Co na jesień?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Co na jesień?

Postprzez gohusia » 16 lis 2010, o 21:49

Dla mnie wybór okularów, torebki i czapki graniczy z cudem.. nie potrafię nigdy dobrze tych rzeczy dobrać.
spodobała mi się ta czapka, to grube tkanie. co myślicie?
http://www.sklep.bigstar.pl/store/men/i ... 336/others
gohusia
 

Re: Co na jesień?

Postprzez ola123 » 21 lis 2010, o 19:12

Dokładnie to są botki.. Ja w botkach chodzę do pierwszego śniegu.
ola123
 

Re: Co na jesień?

Postprzez fidoma » 22 lis 2010, o 12:47

Szukam właśnie grubej czapki i wcale nie tak łatwo ją znaleźć, gdyż większość jest typu czapka Św. Mikołaja.

Dodatkowo myślę, że warto pomyśleć też o ładnym stroju świątecznym.
Mój wybór to wrzosowa koszulo-tunika:
Obrazek
fidoma
 

Re: Co na jesień?

Postprzez madzia89m » 7 gru 2010, o 22:35

A co sądzicie o tych rajstopkach? http://www.knittex.pl/produkt,20,193.html Kupiłam je właśnie niedawno i tak myślę z czym je połączyć. Macie jakieś pomysły? :)
madzia89m
 

Re: Co na jesień?

Postprzez mikiqu » 7 lip 2011, o 21:27

Mam nadzieję że na jesień będą modne turkus oraz beże bo zakochałam się w nich bez pamięci :)
mikiqu
 

Re: Co na jesień?

Postprzez E-lejdis » 8 wrz 2011, o 09:50

Beż napewno będzie bardzo popularny podczas tej jesieni,o to możesz być spokojna:) Myślę,że liczyły będą się głównie praktyczne kolory,takie mało brudzące się. Teraz sama rozglądam się za jakimś fajnym płaszczykiem na jesień.
E-lejdis
 

Re: Co na jesień?

Postprzez aura » 9 wrz 2011, o 16:27

Ja muszę sobie koniecznie kupić nową kurtkę. Na razie mam tę na oku: ... Wydaje mi się, że będzie idealnie pasować i do bardziej eleganckiego stroju i do tego sportowego. No i przynajmniej będzie mi ciepło w te nasze jesienne wieczory.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
aura
 

Re: Co na jesień?

Postprzez gosia7 » 12 wrz 2011, o 14:52

a ja mam nadzieję, że tej jesieni, na ulicach będzie równie kolorowo jak tego lata :)
gosia7
 

Re: Co na jesień?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 5 paź 2011, o 10:41

Przekonamy się o tym już w przeciągu kilku najbliższych dni,ponieważ pogoda ma się pogorszyć.. Ale ja też wolę jeżeli na ulicy będą dominować różne kolory,to chociaż na chwilę przywróci wspomnienie lata.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Co na jesień?

Postprzez tasandra » 14 paź 2011, o 06:10

mikiqu napisał(a):Mam nadzieję że na jesień będą modne turkus oraz beże bo zakochałam się w nich bez pamięci :)


No, mnie się marzy taki turkusowy płaszczyk, w sam raz by zwalczyć jesienną chandrę ;)
tasandra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 05:45

Re: Co na jesień?

Postprzez kamilkaa85 » 20 paź 2011, o 23:32

Jeśli kolorowo to ja polecam tą panią:
...
często można spotkać fajne okazje ,a do tego rotacja ciuszków spora.




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
kamilkaa85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:29

Re: Co na jesień?

Postprzez Hakiruono » 21 paź 2011, o 10:38

Dla mnie podstawa niezależnie od zmieniającej sie mody to sprawdzony, ciepły szalik i rękawiczki. :-)
Hakiruono
 

Re: Co na jesień?

Postprzez anioł12345 » 21 paź 2011, o 13:05

szukam pomarańczowych rzeczy chust, płaszcza , szpilek
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Co na jesień?

Postprzez Big-Brands.pl » 23 paź 2011, o 19:12

Kolory jesieni królują na wystawach. Duży wybór ubrań jest w sklepach i hurtowniach internetowych. Outlety i wyprzedaże nowych markowych rzeczy to oferta dla wszystkich, którzy liczą się z groszem, a lubią zmiany w szafie co sezon.
Big-Brands.pl
 

Re: Co na jesień?

Postprzez viktoriaa_ » 31 paź 2011, o 21:39

Wydaję mi się, że w tym roku jesień będzie bardziej kolorowa niż zwykle.
Świadczą o tym reklamy i strony internetowe które prezentują nam co takiego powinniśmy nosić w tym roku.
Ostatnio moją uwagę przykuły czapki, płaszczyki i kolorowe rajstopki które znalazłam na stronie:
http://mojastylizacja.wordpress.com/
Myślę, że w tym roku będziemy się obracać w przeróżnych barwach. ;)
viktoriaa_
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 21:37

Re: Co na jesień?

Postprzez Owocowa » 3 lis 2011, o 00:13

Ja na tę jesień koniecznie zaopatrzę się w ponczo - jakoś wcześniej nie zwracałam uwagi, a w tym roku zapragnęłam. I jeszcze jakieś efektowne botki na słupku :)
Owocowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 15:09

Re: Co na jesień?

Postprzez Asia29 » 4 lis 2011, o 00:10

Witam was moje drogie ;) ostatnio przeszukiwałam google w poszukiwaniu jakiegoś ciekawego beretu, kominu i znalazłam stronę http://www.pamami.pl Strona nie była jeszcze gotowa ale napisałam czy można już coś zamówić i odpisali mi że jak najbardziej. Wybrałam sobie komin, jedną czapkę dla mojego męża i dwie czapeczki dla mojej małej pociechy. Na dodatek dostałam rabat a co najważniejsze wysyłka była darmowa a paczkę otrzymałam na drugi dzień. Więc jeżeli któraś z Was szuka czapki, polecam ten sklep :)

Komin który wybrałam: http://www.pamami.pl/komin/135-komin-704.html
Asia29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lis 2011, o 00:00
Lokalizacja: Chełmno

Re: Co na jesień?

Postprzez anioł12345 » 7 lis 2011, o 13:38

zastanawiam się nad kupnem tej tuniki doradżcie mi plis czy jest ładna bo co do sklepu to ufam w zupełności . ;) :pisze:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Co na jesień?

Postprzez dzo » 7 lis 2011, o 15:11

nie podoba mi się :?
dzo
 

Re: Co na jesień?

Postprzez Asia29 » 7 lis 2011, o 23:25

A mi się podoba ! :witch


pozdrawiam
Asia29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lis 2011, o 00:00
Lokalizacja: Chełmno

Re: Co na jesień?

Postprzez Luśka » 8 lis 2011, o 11:28

jak jestes tak szczuplutka jak ta kobietka na zdjęciu to bardzo ładnie Ci będzie w tej tunice :)
Luśka
 

Re: Co na jesień?

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 13:16

Mi też się nie podoba,ale jeżeli jesteś szczupła i masz zgrabną sylwetkę to będzie jak najbardziej pasować. Tyle że ten biały kolor jakoś tak...
E-lejdis
 

Re: Co na jesień?

Postprzez marta » 23 lut 2022, o 16:14

Na pewno botki. Jesienią kupiłam na stronie inernetowej Modivo świetne botki . Są z różowej imitacji skóry. Mają okrągły nosek. Są wiązane i za kostkę. Na grubej, traperowej podeszwie. Na cholewce, z boku wytłoczona jest nazwa producenta Cross Jeans. Są bardzo wygodne. Nie obcierają. I łatwo się je czyści, co jesienią ułatwia sprawę.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]