Kiecka a`la Lady Gaga

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Kiecka a`la Lady Gaga

Postprzez marta1313 » 2 kwi 2011, o 21:26

Te z nas, które preferują ekstrawagancki sposób ubierania się nie będą musiały już nosić na sobie świeżych befsztyków jak Lady Gaga. Znana firma tekstylna z Kantonu w Chinach wypuściła bowiem na rynek nowy wzór materiału na suknie wieczorowe nawiązujący do kreacji słynnej piosenkarki w której wystąpiła na gali rozdania nagród MTV VMA 2010. Chińscy producenci zaprojektowali na początek pięć wzorów imitujących różne typy mięsa. Nie wiadomo jak pomysł przyjmą kobiety. Jedno jest pewne, taka sukienka wieczorowa będzie niepowtarzalna
i … na pewno nie będzie śmierdzieć.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
marta1313
 

Re: Kiecka a`la Lady Gaga

Postprzez dione » 24 maja 2011, o 16:41

Rany boskie...czego to ludzie nie wymyślą. Ta nasza moda jest coraz dziwniejsza. Jestem ciekawa, czy ktokolwiek odważyłby się nałożyć coś takiego, oczywiście nie mówię tutaj o artystkach, bo w tym przypadku ostatnio panuje przekonanie, że im dziwniej ubrani tym bardziej znani.
dione
 

Re: Kiecka a`la Lady Gaga

Postprzez Big-Brands.pl » 17 cze 2011, o 13:19

Ja niestety nie podążam za taką modą,chyba to nie dla mnie jak i wielu z nas... Uważam ze wszystko ma swoje granice,a te sukienki to po prostu przegięcie...
Big-Brands.pl
 

Re: Kiecka a`la Lady Gaga

Postprzez anioł12345 » 22 paź 2011, o 04:24

czasem zastanawiam się co ludzi emają w głowach to jest chore a ta LGG powinna się leczyć a nie udawać że śpiewa
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Kiecka a`la Lady Gaga

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 13:42

Tym sposobem kreuje swój indywidualny styl. Właśnie po przez kupowanie takich i noszenie takich ubrań. To część marketingu.
E-lejdis
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]