Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Alex » 27 maja 2013, o 15:33

Na co czekacie w tym roku jeżeli chodzi o filmy? Nie siedzę za bardzo w temacie kinowym, dlatego od czasu do czasu dochodzą mnie słuchy, że było coś fajnego, ale już przeleciało w kinie. :)
Zacznę - w tym roku czekam na Igrzyska śmierci, ale dopiero w listopadzie. Do tego czasu pewnie wyjdzie jeszcze parę dobrych filmów, wiec zapraszam do dyskusji. :)
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez 456 » 27 maja 2013, o 15:49

Hmm... Na nic. Nie lubię czekać aż puszczą coś w tv, bo można z rok wyczekiwać. Wolę przeglądnąć nowości i puścić film na laptopie.
Igrzyska śmierci w cale nie taka rewelka. Tylko niepotrzebnie czas na to straciłam, ale... może komuś się on podobał.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez zumbi » 21 cze 2013, o 12:31

Nie oglądałam Igrzysk Śmierci, tylko trailer ostatnio w kinie, także niewiele mogę powiedzieć. Z filmów, które widziałam ostatnio widziałam bardzo duże wrażenie na mnie "Układ zamknięty" zrobił. Wstrząsające bardzo. A co do filmów kinowych to zaczynają grać Bling Ring i na niego na pewno wybiorę się do kina. Film opowiada o grupie nastolatków, która napadała w Hollywood na domy gwiazd.
zumbi
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:53

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez seakes » 21 cze 2013, o 14:49

Po obejrzeniu trailera Man Of Steel mam zamiar się dzisiaj na niego wybrać :) Bardzo lubię filmy o superbohaterach, a Superman jest jednym z moich ulubionych :) Mam tylko nadzieję, że będzie lepszy niż ten ostatni.

seakes
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 cze 2013, o 14:45

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 21 cze 2013, o 19:39

Nie wiem czy czytałyście książkę 50 twarzy Greya? Ja przeczytałam pierwszą część i potem z braku czasu odłożyłam lekturę na później ale w to lato lub jesień dokończę ją i czekam z niecierpliwością na film ponieważ zżera mnie ciekawość jak oni to wszystko połączą w jedną całość.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez kusicielka » 24 cze 2013, o 09:48

seakes napisał(a):Po obejrzeniu trailera Man Of Steel mam zamiar się dzisiaj na niego wybrać :) Bardzo lubię filmy o superbohaterach, a Superman jest jednym z moich ulubionych :) Mam tylko nadzieję, że będzie lepszy niż ten ostatni.


Też mnie ciekawił, ale wybrałam Bling ring i chyba dobrze. Znajomi, którzy poszli na supermana byli zawiedzeni, że ni smieszny, ni powazny i wyszli z kina zmęczeni, zamiast odpręzeni. Natomiast bling ring, zarówno pozwala się zrelaksować - jest dobra muzyka, ladne zdjęcia, imprezowy klimat, zaciekawia - czekasz kiedy/jak te dzieciaki wpadną! To jeszcze pozostawia temat do refleksji:
- jak beztroskie sa gwiazdki Hollywood, by nie właczać alarmu itp;
- jak bezkarne czują się nastolatki i co im imponuje... :woman:
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez supełek » 11 sie 2013, o 10:14

Ja czekam z niecierpliwością na premierę Kick-Ass2, tego superowego komiksu . Premiera filmu będzie 23.08 i nie mogę jej przegapić
supełek
 

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez allison » 11 sie 2013, o 16:54

Też się wybiorę na ten film, bo siostrze obiecałam a ona uwielbia tego typu produkcje. ja nawet nie wiem o co chodzi ;). A ten komiks już jest? Bo chciałam jej na urodziny kupić.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez Tusia » 22 sie 2013, o 14:08

Szwagra syn zna ten komiks ale jeszcze z czasów jedynki Kick assa, może po premierze filmu i komiks stanie się popularny. Na początku sierpnia nie byłam w stanie go dostać.
Tusia
 

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez allison » 22 sie 2013, o 15:00

Ale obie części to jeden komiks? Bo nie wiem czego ewentualnie szukać. I czy on jest po polsku?

Ja z kolei czekam na "Sztanga i cash". Po pierwsze ze względu na aktorów (boski Mark, Dwayne Johnson), ale i historia wydaje się ciekawa. Mam nadzieję, że będzie można się pośmiać.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez lillydee » 23 sie 2013, o 17:38

Ja w sumie w tym roku czekałam tylko na World War Z ;) No w sumie jeszcze na drugą część "Hobbita" mega czekam.

„Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym”.
Avatar użytkownika
lillydee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez Sharlot » 29 sie 2013, o 21:34

ja wiekszosc filmow widzialam i czekam tez teraz na sztange i cash. Poprzednie filmy z tego roku, ktore widzialam byly przecietne, wiec mam nadzieje, ze ten podniesie poprzeczke.
Sharlot
 

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez Hadassa » 3 wrz 2013, o 10:07

Czekam na nowego Ridicka :D już się nie mogę doczekać, a idziemy raczej dopiero w przyszłym tygodniu...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez Muffy » 8 wrz 2013, o 21:58

Ja na drugą część "Hobbita" nie czekam, pierwsza mnie rozczarowała. Jackson chciał zrobić "Hobitta" na epicką modłę. Co przystoi "Władcy pierścieni", to nie pasuje uroczemu "Hobbitowi".

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Alex » 24 wrz 2013, o 17:08

Kayira - ja już widziałam, a jak ci się podobało? Trochę podobny do Pitch Blacka, ale generalnie to film odbieram pozytywnie. Mam tylko nadzieje, że Diesiel już nie będzie robić 9 letniej przerwy tylko szybciej nakręci następną część. Bo już zapowiedział, że będą.

Teraz jeszcze bym obejrzała ten o Metallice, a najchętniej to poszła na koncert.:D
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Hadassa » 24 wrz 2013, o 18:10

ogólnie jestem zawiedziona... to już nie ten Riddick....
wolę wczesniejsze wersje....

hmm.. noo ten o Metallice się ciekawie zapowiada....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 2 paź 2013, o 13:14

No ja fanką nie jestem, ale po relacji znajomego-fana, który był już na seansie w imaxie, nabrałam ochoty - podobno wrażenia są niesamowite.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Alex » 7 paź 2013, o 17:10

Kayira - w porównaniu do dwójki, to ten Riddick był niszowy i klimaciarski. Mi tam się podobał. Może z Pich Blackiem konkurować o pierwszeństwo. :)

kusicielka- no bo to był film nastawiano na efekty. Pól koncert/pół fabuła, ale oglądało się świetnie. Przez dwie godziny nie czułam potrzeby wyjścia zapalić, a to coś znaczy.:)
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 8 paź 2013, o 10:42

Zaliczona Metallica Through the Never! ode mnie 9 na 10, zdecydowanie warto to zobacyzć, całkiem nowy rodzaj doznania w kinie :)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Hadassa » 8 paź 2013, o 11:12

hmm.. no to muszę poszukać gdzie u mnie grają ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Malinowo » 20 lis 2013, o 23:38

Ja czekam na druga czesc Igrzysk Smierci- "W pierscieniu ognia":) Uwielbiam te sage.
Avatar użytkownika
Malinowo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 12:50

Re: Filmowe zapowiedzi

Postprzez kusicielka » 28 lis 2013, o 10:07

lillydee napisał(a):Ja w sumie w tym roku czekałam tylko na World War Z ;) No w sumie jeszcze na drugą część "Hobbita" mega czekam.

WWZ nie oglądałąm, ale bym zobaczyła ze względy na Brada ;) Na Hobbita juz tylko miesiąc czekania ;) A widziałaś ta mapę Śródziemia zrobioną przez Google?

Malinowo, ja juz byłam rewelacja.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Rey » 29 lis 2013, o 21:23

Lubię trylogię Władcy Pierścieni, a po obejrzeniu trailera Hobbita w kinie mam go ochotę zobaczyć, bo zwiastun zrobił na mnie duże wrażenie. Zacznę jednak od pierwszej części, bo jakoś mi umknęła ;-)

Też jestem po seansie W Pierścieniu Ognia, film rewelacyjny, budzi ogromne emocje i przez cały czas trzyma w napięciu, lepszy i dojrzalszy od poprzedniej części, naprawdę warto obejrzeć, nawet jak się nie jest fanem książkowej serii. Ja puki co przeczytałem IŚ, ale zamierzam nadrobić zaległości i przeczytać całą trylogię.
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Hadassa » 30 lis 2013, o 21:33

własnie.. niedługo Hobbit wchodzi.. już nie mogę się doczekać.. mój X tez :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Aniusia » 30 lis 2013, o 23:30

Ja czekam na nowy film z Leo Di Caprio :in love: "The Wolf of Wall Street"

Zwiastun obiecuje coś intrygujący film. :)

Nadzieja jest wte­dy, gdy jest cias­to. Cias­to jest zawsze.
---
http://www.dobreszkolenie.com - bezpłatne kursy i szkolenia
Avatar użytkownika
Aniusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 21:03
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]