korekta wzroku

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

korekta wzroku

Postprzez Adell » 21 lip 2011, o 12:05

Witam,
jestem bardzo ciekawa co myślicie o korekcie wzroku (laserem czy innymi metodami jakie znacie). Coraz częściej o tym myślę, mam wadę +3 i 3,5.
Adell
 

Re: korekta wzroku

Postprzez ninus » 22 lip 2011, o 13:50

Moja siostra miała korektę laserową i jest bardzo zadowolona, nie musi nosić okularów i czuje się świetnie. Miała wadę -5, teraz ma 0. Sądzę, że warto...
ninus
 

Re: korekta wzroku

Postprzez Adell » 29 lip 2011, o 11:01

Aż tak? ja myślałam, że to schodzi do jakiegoś minimum ale coś tam z wady zostanie. To bardzo się cieszę :) Na razie nie znalazłam jakiś złych opinii o tych zabiegach, jedyne co to każdy się boi o zdrowie ale żeby były jakieś faktyczne powikłania to nie. Chyba, że słabo szukam;)
Adell
 

Re: korekta wzroku

Postprzez OnaUK87 » 14 wrz 2011, o 15:16

Sama nad tym myślałam ale ostatnio był artykuł na wp.pl jeśli dobrze pamiętam że te laserowe korekty wzroku to mogą nawet do ślepoty doprowadzić;/ i że u większości osób poddających się tym zabiegom z biegiem czasu wada wraca więc zrezygnowałam i zdecydowałam się na soczewki które ułatwiły mi życie:) Zresztą chyba bym się bała bo wiadomo to jest jakaś tam ingerencja w oko i strach że faktycznie może być gorzej.
OnaUK87
 

Re: korekta wzroku

Postprzez chmurka17 » 25 paź 2011, o 14:11

sama się nad tym zastanawiam... w tym tygodniu ide do lekarza sie skonsultowac. Jest akurat super akcja w Poznaniu i okolicach mozna przebadac wzrok za darmo. wam tez polecam. informacje znalazlam na stronie czasnawzrok.pl

pozdrawiam
chmurka17
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 paź 2011, o 14:06

Re: korekta wzroku

Postprzez agika37 » 30 maja 2013, o 14:56

operacja laserowa oczu to bardzo dobre rozwiązanie dla tych którzy nie mogą nosić soczewek kontaktowych, lub nie chcą nosić okularów, jest to zabieg właściwie bezbolesny i nie wymaga szczególnej rekonwalescencji, warto poszukać dobrej kliniki, w której przeprowadzony mógłby być taki zabieg, ja polecam Centrum Mikrochirurgii Oka w Katowicach
agika37
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 maja 2013, o 14:47

Re: korekta wzroku

Postprzez gabisweet » 27 cze 2013, o 08:55

Obecnie, to już chyba w każdym większym mieście znajdziemy gabinet, gdzie wykonują takie laserowe zabiegi i nie trzeba jeździć na drugi koniec PL. :-)
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: korekta wzroku

Postprzez Rittix » 28 cze 2020, o 13:16

no jest sporo klinik do których nie trzeba jeździć na drugi koniec PL. Optegra ma sporo miejscówek...a ja robiłam w Szczecinie i prowadziła mnie Pani Estera Igras. mega kompetentna, spokojna i dobrze tłumacząca kobieta. Bardzo jestem zadowolona z Optegry
Rittix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 cze 2020, o 13:07

Re: korekta wzroku

Postprzez CherylCole » 29 cze 2020, o 20:03

Rittix napisał(a):no jest sporo klinik do których nie trzeba jeździć na drugi koniec PL. Optegra ma sporo miejscówek...a ja robiłam w Szczecinie i prowadziła mnie Pani Estera Igras. mega kompetentna, spokojna i dobrze tłumacząca kobieta. Bardzo jestem zadowolona z Optegry


To Ty widzę Szczecin. Ja miałam zabieg laserowej korekcji wzroku w Poznaniu i miałam zabieg Lentivu. A Ty jaki miałas tutaj zabieg ? Trafiłam na bardzo fajnego lekarza, dzięki któremu nie czułam się taka zestresowana
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]