Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Kuba » 1 gru 2013, o 16:07

Witam serdecznie,

mam na imię Jakub i jestem studentem 5 roku na instytucie Biologii i rozwoju człowieka na UAM w Poznaniu. Moim tematem pracy magisterskiej jest wpływ stanu zdrowia na decyzje związane z prokreacją. Poniżej zamieszczam link do ankiety, która potrzebna jest aby uzyskać dane, na których będę mógł oprzeć swoją pracę. Wierzę, że wszystkie kobiety na tym forum są pomocne i poświęcą 10 min na wypełnienie mojej ankiety.

http://www.interankiety.pl/interankieta ... 908fe1.xml


Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie i życzę miłego dnia :)

Pozdrawiam,
Kuba :)

P.S. Ankieta nie jest żartem dlatego proszę podejść do niej rzetelnie, mimo że niektóre pytania mogą krępować.
Kuba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 gru 2013, o 16:05

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Culagula » 8 gru 2013, o 16:00

Wiesz co, zajrzałam do twojej ankiety i jak zobaczyłam pytania to odechciało mi się ją wypelniać..... sorry.
No wkurzyły mnie te pytania....
Nieee..... sorry ale ja Ci nie pomogę.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Adidasowa » 12 gru 2013, o 13:07

A ja wypełniłam ankietę, lubię ankiety :D

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Culagula » 13 gru 2013, o 10:09

Ja kiedyś też lubiłam ankiety ale jak widzę pytania o stan majątkowy, czy i ile mam samochodów, czy mam komputer i tego typu podobne pytania to mówię, że gó..o ich to obchodzi bo to według mnie nijak się ma do tematu. A ostatnio w coraz więcej ankietach są takie pytania i ich wcale nie wypelniam.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez aii » 13 gru 2013, o 10:18

Nie do końca jest to nie na temat. Wiele czynników społecznych i materialnych ma wpływ na podstawy ludzi i ich zachowania czy postrzeganie przez nich. Co innego gdyby te pytania były bardziej szczegółowe, np.jaki kolor/marka/ilość drzwi. Wtedy można by było podczepić to pod jakiś marketing.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Culagula » 13 gru 2013, o 11:42

Jest jedno pytanie czy posiadam własny samochód, następnie ile tych samochodów jest w rodzinie, czy to ma wpływ na prokreację? Mam samochód 7-osobowy to mam mieć 5 dzieci bo mam duży samochód?
Albo dlaczego nie jeżdżę na wakacje.... a muszę? mieszkam w takim miejscu że do mnie przyjeżdżają na wakacje, ja tylko wyjdę na taras i mam widok którego mi każdy zazdrości. A z wakacji niekoniecznie dzieci się rodzą....
A jaki związek na prokreację ma wiek w którym zaczęłam współżyć? Od pierwszego razu nie zaszlam w ciążę tylko po kilku latach.
Zresztą jak ktoś chce to niech tą ankietę wypełnia, ja nie mam najmniejszego zamiaru.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez aii » 13 gru 2013, o 23:54

Po prostu nie należy do tego podchodzić sztywno. Każde pytanie ma jakiś cel (tzn gdybym ja robiła taką ankietę, tak by było). I owszem, pytania o ilość samochodów, czas urlopowy, ilość dzieci dużo mówią o człowieku. Z takich informacji można wydedukować takie informacje jak czas wolny, poświęcenie się pasjom, status materialny - a więc i stopę życia oraz zadowolenie itp. Można przykłady mnożyć i mnożyć. Jeżeli ktoś nie chce, to nie wypełnia. Odpowiedziałam na ten post, ponieważ zrozumiałam, że nie widzisz zależności między pytaniami w ankiecie, a jej tematem przewodnim.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Culagula » 14 gru 2013, o 08:26

Tylko że nadal nie widzę związku z tematem.
Jak mój status materialny ma wpływać na moją prokreację...
Nie słyszałaś o bogatych ludziach którzy nie mają dzieci lub jedno i o biedniejszych którzy nie mają auta, czy nawet dwóch, nie jeżdżą na wakacje a dzieci mają dużo? Wpływ stanu majątkowego na rozmnażanie jest nijaki......
To czy jestem bogata czy nie, to czy mam jedno auto czy trzy i to czy jeżdżę na wakacje czy nie, to czy mam rodzenstwo czy nie, to czy spotykam się z rodzicami czy nie nie ma wpływu na moją PROKREACJĘ bo o tym jest praca.
No ale jak obie twierdzimy, kto nie chce wypełniać ankiety ten nie wypełni.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez malinka 61 » 14 gru 2013, o 10:58

Brawo Cagula , ja też spojrzałam na ta ankietę i aż się zdziwiłam , pytania są bardzo dziwne , :evil: :o

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez aii » 14 gru 2013, o 11:29

Culagula a zastanawiałaś się czemu czasami tak jest, że bogole nie mają dzieci lub mają tylko jedno? Lub czemu biedni mogą mieć ich sporo? Czemu np kontakty z rodziną rzutują na naszą własną? ITD. To jest właśnie odpowiedź dlaczego takie pytania są powiązane z prokreacją. To co nas otacza, to jak coś postrzegamy, to jak coś odczuwamy ma na to wpływ. I nie tylko psychiczny, przykład? Stres - chyba nie muszę tego rozszerzać. Ważne, że ankiety nie są obowiązkowe :)
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Culagula » 14 gru 2013, o 14:06

Aii przeczytaj temat jego pracy: Wpływ STANU ZDROWIA na decyzje związane z prokreacją.
STAN ZDROWIA to nie ilość samochodów czy własny komputer. Czy to, że mam komputer czy nie ma wpływ na moją prokreację? No chyba taki, że zamiast robić dzieci to siedzę przy komputerze...
gdyby był temat: wpływ STANU MAJĄTKOWEGO na decyzje związane z prokreacją to bym się jak najbardziej zgodziła z pytaniami. I z tym dlaczego bogacze wybierają karierę a nie dzieci.

Ja np nie mam, nie utrzymuję żadnego kontaktu z rodzicami i czy to ma mieć wpływ na moją prokreację? Dla mnie nie ma żadnego. Będę miała tyle dzieci ile będę chciała i relacje rodzinne mi do tego nie są potrzebne. Mój syn ma jedną babcię i jednego dziadka i trudno, tak musi być. Ale to nie ma wpływu na to czy będę miała jeszcze następne dzieci.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez chochlik70 » 15 gru 2013, o 13:20

Temat nijak się ma do pytań ankiety no chyba,że ktoś bardzo chce sprawdzić mój stan majątkowy,pytanie po co????i w jakim celu?????

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez miaamy » 15 gru 2013, o 13:41

parę razy pyta o to samo i po co przy odpowiedziach tak lub nie ramka do pisania nie można zrobić formy do zaznaczenia ?? ...

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Avatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
 
Posty: 1298
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 00:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Życie seksualne kobiet w Polsce - ankieta

Postprzez Adidasowa » 17 gru 2013, o 02:37

Przesadzacie trochę, ankieta jak ankieta, jest anonimowa więc po co się spinać :)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]