magiczne miejsca w Polsce

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez apollo » 22 mar 2013, o 17:07

My systematycznie odwiedzamy Bieszczady, jest pięknie. Tym razem będzie to miejscowość Łączki. Podoba mi się to, co oferują teraz zakupy grupowe, zobaczcie - http://gruper.pl/x.php/1,38614/Podroze- ... osoby.html Sauna, pełne wyżywienie, kort... i 289 zł za dwie osoby. Kiedyś nie było takich cen, były o wiele wyższe, nie mówiąc już nic o standardzie.
apollo
 

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez ola.nowik » 6 kwi 2013, o 17:16

Ja polecam wczasy nad morzem - szczególnie w Mielnie. Dla mnie to magiczna nadmorska miejscowość i nieoblegana tak bardzo przez turystów.
ola.nowik
 

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez przybor » 13 kwi 2013, o 10:14

Ja Wam polecam Kaszuby! Kaszuby są świetnym tego typu miejscem w Polsce gdzie można naprawdę odpocząć! ;)

Zapraszam na mój portalik: e-Kaszuby.pl
przybor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 10:03

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez Elissa » 24 kwi 2013, o 13:46

bettti86 napisał(a):moim zdaniem bardzo pięknym miejscem jest Białka Tatrzańska, tam jest na prawdę niesamowicie, byłam już dwa razy na wyjeździe narciarskim organizowanym przez moją firmę, prawdopodobnie w styczniu lub w lutym znowu będziemy mieć tam imprezę integracyjną i już się nie mogę doczekać, piękne widoki i sama natura, Zakopane to może się przy tym schować :)


Zgadzam się z tym całkowicie :) Dla tych, którzy nie mieli okazji tam nigdy pojechać polecam konkurs, w którym można wygrać wejściówki do basenów termalnych w Białce (Terma Białka)

https://www.facebook.com/termabania/app_352878984784162

Wymyślać hasło i jechać odpoczywać :auto ;)
Elissa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2013, o 13:40

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez posterka » 11 maja 2013, o 15:01

Bardzo fajnym miejscem godnym polecenia jest Jezioro Białe w Okunince. Krystalicznie czysta woda, przepiękna przyroda oraz smaczna rybka to tylko kilka plusów;)


____________________________________________________________
Zobacz koniecznie naprawa automatycznych skrzyń biegów!
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez Amaretto » 12 maja 2013, o 17:54

Uwielbiam polskie góry. Od zawsze są moją miłością. Na co dzień mieszkam w dużym, zatłoczonym mieście więc na urlopie staram się uciec od miejskiego zgiełku i wyruszam na spotkanie z przyrodą.
Weekend majowy spędziłam w Poroninie. Noclegi są w rozsądnych cenach: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,poronin
Widoki zaś niezapomniane ;)
Amaretto
 

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez eDom » 13 maja 2013, o 11:27

Być może mało oryginalnie, ale my polecamy Zakopane :)

Ostatnio edytowano 13 maja 2013, o 11:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
eDom
 

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez majkaS » 14 maja 2013, o 22:10

Ja z polskich miast lubię Karpacz, Kołobrzeg i Wrocław :)
Avatar użytkownika
majkaS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 20:04

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez Elinka » 10 lip 2013, o 23:37

Swego nie znacie,cudze chwalicie.Bywałam w sródziemnomorskich kurortach,owszem jest super bo pogoda pewna,ale w kraju tez można podziwiać.Co,to już zalezy od gustu i oczekiwań.Dla mnie wakacje,to czas oderwania się od rzeczywistośći..udaje mi się to zarówno nad Bałtykiem,jak i w górach,Tatrach,Beskidach,Pieninach,pięknie jest także w Bieszczadach czy też na Mazurach.Ale ile jeszcze przede mną... :)
Elinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 22:04

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez lulumiranda » 11 lip 2013, o 19:44

Zawsze wracam w jedno miejsce. Jest nim Jastarnia (nocuje w http://www.apartinfo.com.pl/apartamenty-jastarnia). Muszę powiedzieć, że miejsce to świetnie nadaje się do letniego jak i zimowego wypoczynku.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez kotyx » 15 lip 2013, o 13:17

Jura Krakowsko-Częstochowska, Bieszczady, Białowieża i okolice...
Sporo tego jest, piękny mamy kraj :)

Kolorowa, niebanalna bielizna damska KEY.
Avatar użytkownika
kotyx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 13:49

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez Katrin » 19 lip 2013, o 09:39

Moje ostatnie odkrycie to Bory Tucholskie i Kaszuby. Magiczne miejsca idealne na odpoczynek na łonie natury z dala od miejskiego zgiełku. :)

trampoliny ogrodowe:)
Katrin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 15:54

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez nikki_ta » 19 lip 2013, o 14:21

Zgadzam się z wami. Ja też uwielbiam Zakopane no i jeszcze Wrocław, byłam ostatnio na weekend pozwiedzać. Jak szukacie czegoś ciekawego do pozwiedzania to polecam bloga tu-polecam.pl ostatnio tam znalazłam inspirację :)
nikki_ta
 

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez lulumiranda » 29 lip 2013, o 13:28

:angrywife :witch
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez xena » 29 lip 2013, o 13:40

Ostatnio byłam na weekendowym wypadzie do Łodzi. Wynajęliśmy sobie pokoje w Łodzi - więc mieliśmy komfortowe noclegi. Zjechaliśmy całe miasto. Muszę powiedzieć, że miasto to ma swój niesamowity klimat :)

Ostatnio edytowano 29 lip 2013, o 14:28 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez eDom » 30 lip 2013, o 16:39

Swój niepowtarzalny urok na również Kraków :).
eDom
 

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez motylka » 2 sie 2013, o 15:07

Dla mnie do najbardziej magicznych miejsc należy Kazimierz Dolny - niesamowicie klimatyczny ryneczek, możliwość przepłynięcia się i podziwiania okolicy ze statku, najlepsze naleśniki świata (blisko rynku), możliwość ustalenia fajnych tras wędrówek - szczególnie pod górę (dbamy o mięśnie i elastyczność skóry! :))). Niedługo znów się wybieramy do Kazimierza i tym razem zainspirowani opisami tego miasta na blogu podróżniczym tasteaway postanowiliśmy zwiedzić pensjonat vincent :) Zdjęcia nas zachwyciły:SPAM
PS. Szczególnie takie pierogi z boczniakiem, wyglądają nie tylko magicznie, ale też... pyyycha! :)
Obrazek

Ostatnio edytowano 10 sie 2013, o 07:45 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
motylka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:14

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez eDom » 21 sie 2013, o 17:05

Tak naprawdę w Polsce jest bardzo wiele magicznych miejsc. Mamy góry, morze, Mazury, urocze miasta z ich bardziej i mniej znanymi atrakcjami. Np kamieniołom wapiennym Zakrzówek w Krakowie nie jest bardzo znany, choć znajduje się praktycznie w centrum miasta :)
eDom
 

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez marcelinn » 21 lis 2013, o 14:18

Chojnowski Park Krajobrazowy :) Mialam okazje zwiedzic jego zakatki, bo bylam w Dworze Konstancin na szkoleniu z pracy :)
marcelinn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 13:21

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez eDom » 10 gru 2013, o 15:55

marcelinn napisał(a):Chojnowski Park Krajobrazowy :) Mialam okazje zwiedzic jego zakatki, bo bylam w Dworze Konstancin na szkoleniu z pracy :)



Ekstra! Możesz wrzucić jakieś zdjęcia? :)
eDom
 

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez vileantra » 1 cze 2014, o 11:30

motylka napisał(a):Dla mnie do najbardziej magicznych miejsc należy Kazimierz Dolny - niesamowicie klimatyczny ryneczek, możliwość przepłynięcia się i podziwiania okolicy ze statku, najlepsze naleśniki świata (blisko rynku), możliwość ustalenia fajnych tras wędrówek - szczególnie pod górę (dbamy o mięśnie i elastyczność skóry! :)))


Po tym klimatycznym ryneczku nie można nawet spokojnie przejść, bo Cyganki ganiają za turystami...
A gdzie dokładnie można znaleźć te najlepsze na świecie naleśniki?
Avatar użytkownika
vileantra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 cze 2014, o 11:08
Lokalizacja: Olsztyn

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez Kajda » 2 cze 2014, o 12:42

Wczoraj odwiedziłam Muzeum Pierwszych Piastów na Ostrowie Lednickim i Wielkopolski Park Etnograficzny w Dziekanowicach, polecam szczególnie ten drugi. Park ten jest zrobiony na zasadzie rekonstrukcji wioski. Jest dwór i folwark, kaplica i cmentarz, drewniany kościółek, chaty z zagrodami, wiatraki, młyn, zasiane pola. Wszędzie można wejść, obejrzeć. W niektórych zagrodach żyją zwierzęta, obsługa muzeum jest w strojach z epoki więc momentami wygląda to naprawdę autentycznie i można sobie wyobrazić jak taka wioska wyglądała. Polecam.

Tylko prawda jest ciekawa.
Avatar użytkownika
Kajda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 15:38
Lokalizacja: Poznań

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez kalamburka » 17 cze 2014, o 15:34

spływ Krutynią - niemalże jak Amazonka, trasa widokowa w Krościenku nad Dunajcem, droga do Olczy w Zakopanem.
kalamburka
 

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez Life_is » 17 cze 2014, o 22:58

Zobaczcie na stronkę SPAM tam jest ponad 400 miejsc w Polsce do zobaczenia.

Ostatnio edytowano 18 cze 2014, o 08:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Life_is
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:41

Re: magiczne miejsca w Polsce

Postprzez kati85 » 28 cze 2014, o 21:53

Zakopane, Zamek w Pszczynie, Sopot

kati85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 22:19
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]