Międzyzdroje czy Świnoujście?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez Amaretto » 14 gru 2013, o 18:02

Hej dziewczyny!
Nie byłam jeszcze w Międzyzdrojach i Świnoujściu. Planujemy z mężem wkrótce urlop nad morzem i zastanawiamy się która miejscowość będzie lepsza? Zależy nam na aktywnym wypoczynku. Znacie jakieś dobre miejscówki w których warto się zatrzymać?
Amaretto
 

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez Hadassa » 14 gru 2013, o 18:08

Osobiście byłam w Międzyzdrojach, do Świnoujścia się nie udało dojechac..
Obojętnie czy wybierzesz jedno czy drugie, zawsze można zrobić jednodniowy wyjazd ;)
licz się z tym, że w Międzyzdrojach będzie tłok.... i masa ludzi..
Jednak plus jest taki, że nawet jak nie ma słońca to jest co porobic ;)
czy to w Wolińskim Parku Narodowym, czy np w Gabinecie Figur Woskowych....
A i dookoła jest kilka miejsc do pozwiedzania...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez kajametrowska » 14 gru 2013, o 20:36

Zwiedziłam już chyba wszystkie miejscowości na pomorzu zachodnim. Perłą tego regionu są właśnie Świnoujście oraz Międzyzdroje. Latem, gdy przygrzeje słonko nie znajdziesz na plaży wolnego miejsca. Zimą jest zdecydowanie bardziej kameralnie. Ta pora roku nad morzem też ma swój urok i niepowtarzalny klimat. Grzaniec wypity w jednej z wielu knajp przy promenadzie w Międzyzdrojach z widokiem na morze smakuje niesamowicie :)
No i ten wszechobecny jod, który korzystnie wpływa na mój układ oddechowy :)
Wiele pensjonatów czy kwater oferuje noclegi przez cały rok. Ja w Międzyzdrojach mam swoją sprawdzoną miejscówkę do której jeździmy zarówno lotem jak i zimą. Są to apartamenty Baltichome. Komfortowo wyposażone, wygodne, położone, ciepłe i przytulne. A tak wygląda łazienka z której korzystałam
Obrazek
Posiada również sprzęty AGD, sztućce etc więc samodzielnie można przygotować sobie śniadanie, kolacje czy przekąski.
Obiekt w którym mieszkałam, położony jest w pobliżu terenów leśnych i w okresie letnim dużym dokuczliwe bywają komary. Zimą nie powinno to stanowić problemu :P

Ostatnio edytowano 14 gru 2013, o 20:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: [img]link[/img]
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez lukierek » 14 sty 2014, o 13:48

Ja polecam Międzyzdroje, moim zdaniem dużo lepszy kurort :)

Duży wybór mebli pochodzących od uznanych producentów - http://tu-meble.pl/producenci.html
lukierek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 sty 2014, o 13:46

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez agniecha40 » 20 mar 2014, o 21:33

Ja z tych dwóch też wybrałabym Międzyzdroje. Byłam w sumie 6 razy, jestem zauroczona. Dosłownie wszystko mi tam odpowiada o każdej porze roku. Ostatnio byłam w grudniu - przeuroczo. Z noclegiem też nigdy nie było problemów. Nigdy nie śpimy dwa razy w tym samym miejscu i zawsze korzystamy ze strony www.przymorzu.pl/miedzyzdroje i wszystkie miejsca były strzałem w 10.

Ostatnio edytowano 20 mar 2014, o 21:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
agniecha40
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 mar 2014, o 21:19

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez Karolina_R » 13 kwi 2014, o 18:52

W świnoujściu się nic nie dzieje nawet w wakacje więc Międzyzdroje.
Karolina_R
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 13 kwi 2014, o 12:45

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez kunoem » 1 maja 2014, o 10:45

Nie wiem nigdy nie byłem może pasuję się na te wakację wybrać prysznic ładnie wygląda na umieszczonym obrazku trzeba przyznać 8-) i wyposażenie także jest obiecujące :)

Jestem dziewczyną która gra w najlepsze gry przeglądarkowe
Avatar użytkownika
kunoem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:48
Lokalizacja: Szebnia

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez kloniczka » 9 cze 2014, o 19:23

też nie byłam w obu tych miejscowościach, ale zdecydowanie wolałabym wybrać się do Międzyzdrojów - ta Aleja Gwiazd... ach ;)
kloniczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 19:00

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez Tygrys » 10 cze 2014, o 13:52

w Międzyzdrojach tłumy są... ale plusem to, że jest sporo miejsc gdzie można spędzić ciekawie czas - nie tylko na plaży. Jest gdzie pochodzić i co oglądać. W Świnoujściu tylko latarnie morską odwiedziłam - przy okazji pobytu w Międzyzdrojach. Blisko jest, więc nie ma problemu żeby podjechać.
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez beatte » 5 sie 2014, o 12:56

Uwielbiam Międzyzdroje. Może faktycznie często jest tam tłok, ale dla mnie to najlepsze miejsce nad morzem :)
Avatar użytkownika
beatte
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 12:00

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez Violet » 8 paź 2014, o 12:15

Karolina_R napisał(a):W świnoujściu się nic nie dzieje nawet w wakacje więc Międzyzdroje.

Ze Świnoujścia masz za to promy do Szwecji, więc można znaleźć sobie na pewno większe atrakcje niż w Międzyzrojach:)
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: Międzyzdroje czy Świnoujście?

Postprzez lolitalolek » 2 sie 2019, o 10:52

Osobiście uważam, że Świnoujście jest o wiele ciekawsze niż Międzyzdroje. Piękna plaża, bardzo przyjazne miasto i wiele świetnych restauracji w których można dobrze zjeść i miło spędzić czas. Z parkowanie też nie było problemów, a to czasem jest walka o miejsce, jak coś to polecam parking na Dąbrowskiego 4, Park System P2 tam mogliśmy zostawić nasz samochód, bestresowo wiedząc, że jest bezpieczny i pod czujnym okiem monitoringu, a my sami z mężem mogliśmy sobie plażować i relaksować.
lolitalolek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sie 2019, o 10:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]