Odchudzanie dla zapracowanych

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez heyax » 25 lis 2013, o 10:47

Przechodziłam przez to. Przez pracę przytyło mi się i zaczęło mnie to naprawdę irytować. Od razu odradzam nastawienie, że schudnie się dzięki tabletkom lub jakimś niewielkim zmianom. Do sprawy trzeba podejść bardziej kompleksowo. Przede wszystkim trzeba ruszyć metabolizm, włączyć trochę sportu (nawet 30 min dziennie). I zmienić dietę na lżejszą. Nie twierdzę tutaj, że trzba przechodzić na jakąś specjalną, skomplikowaną dietę, ale warto nieco zmodyfikować swoją bieżącą. Takie pozorne drobiazgi jak słodzenie herbaty, czy podjadanie (np wieczorne) mają ogromne znaczenie...

Tak to już jest, że mój barometr czasami wariuje...
heyax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:28

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez MarianAna » 25 lis 2013, o 12:12

Tak jak ktoś pracuje biurowo, ma dużo łatwiej do tycia. Taka niestety jest prawda.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez allison » 26 lis 2013, o 00:56

Łatwiej, ale nad tym też da się zapanować. Ja np. dzięki takiej "siedzącej" pracy piję więcej herbaty niż kiedyś. Jako przegryzki mam marchewki/bakalie/jabłko etc. Jak już pisałam wyżej wystarczy poświęcić kilka minut wieczorem na przygotowanie posiłków do pracy. Wiem, że łatwo powiedzieć, a z wykonaniem gorzej bo też często zaniedbuję te obowiązki. Największy problem mam niestety ze śniadaniem, ale postaram się i nad tym zapanować.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez apollo » 27 lis 2013, o 12:38

Każdy jest w stanie schudnąć i znaleźć czas na aktywność. Pracuję po 11 h, mam dziecko i znajduję czas na bieganie, siłownię i taniec. To prawda, że schudłam dzięki foreverslim, ale fakt, że wyglądam teraz jak wyglądam zawdzięczam wyłącznie sobie. Gdybym wróciła do starych zwyczajów to szybko zrobiłoby się mało ciekawie ;/
apollo
 

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez allison » 30 lis 2013, o 17:14

Otóż to. Trzeba całkowicie zmienić nastawienie nawyki żywieniowe, bo co z tego że schudniesz jak zaraz powrócisz do wcześniejszej wagi. Jak ktoś ma tendencję do tycia to niestety na diecie musi być cały czas (chodzi mi o zdrowe, racjonalne odżywianie).
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez steff » 2 gru 2013, o 10:39

ja pracuje i mimo to znajduje pol godziny od rana i pol wieczorem na bieganie, dodatkowo wieczorem przez pol godziny robie brzuszki i cwiczenia na brzuch na macie :) oczywiscie stosuje odpowiednia diete - pije duzo wody, jem ciemne pieczywo, duzo baaardzo duzo ryb :)
uwielbiam jesc i robic sushi, czasem gdy zabraknie czasu smigam do orient corner na jakis niewielki zestaw, zeby uzupelnic braki sushi w organizmie ( :P ) :)

picie wody, cwiczenia i ryby - to moje czynniki do osiagniecia sukcesu :)
steff
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:28

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez apollo » 5 gru 2013, o 12:25

Każdy powinien znaleźć te kilkadziesiąt minut na odchudzanie, nie ma bata. Jeśli chcecie faktycznie trwale schudnąć to musicie coś robić - bieganie, rowerek, ćwiczenia, taniec, to wszystko pomaga. Dużo też daje wspomagacz, chociaż to pewnie zależy od organizmu. Dla mnie wprowadzenie foreverslim było po prostu kluczowe.
apollo
 

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Anka24l » 15 gru 2013, o 18:44

Ja również wspomagałam się Foreverslimem.Jedno na co naprawdę zabrakło mi czasu to zapisanie się na jakieś zajęcia ruchowe,ale za to korzystałam z rowerka stacjonarnego.Schudnąć mi się udało i wcale nie nie zajęło to dużo czasu.
Anka24l
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 21:58

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez apollo » 18 gru 2013, o 12:27

Kuracja trwa 3 miesiące, więc ile czasu miało ci to zajmować? Foreveslim potrzebuje wsparcia, to wiadome, tabletki mają pomóc, i pomagają. U mnie efekt odchudzania utrzymuje się już od bardzo, bardzo dawna.
apollo
 

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Madzior » 19 gru 2013, o 16:05

Nigdy nie jesteśmy tak zapracowani, abyśmy nie mogli sobie pozwolić na minimalny ruch, czy chociażby dobre nawyki żywnościowe.
Madzior
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:56

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Mona0601 » 23 kwi 2015, o 11:56

Witam !

Jeżeli nie macie pomysłu na to co przygotować np. na obiad po pracy czy po szkole. Zachęcam Was do ściągnięcia aplikacji Dieta dla Lenia. Jest to aplikacja bezpłatna. Aplikacja niedawno weszła do użytku więc czekamy na wasze opinie i sugestie na ich temat.

Dodatkowo zapraszam Was do polubienia naszego SPAM, na którym możecie znaleźć porady na temat zdrowego trybu życia.

Ostatnio edytowano 23 kwi 2015, o 12:21 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Mona0601
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 kwi 2015, o 10:24

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Marysia77 » 28 kwi 2015, o 11:37

Ja też pracuję intensywnie, wychodzę o 6 rano i wracam około 18, a więc nie mam sił na ćwiczenia. Kupiłam sobie natomiast tabletki Raspberry Bio 5 i uważam, że są rewelacyjne. Dostałam po nich Powera i do tego ludzie z pracy mówią, że schudłam:) Jestem szczęśliwa... myślę, że koło 6 kg już spadło... podkreślę, że biorę je około tygodnia.
Marysia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 09:51

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez paproctaniosc » 28 kwi 2015, o 13:44

nie wierzę w szubkie rozwiązania i tabletki.... nawet jeśli działaja to niszcza oragnizam - rozsadna dieta, aktywność fizyczna i cierpliwosc to moje sposoby:) ważyłam kiedyś 78 kg przy 164, a teraz waze 56. i to sie nie odbylo w miesiac, a juz na pewno nie w tydzień :D
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez janina384 » 28 kwi 2015, o 15:26

Sześć kilogramów w tydzień, jakoś trudno uwierzyć. To może być niebezpieczne dla zdrowia. Ja jakbym przez tydzień nic nie jadła, to bym tyle nie schudła. :)

Ten rok należał do atrakcje turystyczne w Gdańsku w moi wykonaniu :)
janina384
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 14:43

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Hadassa » 30 kwi 2015, o 12:30

chyba nawet trochę nierealne...
poza tym w jakim stanie będzie skóra....
a wg mnie to po prostu przesadzony spam

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez chiaramanzoni » 26 maja 2015, o 16:12

mi osobiście tabletki nie pomogły w zalce ze zbędnymi kilogramami. teżz jestem zapracowaną mamą dwójki dzieci i trudno mi regularnie ćwiczyć i dbać o siebie. jedyną alternatywa są zabiegi w salonach kosmetycznych. można zwalczyć zbędną tkankę tłuszczową i ujędrnić ciało - czyli to o co mi chodzi wiosną najbardziej. polecam zabiegi w reklama. Panie doradziły mi co najlepiej sprawdzi się na mojej skórze i padło na serię zabiegów daje bardzo dobre efekty więc mogę śmiało polecic. plus dla tego spa za profesjonalizm i duzy wybór zabiegów i masazy. czasami nawet skuszę się na masaż i wychodzę jak nowo narodzona :D

Ostatnio edytowano 26 maja 2015, o 16:23 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
chiaramanzoni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:09

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez aniafryc » 17 cze 2015, o 18:17

Ocet jabłkowy? Hmm to musi strasznie smakować, nie wiem ale odrzuca mnie od czegoś takiego :) Stosujecie to?

Szukasz sprawdzonej i dobrej diety? Zajrzyj na stronę http://tylkodukan.pl/
aniafryc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2015, o 18:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez buziak » 17 cze 2015, o 20:49

tak ja też słyszałam o tym occie. ponoć jest rewelaxyjny

buziak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 21:40

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez kotek » 23 cze 2015, o 12:37

proponuję z rana na czczo zjeść granata, hamuje apetyt, na mnie działa :)

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez aga111 » 26 cze 2015, o 17:45

Może skorzystam z waszej jakiejs diety bo też chciala bym schudnąć :)
aga111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 17:40

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Kamilla299 » 15 lip 2015, o 23:35

jak się sporo ma na głowie - pracę, dom, dzieci to i mało czasu na trzymanie diety i regularne posiłki :(. dlatego w moim przypadku dieta odpada. zawsze do pracy robilam sobie jakies posiłki - zazwyczaj sałatki + zabierałam jogurty, ale to nie to samo co zdrowy obiad. dlatego po pewnym czasie przerzucialam się na koktajle Mojito Slim, które przyspieszają spalanie i pracę metabolizmu. łatwo i szybko się je robiło(wystarczy zalać wodą), dlatego są super. a po pracy czasami wieczorami robiłam jakieś ćwiczenia z doskoku, jak byl czas. jakby nie patrzeć trochę już schudłam :)
Kamilla299
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 23:29

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez kartka » 16 lip 2015, o 12:56

Sama byłam w podobnej sytuacji. Mam siedzący tryb pracy, non stop wgapiam się w komputer, do tego uwielbiam słodycze i wiem, że one są moim głównym problemem.
Chodziłam trzy lata na fitness, po kilka razy w tygodniu. Wystarczyły po tym wszystkim pierwsze dwa-trzy miesiące intensywnej pracy w biurze, żeby moje ciało zamieniło się w flak :P byłam przerażona, nie przejmowałam się do tej pory jakoś specjalnie swoją wagą. No i postanowiłam działać. Nie brałam żadnych tabletek, bo nie przyjmuje żadnych suplementów i uważam je za bzdurę. Ale odstawiłam słodkie przekąski, a przynajmniej starałam się je bardzo mocno ograniczyć. Na biurku zawsze miałam jabłka, wodę z cytryną, jakiś jogurt itp. Przygotowywałam sobie wszystkie posiłki dzień wcześniej, czasami stałam w kuchni do 22-23, bo czasowo nie wyrabiałam. Ale przynajmniej wiedziałam, co jem, a gotuję raczej zdrowo.
No i najfajniejsze - zamieniłam komunikację miejską na rower! Kilogramy zaczęły spadać a ja czułam się o wiele lepiej. Czasami, jak udało mi się wygospodarować chwilę, ćwiczyłam w domu.

Dieta jest najważniejsza. Bez niej żadne ćwiczenia ani suplementy nie pomogą.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez kleko » 16 lip 2015, o 13:34

mnie teraz po zmianie pracy jest ciężko się odchudzać ;p nie mam za bardzo czasu na gotowanie zdrowego i kupuję na szybko cokolwiek co jest w sklepie i od razu czuję i widzę tego efekty...
kleko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 10:22

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez essaja » 17 lip 2015, o 13:20

Ja z kolei przełamałam się do owsianki, której niegdyś nie mogłam przełknąć. Urozmaicam ją owocami, sezamem, słonecznikiem, pestkami dyni lub innymi ziarnami, jakie akurat mam w domu. Ale od wielu osób słyszałam o pozytywnych skutkach octu jabłkowego i to do niego nie mogę się przekonać. Może ktoś powiedzieć, jaki on ma smak?
essaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:59

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez kolasunia » 20 lip 2015, o 13:49

Ja to uwielbiam owoce. Ale tak naprawdę powiedzcie dziewczyny, czy na odchudzanie trzeba mieć czas?
kolasunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2015, o 15:09
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]