Ostrzeżenie - pożegnanie

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Ostrzeżenie - pożegnanie

Postprzez paula » 13 gru 2013, o 23:53

Moje Kochane Babki!
Dostałam od jednej z moderatorek ostrzeżenie o takiej treści:
„Ciagle zakladanie nowych watkow na ten sam temat. Nie uzywanje edycji j pisanie posta pod postem. Ogolnie mosiac lamanie regulaminu forum „

Otóż chciałabym się odnieść do tych słów, bowiem jestem (mam przynajmniej takie wrażenie), jedną z nielicznych osób, które w miarę regularnie wchodzą na forum. Staram się KAŻDEJ z was pomagać, jak tylko się da. Czasem może ta pomoc jest zbyteczna, czasem może wam jestem w stanie pomóc, ale nie zmienia to wcale faktu że jestem dość aktywną osobą na tym Forum.
I tak samo jak wy – ja też mam swoje problemy (te duże i te małe), też mam swoje chwile załamania i jak każda z was chcę się tutaj wyżalić. Tylko do momentu, gdy odpowiadam na wasze posty – jestem super koleżanką, ale gdy ja jestem w potrzebie i chcę założyć nowy temat – który bądź co bądź, większość z was z chęcią przeczyta aniżeli pisanie wszystkiego w jednym temacie który ma nie wiadomo ile stron – to spotyka mnie ze strony Adminki ostrzeżenie.
Ja rozumie nowe porządki, wiem że trzeba utrzymywać „czystość” na forum, ale nie rozumie aż tak dokładnego sprawdzania zakładanych tematów. To nic, że Adminki zakładają tematy typu „wściekła – rzuć mięsem”, Adminka może – zwykła forumowiczka nie.
Ok, nie będę się rozpowiadać za bardzo na ten temat, bo z władzami nie ma gadki.
Chciałam tylko na zakończenie powiedzieć o dwóch sprawach:
1. Prośba do Adminek – pomyślcie, czy aby na pewno trzeba aż tak kurczowo trzymać się reguł i nie pozwalać na zakładanie nowych tematów, które może i odnoszą się do któregoś tam sprzed kilku miesięcy. To naprawdę ułatwiłoby czytelność tego forum głównie dla stałych forumowiczek. Na pewno jest łatwiej przeczytać temat mający kilka postów, aniżeli taki, który ma x stron – patrząc z perspektywy zwykłej osoby wchodzącej na forum.
2. Odchodzę od was. I nie dlatego że się obraziłam o to ostrzeżenie :) absolutnie nie! Po prostu widzę że nie ma tutaj miejsca dla mnie. Byłam z wami prawie cały rok. Było mi z wami naprawdę lżej!
paula
 

Re: Ostrzeżenie - pożegnanie

Postprzez aii » 14 gru 2013, o 00:31

To czemu odchodzisz?
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Ostrzeżenie - pożegnanie

Postprzez Kris » 14 gru 2013, o 10:11

paula czemu uważasz że niema tu dla Ciebie miejsca?

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: Ostrzeżenie - pożegnanie

Postprzez Hadassa » 14 gru 2013, o 12:17

Skoro się nie obraziłaś, to czemu odchodzisz??
Już kiedyś dostałaś ostrzeżenie, żeby nie zakładać co chwila nowego tematu...
Ok część osób Cię zna i kojarzy z tematów...
Ale niektóre nowe osoby nie są w temacie...
Poza tym, gdyby to było tak, że ten nowy temat zakładasz raz na rok... Potrafisz założyć kilka takich samych tematów w ciągu miesiaca....
Już kiedyś z resztą ten temat był poruszany....
dziwne-zmiany-na-forum-t9282.html
To tak jak byś założyła nowy temat bo szukasz sukienki na ślub, za chwilę bo szukasz obrączki...

Poza tym... nie jestem Adminiem...
Zawsze jeżeli Ci się coś nie podoba możesz do niego napisać....
Złożyć skargę itp...

I wybacz... nie chodzi o to, że nie ma miejsca dla Ciebie...
tylko skoro innym osobą zwracam uwagę, czemu mam jej nie zwrócić Tobie...
To że ktoś jest Użytkownikiem z długim stażem, znaczy że nie obowiązuje go regulamin ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ostrzeżenie - pożegnanie

Postprzez aii » 14 gru 2013, o 13:08

A czy tematy nie mogłyby być przyjęte również jako ogólne? Problem pauli, ale każda nowa userka mogłaby się pod niego podpiąć? Np jaka sukienka na ślub/obrączka czy fryzura?
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Ostrzeżenie - pożegnanie

Postprzez Carina » 14 gru 2013, o 13:10

Mysle ze Kay ma jednak racje i troche wyolbrzymiasz Paula.Jakby kazdy tak ciagle zakladal nowe watki -de fakto dotyczce jednej osoby i powracajacych problemow to panowalby tu mega bajzel.;)

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Ostrzeżenie - pożegnanie

Postprzez Hadassa » 14 gru 2013, o 15:03

Aii, jasne że można podpiąć.. Ale zakłada się wtedy powiedzmy jeden temat, czy nawet kilka, na zasadzie "moje przygotowania do ślubu", "mój związek" i np "moje przemyślenia" i jest to ok.... i wtedy pod to podpinasz wszystko co potrzebujesz... ale nie nowy temat zakładany co chwila....
Dwa.. zawsze można np swoje chwilowe przemyślenia opisac "przy kawie..." gdzie wiele dziewczyn się wypowiada i też opowiada o swoich problemach, nie zakładając nowego tematu...

Ale np tu:
moje-dziwne-zachowanie-t9718.html
temat 16 stron, posklejany z tematów zakładanych co miesiąc, a czasem i dwa razy w miesiącu....
Gdzie i ja i Black zwracałyśmy uwagę...

Owszem, mogłam nie zamykać, ale ile można łączyć... więc Paula w końcu dostała ostrzeżenie...
Ale nie trzeba się od razu unosić i opuszczać forum...
z resztą przy pierwszej podobnej sytuacji, Paula jednak stwierdziła że się dostosuje...
I nie jest jedyną osobą... z tego co pamiętam, podobne uwagi miała chyba Nati, która co chwila zakładała nowy wątek i pisała prawie to samo...

Jak by nie patrzeć chodzi o zachowanie porządku na forum...
Oczywiście ktoś kto przychodzi tylko po to by pospamować, jest od razu banowany, wątek zamykany... a stały Użytkownik może ze względu na staż mieć łączone tematy... Ale stale obowiązuje regulamin....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ostrzeżenie - pożegnanie

Postprzez Adidasowa » 17 gru 2013, o 02:06

Oj Paula daj spokój, ja też zebrałam opierdziel nie raz za takie naginanie regulaminu :? pounosiłam się chwilę, ale potem pomyślałam, że jednak dziewczyny mają rację, i to był taki sam przypadek jak Twój, milion tematów o tej samej tematyce i post pod postem - brak edycji - jeśli była możliwa. Także daj spokój, zepnij pupkę, załóż sobie jeden wątek w dziale partnerstwo o swoich problemach i tam co jakiś czas dopisuj coś, raczej stałe użytkowniczki czytają tematy, w których pojawiają się nowe posty więc bać się nie musisz, że nikt nie przeczyta i nie odpowie. Kochana daj na luz jak kiedyś ja i zostań z nami :) :cry:

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: kmakerdrowyz5971