Wózek

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Wózek

Postprzez lolollka » 23 paź 2013, o 16:41

Niedawno się dowiedziałam, że jestem w ciąży i przyznam, że już się nie mogę doczekać . W związku z tym szukam już rożnych rzeczy, czytam i przepytuję koleżanki. Teraz jestem na etapie poszukiwań wózka i chętnie dowiedziałabym się jakie wy miałyście czy też macie i czy jesteście zadowolone. Ja już troszkę przeszukałam internet pod tym kątem i przyznam, że jak do tej pory najbardziej spodobał mi się euro-cart passo. Może któraś z Was go miała? PS Załączam zdjęcie, co o nim myślicie? :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
lolollka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 12:48

Re: Wózek

Postprzez myszka28 » 23 paź 2013, o 17:01

Ja jestem wierna firmie ramatti miałam 2 wózki tej formy i sa rewelacyjne,wygodne lekkie i wszędzie można z nimi wejść czy to mały bus czy pociąg rewelacja
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Wózek

Postprzez eGirl » 26 paź 2013, o 16:23

A ja miałam wózek tako captiva. Dość dużo osób poleca te wózki i ja również byłam z niego zadowolona :D

Eleganckie zaproszenia ślubne www.klara-wedding.pl
Avatar użytkownika
eGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 15:13

Re: Wózek

Postprzez piramida » 9 gru 2013, o 11:07

chętnie odpowiem na Twoje konkretne pytania co do wózka passo ponieważ właśnie na ten wózek zdecydowaliśmy się z mężem, my kierowaliśmy się chęcią połączenia wózka spacerowego właśnie z gondolą, takie 2 w 1 a nawet w sumie 3 w 1 bo również fotelik jest do niego dołączony
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46

Re: Wózek

Postprzez blond_ania » 31 gru 2013, o 11:01

A czy kojarzycie może taki wózek Alpina FX? Moja siostra jest w ciąży i chcemy jej z rodzicami zrobić prezent. Wózek nie jest najtańszy, ale to pierwszy potomek w rodzinie, chcemy coś ładnego i przyzwoitego, takiego co zaraz się nie zepsuje...
blond_ania
 

Re: Wózek

Postprzez lolollka » 31 gru 2013, o 15:34

Moja koleżanka ma Alpinę FX i z tego co opowiadała to jest bardzo zadowolona. Widziałam ten wózek i jest śliczny. Mogę się jej zapytać jakie ma zdanie na jego temat po kilku miesiącach praktyki i napiszę Ci tu :)
lolollka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 12:48

Re: Wózek

Postprzez lissa » 7 sty 2014, o 16:58

jestem tu nowa i poszukuję opinii na temat wózków dziecięcych- spacerówek. Trochę już przeszperałam i zaczynam poważnie zastanawiać się nad Maxi Cosi. Mają dobre recenzje. Ktoś miał już z tą firmą do czynienia?
lissa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 16:46

Re: Wózek

Postprzez PaTunia » 12 sty 2014, o 18:07

Po za wózkiem tej firmy mam też nosidełko i fotelik ;) przywiązałam się do maxi cosi bo uważam że mają porządne rzeczy :)
PaTunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 17:45

Re: Wózek

Postprzez SylwiaSt » 7 lut 2014, o 21:56

my uzywamy speedy quinny, dla nas sprawdza sie rewelacyjnie wlasnie ze wzgledu na stabilna konstrukcje i kola - czesto jezdzimy nie tylko po miejskich chodnikach i ten wozek daje sobie idealnie rade po lesnych sciezkach
SylwiaSt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 20:00

Re: Wózek

Postprzez MariannaUmba » 11 lut 2014, o 13:39

lissa napisał(a):jestem tu nowa i poszukuję opinii na temat wózków dziecięcych- spacerówek. Trochę już przeszperałam i zaczynam poważnie zastanawiać się nad Maxi Cosi. Mają dobre recenzje. Ktoś miał już z tą firmą do czynienia?

zależy o jaki model pytasz, przecież każdy jest inny, ja się mogę wypowiedzieć na temat Elea, jak mieszkasz w mieście, to się sprawdza bardzo dobrze, bo jest lekki, a do tego stabilny no i wszelkiego typu składanie, zmiany wysokości, ułożenia zmieniasz jednym lub dwoma ruchami, za pomocą przycisków, my zakupiliśmy z opcją gondoli i spacerówki, do spacerówki jeszcze się nie przesiadamy, jest czas,a le często na zakupy jak biorę dziecko, to pakuję tylko stelaż a potem montuję fotelik bo jest kompatybilny
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Wózek

Postprzez Ester » 12 lut 2014, o 21:34

No my przede wszystkim od początku celowaliśmy w 3w1 i ostatecznie wygrał u nas Graco Evo. Co tu dużo mówić, leciusieńki wózeczek o fajnym designie i jak dla mnie na każdy teren (ja sobie radzę ;) ). Łazimy z psem po plazach i lasach i wózek śmiga jak marzenie :) jeszcze nigdy nie musieliśmy nic wymieniać (mąż co jakiś czas psiknie profilaktycznie jakimś świństwem na styki) u nas się świetnie sprawdzał przez cały czas użytkowania :)
Ester
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 15:04

Re: Wózek

Postprzez kulka23 » 16 lut 2014, o 19:08

Kolezanka ma wozek quiny speedi i go sobie chwali ja jeszcze nie uzywalam zobaczymy jak da poprowadzic :)
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: Wózek

Postprzez Kolaboracja » 18 lut 2014, o 21:04

widziałam ten wózek to bardzo fajny,miałam chwilę przyjemność jeździ się nim leciutko,składa szybciutko i bez problemu także wydaje mi się fajny
Kolaboracja
 

Re: Wózek

Postprzez MariannaUmba » 20 lut 2014, o 11:54

Ester napisał(a):No my przede wszystkim od początku celowaliśmy w 3w1 i ostatecznie wygrał u nas Graco Evo. Co tu dużo mówić, leciusieńki wózeczek o fajnym designie i jak dla mnie na każdy teren (ja sobie radzę ;) ). Łazimy z psem po plazach i lasach i wózek śmiga jak marzenie :) jeszcze nigdy nie musieliśmy nic wymieniać (mąż co jakiś czas psiknie profilaktycznie jakimś świństwem na styki) u nas się świetnie sprawdzał przez cały czas użytkowania :)

My oglądaliśmy ten evo, ale przegrał z maxi cosi elea, przede wszystkim wagą i tym, ze elea można złożyć w dwóch ruchach i tyle, no i ma przyciski pamięci, nie trzeba wszystkiego ściskać i trzymać w trakcie składania, również wybraliśmy wersję 3w1
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Wózek

Postprzez SylwiaSt » 27 lut 2014, o 23:41

u nas sie sprawdza bardzo dobrze, speedi jest lekki i zwrotny i do tego nie trzesie dzieckiem nawet jak jezdzisz po lesie
SylwiaSt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 20:00

Re: Wózek

Postprzez zosienka_g » 28 lut 2014, o 20:08

Chcemy kupić spacerówkę i bardzo mi się podoba model buzz,jednak nie widzę nic na jego temat, chciałabym zaczerpnąć opinii bo może któraś z Was go ma?Jaki jest w użytkowaniu?Jak się nimjeździ,składa,czyście...?
zosienka_g
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2014, o 16:07

Re: Wózek

Postprzez MariannaUmba » 3 mar 2014, o 15:28

zosienko_ja zakupiłam wózek 3w1 wlasnie z Elea z gondolą i spacerówką, oraz adapterami na fotelik, także nie wiem, na spacerówkę oddzielną lżejszą , jeszcze mamy czas, może załóż nowy wątek?
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Wózek

Postprzez Hadassa » 3 mar 2014, o 15:37

ale nie zakładajmy co chwila nowego wątku.. chcę upić to i to..
chcę kupić tai model wózka, a po chwili taki model wózka...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wózek

Postprzez blueskay » 4 mar 2014, o 19:17

jane muum sa dosyć fajne :)
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Wózek

Postprzez kulka23 » 19 mar 2014, o 15:29

O Elea bardzo fajnie :) a miala moze ktoras wozek Mura? Te nowsze modele chyba sa lepsze niz starsze co? przynajmniej ze wzgledu na lepiej zabudowana budke spacerowa...lepiej oslanialaby od slonca i wiatru... Co o tym myslicie?
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: Wózek

Postprzez zosienka_g » 20 mar 2014, o 19:38

musze zobaczyć ten model elea,ale na razie stawiam na buzz najbardziej mi się podoba
zosienka_g
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2014, o 16:07

Re: Wózek

Postprzez igakowalska » 22 mar 2014, o 14:28

na mnie z kolei model elea zrobił najlepsze wrażenie więc chyba zdecyduje się na ten model.

Avatar użytkownika
igakowalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 14:26

Re: Wózek

Postprzez Ester » 22 mar 2014, o 23:09

ja ostatnio przekabaciłam koleżanke na moje graco evo i też jest zachwycona a nowe modele (ona ma zeszłoroczny) mają na prawdę śliczne kolory :)
Ester
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 15:04

Re: Wózek

Postprzez zosienka_g » 24 mar 2014, o 19:29

moim zdaniem starsze wózki wcale nie muszą być gorsze wiadomo że będą inne modele,ale jakościowo nie muszą być wcale gorsze mogą mieć mniej ułatwień;) oglądałam w sklepie ten wózek buzz no i coraz bardziej mi się podoba ;]
zosienka_g
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2014, o 16:07

Re: Wózek

Postprzez MariannaUmba » 25 mar 2014, o 17:01

BUZZ produkuje quinny, więc firma sprawdzona i z tych lepszych na rynku, także to już bym uznała za duży plus, wózek trzeba obejrzeć na żywo, poprowadzać sobie i tyle :)
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron