Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez Mala__Di » 3 lis 2011, o 22:37

Jakiś czas temu kupiłam sobie na zimę niebieski płaszcz, to jego dokładny kolor:
http://imageshack.us/phot...eztytuuroi.png/
Wymyśliłam sobie do niego szare kozaki i czerwone dodatki (czapka itd.). Ale szarych kozaków w sklepach brak, a przynajmniej takich które spełniają też inne moje wymagania :P (już nie będę się wdawać w szczegóły, jakie :cool2: ).
Jaki jeszcze kolor kozaków pasowałby do takiego płaszcza? Czarnych nie chcę, bo wszyscy wokół mają czarne :P poza tym chciałam też zakładać do kozaków czarne rurki i jakoś za dużo mi tego czarnego wtedy...
Czy brązowe mogłyby być? I jaki brąz byłby najlepszy? Generalnie nie przepadam za tym kolorem, ale w tym roku widzę w sklepach dużo brązowych kozaków. Tylko, że wtedy mam z kolei problem z dodatkami (nie mogłyby być czerwone; więc jakie, może granatowe?). No i mam wątpliwości co do połączenia brązowych butów z czarnymi spodniami, jakby to wyglądało? I co z resztą stroju, tzn z górą po zdjęciu płaszcza? Dodam, że brązowych bluzek czy swetrów prawie wcale nie noszę, bo nie jest mi w nich do twarzy. Brązowy to taki mało uniwersalny kolor :P (przynajmniej w moim odczuciu)
Proszę o wszelkie rady i sugestie :)
Mala__Di
 

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez dzo » 3 lis 2011, o 22:47

zdjęcie się nie otwiera
dzo
 

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez Mala__Di » 3 lis 2011, o 23:33

Mala__Di
 

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez dzo » 4 lis 2011, o 00:01

teraz widać ;)

jeżeli nie chcesz czarnych butów to myślę, że najlepsze będą w odcieniach jasnego brązu albo beżu 8-)

zrezygnowałabym z czerwonych dodatków :? niebieski z czerwonym to nie najlepsze połączenie :?
dzo
 

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez Asia29 » 4 lis 2011, o 00:16

Myślę, że tak jak wyżej koleżanka napisała, jasny brąz ewentualnie jakiś odcień beżu będzie najlepszy :)
Asia29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lis 2011, o 00:00
Lokalizacja: Chełmno

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez Mala__Di » 4 lis 2011, o 10:24

dzięki za odpowiedzi, dziewczyny :)
zapomniałam jeszcze napisać, że płaszcz ma czarne guziki, w 2 rzędach, po 3 w każdym rzędzie (są one tylko dla ozdoby). Czy nadal ten beż/jasny brąz pasuje?
Mala__Di
 

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez dzo » 4 lis 2011, o 13:15

pasuje ;) ;)
dzo
 

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez Mala__Di » 4 lis 2011, o 18:46

A jednak udało mi się dostać szare kozaki, które mi odpowiadają :) Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.
Mala__Di
 

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez dzo » 4 lis 2011, o 22:03

do usług ;)
dzo
 

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez koralowadama » 5 lis 2011, o 18:23

Bardzo ladny kolor płaszcza, ciekawe jak wygląda z nowymi butami :)
koralowadama
 

Re: Jaki kolor kozaków do tego płaszcza?

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 13:35

Jeżeli zaglądasz jeszcze na forum to wstaw zdjęcie jak prezentuje się połączenie nowych butów i płaszcza,ale napewno całość wygląda bardzo fajnie:)
E-lejdis
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]