Wasze sposoby na wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez weronica » 17 sty 2013, o 21:13

Witam,
Od jakiegoś czasu włosy wypadają mi garściami...
Znacie może jakieś sprawdzone domowe sposoby na to?
Kupowałam już wszystko i zero efektów!
Liczę na Waszą pomoc.
weronica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 21:22

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez 456 » 17 sty 2013, o 21:22

Kochana a próbowałaś pokrzywę? Moja teściowa ją zachwala jak zaczynały wypadać jej włosy. Stres itd. wcale nie żadna starość.

Nie chcę być jakaś walnięta, ale słyszałam z różnych źródeł, że Prostenal -lek dla facetów... dobrze działa na włosy. Poszperałam kiedyś w necie i znalazłam masę opinii kobiet, które go stosowały. Oczywiście nie zachęcam do stosowania, bo sama go nie brałam i nie mam pojęcia jakie są późniejsze efekty.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez tasiaka » 17 sty 2013, o 23:18

Pokrzywa faktycznie jest bardzo dobra, ale trzeba pamiętać o robieniu przerwy, chociaż miesięcznej :)
Do tego od siebie gorąco polecam Jantar wcierkę do włosów, potrafi zdziałać cuda.
Jeśli nie masz oporów możesz też pić siemie lnianę, nie tylko dobrze wpływnie na włosy ale i na narządy wewnętrzne :)
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Kikimora » 19 sty 2013, o 22:52

Polecam olej z kąkola. To specyfik ze wschodu o nazwie Repiejnik. Zachwycona nim jestem i moje koleżanki też. Wzmacnia cebulki, włosy przestają wypadać, praktycznie już po pierwszym zastosowaniu.wiem, ze pozytywne efekty tez u osób po chemioterapii daje. Ja stosuję raz, dwa razy w tygodniu. Na włosach trzymam godzinę. Daje wrażenie lekkiego pieczenia, ale nie podrażnia skóry głowy. Stosunkowo łatwo zmyć to z włosów używając dwukrotnie szamponu.O dziwo nie obciąża włosów. Są miękkie i przyjemne w dotyku. Preparat nie ma zapachu.
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Marina » 21 sty 2013, o 11:22

Ja kupiłam sobie Mierz - w aptece mi polecono. Na razie krótko stosuje żebym mogła uznać, że pomaga ale dam znać jakie efekty.
Marina
 

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Kira » 25 lut 2013, o 10:13

Moim "sposobem" jest przyjmowanie magnezu- konkretniej magsolvitu b6 - leku bez recepty. bo magnez ma duży pływ na to, w jakiej kondycji są nasze włosy...
Kira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 09:42

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez babcia_1965 » 25 lut 2013, o 23:37

Szampon z pokrzyw albo z rzepy należy stosować. Może nie pachnie ładnie, ale jest skuteczny. Byłaś u lekarza dermatologa?

Inteligencja to coś, co trzeba ćwiczyć aby nie popaść w pewien zastój. Oferuję Ci tutaj za darmo test na iq który sprawdzi Twój iloraz inteligencji i tak samo Ty sprawdzisz siebie na jakim poziomie jest Twoja inteligencja.
babcia_1965
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 23:34

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Alicja_S » 27 lut 2013, o 14:25

Jeżeli nagle zaczęłaś mieć takie problemy z włosami, oznacza to, że twojemu organizmowi czegoś brakuje. Powinnaś iść do lekarza, zrobić badanie krwi i dowiedzieć się czego masz niedobór, na wypadanie włosów wpływ może mieć kilka rzeczy.

Najlepsze spa w górach jakie odwiedziłam. Boże jak tu było cudownie!
Alicja_S
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 14:06

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez malwina99 » 28 lut 2013, o 18:10

na wypadające włosy jest bardzo dobry szampon marki Biokap dostępny w aptece. Ja kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do takich specyfików, myślałam, że najważniejsza jest dieta, ale ten szampon NAPRAWDĘ działa cuda, u mnie po miesiącu wypadało o 2/3 włosów mniej, co uznałam, za prawdziwy cud :D

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez WielkiZbyszek » 7 mar 2013, o 11:28

na spronce SPAM masz cały dział poświęcony temu :)

Ostatnio edytowano 1 wrz 2014, o 11:51 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
WielkiZbyszek
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 15:50

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez krokusss » 13 mar 2013, o 14:56

Tu masz art na ten temat:SPAM
Generalnie oprócz diety również pielęgnacja odpowiednia. Im mniej chemii w kosmetykach tym lepiej :)
Only natural.

Ostatnio edytowano 31 sie 2014, o 21:10 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Irena19755 » 16 sty 2014, o 13:24

Alicja_S napisał(a):Jeżeli nagle zaczęłaś mieć takie problemy z włosami, oznacza to, że twojemu organizmowi czegoś brakuje. Powinnaś iść do lekarza, zrobić badanie krwi i dowiedzieć się czego masz niedobór, na wypadanie włosów wpływ może mieć kilka rzeczy.


Od razu badanie krwi, nie jest to aż tak konieczne, na sam początek powinnaś zadbać o swoje włosy, stosować odpowiednią pielęgnację, na SPAM jest dział o doborze odpowiednich produktów na łysienie.

Ostatnio edytowano 16 sty 2014, o 13:26 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Irena19755
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 01:24

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez vaniliiia » 17 sty 2014, o 20:40

mi przestały wypadać po olejku rycynowym :) Teraz w ciągu dnia w ogóle mi nie wypadają, a przy czesaniu czy myciu włosów max 6 włosków mi wyleci.. czasem tylko jeden albo w ogóle :)
więc polecam.

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez OlaMola » 27 sty 2014, o 14:01

Ja stosowałam szampon z chininą nie pamiętam dokładnie nazwy, ale w moim przypadku pomógł.
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez dobroslawa » 28 sty 2014, o 01:26

Ja stosowałam zestaw witamin przeZ pół roku, CELEBRIN,były świetne, dużo lepsze od skrzypowity i innych tym podobnych, ale w 2013 roku wycofali ze sprzedaży. Najlepiej udać się do lekarza, zrobić badania i uzupełnić braki witamin.
dobroslawa
 

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez katarzynkatrul » 29 sty 2014, o 09:28

Moim zdaniem bardzo skuteczne są wszelkie preparaty ze skrzypem. A jeżeli wypadanie jest naprawdę poważne, bez wizyty u lekarza na pewno się nie obędzie.

katarzynkatrul
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 09:24

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez wenus-lifestyle » 29 sty 2014, o 17:16

Może warto wybrać się do lekarza rodzinnego i zrobić podstawowe badania np. morfologia. Może brakuje Ci witamin/minerałów. Przyczyn wypadania włosów jest bardzo dużo. Myślę, że warto udać się do lekarza i wykluczyć zły stan zdrowia. Jeżeli okaże się, że wszystko jest w porządku, udałabym się do dermatologa :)

Avatar użytkownika
wenus-lifestyle
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 17:10

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez mirka1025 » 24 lut 2014, o 14:57

Też mam ten problem i już tyle słyszałam o wcierce Jantar, że na pewno sama ją wypróbuję. Tylko nie wszędzie jest dostępna. Jeśli ktoś wie gdzie można ją kupić w wawie będę wdzięczna za info;) Zamawiać na razie nie chcę, bo za wysyłkę zapłacę dwa razy tyle co za buteleczkę;) Na wypadanie włosów biorę Solgar. Po dwóch msc zauważyłam znaczną poprawę.
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez misiapysia » 25 lut 2014, o 15:26

z tego co pamietam to Prostenal pomaga kobietom przy wypadaniu wlosow ale tylko w przypadku łysienia androgenicznego, wiec warto miec to na uwadze
ja juz stosowalam wieeeeeeele rzeczy zarowno wcierki naturalne, jak i apteczne, ampulki, szampony, odzywki i nic nie pomoglo. zaluje wydanych pieniedzy.
bralam tez rozne tabletki i saszetki rozpuszczalne do picia, ostatnio wyczytalam ze na wlosy pomaga Revalid i to chyba bedzie moja ostatnia nadzieja :( z tym ze jest to dosc drogie i trzeba brac 3 razy dziennie :/ za miesiac wychodzi jakies 80 zl taka kuracja :/ i czytalam rowniez o wcierce z kozieradki- akurat to wychodzi dosc tanio, z tym ze nie wiem czy bedzie chcialo mi sie babrac z wcieraniem :/
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez redorange666 » 25 lut 2014, o 15:32

Ja znam bardzo skuteczny i łatwy w zastosowaniu... ogolić się na zero... nic już nie wypada.

Zastosowałem tę metodę dwa razy i moim zdaniem jest lepiej ale może tylko mi się zdaje.
Mam wysoki poziom testosteronu więc uszkadza mi cebulki włosowe i pewnie kiedyś będę łysy O matko i córko.
Są szampony na wypadanie włosów a nie wiem co one są warte.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez mirka1025 » 25 lut 2014, o 18:08

ja kupiłam ostatnio odżywkę Jantar i zamierzam przekonać się na własnej skórze czy działa. ALe na efekty muszę poczekać min. miesiąc, dwa. Do tego biorę suplement diety, bo moja dieta raczej potrzebuje wsparcia;)
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez emi_lka » 26 lut 2014, o 10:15

Może powinnaś pić skrzyp polny na wypadające włosy? Mój chłopak myje szamponem ze skrzypem oraz popija ziółka i włosy wypadają mu mniej. Na pewno jest też odpowiednia dieta dla osób z wypadającymi włosami. Oraz.. zero stresu. To naprawdę pomaga ;)
emi_lka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 10:08

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Tygrys » 27 lut 2014, o 13:37

czarna rzepa jest dobra na włosy - najlepiej sok wyciśnięty ze świeżej, można też szamopon - bardzo tania kuracja :)
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez 1mpresja » 16 mar 2014, o 21:11

Pokrzywa jest dobra. Poza tym przejrzyj swoją dietę, zobacz, czy zawiera wszystkie potrzebne elementy, może masz czegoś niedobór? Ewentualnie możesz wesprzeć się suplementami.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Adix257 » 16 mar 2014, o 21:16

Najlepszym sposobem na wypadanie włosów to jest nie posiadanie włosów :D

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]