Włosy i paznokcie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Włosy i paznokcie

Postprzez glamour » 18 lis 2011, o 15:51

Dziewczyny, co robicie by mieć silne, błyszczące i zdrowe włosy i paznokcie? Ja już chyba z 10 odżywek próbowałam, a nadal mam słomę na głowie , a paznokcie...no cóż, chwalić się nie zamierzam :/
glamour
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez telaviv » 19 lis 2011, o 14:01

Odżywki ?! ,

jak dla mnie odpowiednia dieta, dobry sen i odrobina wiedzy medycznej pozwolą ci zachować idealną kondycje włosów .

co do witamin pozwolę sobie zaczerpnąć informacji od specjalisty

Witamina B1 - pierś kurczaka, schab, ziarna słonecznika,
witamina B2 - brokuły, mleko, jogurt, wieprzowina,
witamina B6 - sardynki, banany, wątroba,
kwas pantotenowy - pieczarki, brokuły.

i powinno się poprawić :)

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez kasiatg » 19 lis 2011, o 23:12

Warto zainwestować w jakiś suplement diety. Np belissa. Jeśli zależy Ci konkretnie na włosach to polecam tabletki o nazwie "Vitapil", sama biore od dwóch tygodni i już widze efekty. A na cere podobno świetnie działa "Bratek"
kasiatg
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 16:54

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez twardababka » 20 lis 2011, o 10:39

Ja tam stosuje odżywkę na włosy z keratyna a paznokcie mam dobre bo nie maluje lakierami ^.^
twardababka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lis 2011, o 10:30

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez telaviv » 20 lis 2011, o 12:43

A ja dalej będę się upierała przy dobrym doborze żywności :) , przynajmniej w moim przypadku działa to doskonale ...,

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez powabna28 » 20 lis 2011, o 22:06

wlosy i paznokcie przeceiz wiadomo od dawna ze najlepiej dzial wyciag ze skrzypu, wiec mzoe tego sproboj..:p
powabna28
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez telaviv » 21 lis 2011, o 10:19

Mi się wydaje że wyciąg ze skrzypu jest bardziej na skórę, niż na włosy

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez glamour » 21 lis 2011, o 10:37

heh, ale niezgodność :/
no dobra, podsumujmy to: skrzyp jest na cerę , włosy i paznokcie - sprawdziłam. ale ma też słabe działanie wg opinii. A jaka odżywka keratynowa faktycznie poprawia kondycje włosów i paznokci? i jak to się cenowo układa?
glamour
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez pomcia » 21 lis 2011, o 12:11

Może nie słabe tylko trzeba go stosować go dłużej, jako naturalny środek działa wolniej.
pomcia
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez powabna28 » 23 lis 2011, o 20:36

ja zanalazlam cos takiego moze sie komus przyda http://www.gal.com.pl/pl/ulotki-supleme ... polny.html mi pomagfa a zurawina dobrz wplywa na drogi moczowe
powabna28
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez glamour » 25 lis 2011, o 18:46

Żurawina na włosy i paznokcie? chyba nie... :D Ale za to na tej stronce znalazłam odżywkę keratynową, bardzo tanią tak nawiasem mówiąc. dziś kupiłam za 8zł w aptece. mam nadzieję że mi pomoże :)
glamour
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Olimpia » 28 lis 2011, o 14:50

Ja piję codziennie herbatkę ze skrzypu :) Ale niedawno zaczęłam więc czekam na wyniki :cooking
Olimpia
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez frykadelka » 15 lut 2012, o 20:58

Włosów przede wszystkim nie przyzwyczajam do jednego szamponu.Zawsze używam kilku na zmianę.Z paznokciami jest gorzej.Tutaj kilka razy w roku ratuje się odżywkami ale jeszcze nie znalazłam nic z czego mogłabym być zadowolona tak na 100%.Dlatego jeśli chodzi o paznokcie to sama chętnie skorzystałabym z czegoś skutecznego.
frykadelka
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez puderniczkaaa » 15 lut 2012, o 20:58

Na moje paznokcie najlepiej działa zdrowe odżywianie się, to przede wszystkim. Kiedy jem 'śmieciowe jedzenie' od razu mogę zauważyć że rozdwajają się i szybciej łamią...
Dobrze też działają wszelkie odżywki do paznokci z dodatkiem keratyny (świetnie działa też na włosy) i kapsułki do zażywania.
puderniczkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 16:49

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez fifa66 » 15 lut 2012, o 22:46

Ja też używam suplementów gala + do tego odpowiednia dieta : dużo jaj, szpinaku, orzechy, drób, i chude przetwory mleczne. Co drugi dzień po myciu nakładam też odżywki do włosów a raz w miesiącu robię sobie domową maseczkę na włosy z rumu i jajek.
fifa66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 16:36

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez frykadelka » 17 lut 2012, o 12:42

puderniczkaaa napisał(a):Na moje paznokcie najlepiej działa zdrowe odżywianie się, to przede wszystkim. Kiedy jem 'śmieciowe jedzenie' od razu mogę zauważyć że rozdwajają się i szybciej łamią...
Dobrze też działają wszelkie odżywki do paznokci z dodatkiem keratyny (świetnie działa też na włosy) i kapsułki do zażywania.

Pierwsze słyszę o odżywce z keratyną. Gdzie taką odżywkę można kupić i jak ona wygląda?
Chętnie spróbowałabym czegoś nowego :woman:
frykadelka
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez KaroLina » 17 lut 2012, o 13:10

moja kumpela miała ten problem i jej pomogła Skrzypovita na paznokcie, a na włosy najlepszy jedwab, ale tylko na końcówki żeby włosy nie stały się ciężkie i przetłuszczone :)
Avatar użytkownika
KaroLina
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 14:58

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez fifa66 » 17 lut 2012, o 13:32

frykadelka napisał(a):
puderniczkaaa napisał(a):Na moje paznokcie najlepiej działa zdrowe odżywianie się, to przede wszystkim. Kiedy jem 'śmieciowe jedzenie' od razu mogę zauważyć że rozdwajają się i szybciej łamią...
Dobrze też działają wszelkie odżywki do paznokci z dodatkiem keratyny (świetnie działa też na włosy) i kapsułki do zażywania.

Pierwsze słyszę o odżywce z keratyną. Gdzie taką odżywkę można kupić i jak ona wygląda?
Chętnie spróbowałabym czegoś nowego :woman:


Na paznokcie mogę polecić tą odżywkę z kreatyną http://www.suplementy-diety.com.pl/pl/p ... 4&id_menu=. Nie jest droga ale za to bardzo skuteczna. Szybko można zauważyć zmiany na lepsze :)
fifa66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 16:36

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez finezja » 10 mar 2012, o 19:17

Bellissa jest bardzo dobra efekty widoczne są już po miesiącu stosowania.Warto spróbować.Polecam
finezja
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 mar 2012, o 15:47

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez mika537 » 12 mar 2012, o 19:45

na paznokcie polecam preparat stymulujacy wzrost paznokci growth booster z oriflame taki zielony z peelingiem. sluchajcie kosztuje niecale 9zł, to jest taki jakby olejek smaruje sie nim paznokcie tak jak lakierem. paznokcie sa mocne, rosna jak szalone pieknie wygladaja! efekty natychmiastowe! wystarczy wieczorem posmarowac a rano zobaczycie efekt :) stosuje to codziennie smaruje po kilka razy np przy filmie i od kiedy to stosuje mam piekne, dlugie i zdrowe paznokcie! oprocz tego jezeli chodzi o suplementy, juz pisalam to w watku odnosnie wypadajacych wlosow hair&nail nutricomplex wellness by oriflame, dziewczyny naprawde dziala i wlosy i paznokcie sa piekne oczywiscie przy regularnym stosowaniu przez 3 miesiace
mika537
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez ekspert hapantoten » 20 mar 2012, o 14:42

Obecnie najbogatszy skład i optymalne dawki pokrywające dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały na polskim rynku ma Ha-Pantoten Optimum. Jest bardzo wygodny i wystarczy jedna tabletka dziennie, a efekt gwarantowany.
ekspert hapantoten
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 17:41

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez anonim2 » 26 mar 2012, o 14:31

na włosy to tylko sprzyp polny, moja babcia zawsze mówiła, że nie ważne jaki masz problem z włosami to mam go brać xD i od dziecka biorę :)
anonim2
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez ekspert hapantoten » 26 mar 2012, o 19:40

Ha Pantoten oprócz witamin i minerałów jest wzbogacony w skrzyp polny. Starając się przywrócić włosom blask nalepiej zadziała kompleksowo.
ekspert hapantoten
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 17:41

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez Tusia » 27 mar 2012, o 10:40

Ja stawiam przede wszystkim na pełnowartościowe odżywianie, dzięki czemu włosy są ładne, silne, lśniące i żadnych plamek na paznokciach. A sporadycznie machnę sobie maskę na włosy z żółtek, a d paznokcie mam odżywkę ( z Jessici ) to dla mnie wystarczając zestaw do pielęgnacji włosów i paznokci.
Tusia
 

Re: Włosy i paznokcie

Postprzez ekspert hapantoten » 27 mar 2012, o 16:07

Pełnowartościowa dieta zdecydowanie jest najlepszym sposobem na zachowanie ogólnego zdrowia, a dzięki temu i piękna. Ale prawda jest niestety taka, że większość osób nie jest w stanie w naszej strefie klimatycznej zapewnić sobie posiłki, które w 100% pokrywałyby zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Przede wszystkim w zimie i zaraz po niej, kiedy nie ma naszych lokalnych warzyw i owoców. Dlatego najroztropniej sięgnąć po Ha-Pantoten Optimum zawierający optymalne dawki składników odżywczych.
ekspert hapantoten
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 17:41
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]