokument ) i na pewno nie są też imitacja zagranicznych seriali ;p Chirurdzy są kapitalni i nikt ich nie podrobi.
epiglottis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 16:19

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez BadRomance » 13 wrz 2013, o 20:48

może i jest dobry, ale nienawidzę szpitali i ten klimat w życiu do mnie nie przemówi jeśli chodzi o serial
BadRomance
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 19:46

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez epiglottis » 13 wrz 2013, o 23:07

Szpitale są suuuuper <3 .... chyba że jet się chorym to juz nie są takie fajne ....;p
epiglottis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 16:19

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez inek » 3 lis 2013, o 12:01

Oglądam i bardzo lubię... Aczkolwiek drażni mnie Maks i ta cała Olga męczennica...

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Nowy serial - Lekarze

Postprzez hurri » 21 lis 2013, o 18:56

No to się narobiło ....

Uważąm, że powinni skończyć po 2 sezonach, a teraz to będą problemy wymyślać niczym w Modzie na suckes ... ]:-)
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]