Stół i krzesła do jadalni

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Stół i krzesła do jadalni

Postprzez Kolaboracja » 30 paź 2013, o 14:57

pierwszy raz w życiu będe posiadać takie pomieszczenie jak jadalnia, proszę mi poradzić jak teraz jest modnie jeśli chodzi o stół i krzesła do jadalni? będzie ona graniczyć z salonem, który urządzony jest w brązach, beżach i drewnie, tu też iść w tym kierunku? gdzie kupować najtaniej?
Kolaboracja
 

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez Anina » 30 paź 2013, o 20:12

A jaki styl Ci się podoba? Bo ja np.lubię ikeowskie meble, proste.Moda modą , ale w domu trzeba stworzyć swój własny klimat.
Anina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 paź 2013, o 20:01

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez Kolaboracja » 10 lis 2013, o 10:34

no właśnie coś w stylu ikei to odpada, bo będzie się chyba gryzło z salonem, my idziemy w stylu klasycznym raczej, proste formy, ale wyglądające na bardzo solidne i porządne
Kolaboracja
 

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez iwus86 » 30 gru 2013, o 16:27

Poszukaj firmy, która wykonuje meble na wymiar w Twojej okolicy, oni na tym znają się najlepiej a meble będziesz miał pięknie dopasowane do pomieszczenia.
Ja w Szczecinie wybrałem tą firmę: SPAM

Ostatnio edytowano 30 gru 2013, o 16:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

iwus86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 gru 2013, o 16:22

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez focia » 22 sty 2014, o 11:17

Ja ostatnio zakupiłam meble do sypialni z Forte. Jestem zadowolona. Mają nowoczesne, ale i klasyczne wzory. Myślę, że wymarzony stół do jadalni też znajdziesz w ich ofercie. Ja bym urządziła jadalnie na jasno, skoro w salonie są brązy i beże. Myślę, że doskonale będą się zgrywać.

focia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 11:09

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez wegemama » 29 sty 2014, o 15:59

Sypialnie urządziłam w designerskim stylu i wzorowałam się przeróżnymi inspiracjami. Najwięcej trafionych elementów znalazłam na SPAM :)

Ostatnio edytowano 29 sty 2014, o 16:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Buduję swoje życie na miłości fundamencie ...
wegemama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 13:41

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez Kolaboracja » 6 lut 2014, o 14:49

ja już sama nie wiem, decydować będę się jakoś na dniach, osobiście obejrzałam tyle stołów i krzeseł, że w głowie to już się nieźle kręci, krzesła zdecydowałam, ze będą białe, stół w brązie, jak coś wybiorę to dam znać, spodobały mi się krzesła takie całe obite skórą czy materiałem, gdzie drewnianym elementem są tylko nogi
Kolaboracja
 

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez Kolaboracja » 10 lut 2014, o 12:01

Krzesła już zakupione, daję znać tak jak obiecałam, wybrałam jednak białe całe obite, można sobie zobaczyć tu na stronie bydgoskich mebli, będę do nich dobierać stół, jeszcze nie wiem jaki: SPAM

Ostatnio edytowano 10 lut 2014, o 12:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kolaboracja
 

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez hauz.pl » 24 lip 2014, o 14:50

Postawiłbym na stylistykę modern, szczególnie podobają mi się stoły od hiszpańskich projektantów. Moja propozycja to stół z nogami ze stali nierdzewnej, którego blat wykonano ze szkła hartowanego w kolorze czarnym. Wyróżniają go oryginalne nogi, które krzyżują się ze sobą.

Obrazek
Avatar użytkownika
hauz.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 13:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez Ewelina07 » 28 lip 2014, o 20:27

My poszliśmy w klasykę. Drewniany prosty, rozsuwany stół i do tego krzeseł. Zamówiłam w miejscu, gdzie robią na zamówienie i można sobie dopasowywać wymiary itp. Trochę się czeka, ale warto. Poszukaj u siebie mebli na wymiar.
Ewelina07
 

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez ceglofka2 » 3 sie 2014, o 15:38

Zależy, jaki styl lubisz. Ty masz się dobrze czuć. Nie szłabym sztywno za modą jeżeli chodzi o wnętrza. Ja lubię drewno i nie wyobrażam sobie metalowego stołu czy szklanego.
Avatar użytkownika
ceglofka2
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 16:09

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez marylka55 » 13 sie 2014, o 09:36

Sama mam zamiar wymienić stary stół w jadalni więc przeglądam tematy i przy okazji odświeżam ten ;-) Jak już wspomniałam szukam stołu do jadalni, interesują mnie raczej meble drewniane i klasyczne. Najlepiej coś w tym stylu SPAM i żeby było do kupienia w sklepie stacjonarnym w Poznaniu :P Jakieś propozycje??

Ostatnio edytowano 13 sie 2014, o 10:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia, a nie linki
marylka55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 08:46

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez Alutka » 26 sie 2014, o 19:27

Wszystko zależy od reszty mebli, ale klasyka sprawdza się najlepiej. Chociaż jak przeglądam niektóre propozycje to często łączy się nowoczesność z klasyką :) znalazłam takie zestawy SPAM

Ostatnio edytowano 27 sie 2014, o 22:19 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za link podziękujemy
Alutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 19:20

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez ttomeka85 » 29 sie 2015, o 13:23

Najważniejszym elementem stołu jest obrus, a więc powinien być jak najlepszej jakości, ze świetnego materiału, w oryginalne wzory. Krzesła można "ubrać" w szyte na miarę pokrowce, czyli tzw. "garnitury", które nadadzą jadalni wyjątkowy charakter.

http://tomark-tex.pl – tekstylia hotelowe, gastronomiczne i domowe
ttomeka85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stół i krzesłą do jadalni

Postprzez supełek » 8 wrz 2015, o 15:53

Ja tez lubię klasyczne meble, u mnie w domu jest dzięki nim przytulnie. Nowoczesną mam tylko łazienkę, reszta mebli pochodzi z kolekcji Artistico, którą wypatrzyłam w agacie i od razu się w niej zakochałam.
supełek
 

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez docha » 13 wrz 2015, o 22:23

Ja się zakochałam w kolekcji Hamburg też z AM, meble mają piękny kolor i formę, klasyczną, ale i nowoczesną, ponadczasową.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez nnoim87 » 14 wrz 2015, o 10:54

Najbardziej uniwersalny będzie oczywiście stół rozkładany, ale zajmuje on sporo miejsca, dlatego w małych jadalniach lepiej sprawdza się stół okrągły. Osobiście jednak najbardziej odpowiada mi podłużny stół o zaokrąglonych narożnikach, na przykład eliptyczny. Co do krzeseł to najbardziej odpowiadają mi te z podłokietnikami, choć zajmują one więcej miejsca, niż inne.

panele podłogi – sklep internetowy
nnoim87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 10:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez Moon » 14 wrz 2015, o 16:29

A co myślicie o zestawie jadalnianym z AM, tym który jest teraz w promocji?? Nada się? Na ich stronie w promocjach jest
Moon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 wrz 2015, o 16:25

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez Jinka » 27 wrz 2015, o 21:30

A dokładnie to o którym zestawie jadalnym mówisz?
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez luizah » 19 paź 2015, o 17:48

Mnie osobiście nie podobają się okrągłe stoły w jadalniach. Takie rozkładane wcale nie muszą być kolosalnych rozmiarów, wystarczy dobrze poszukać :P

luizah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 17:30

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez Boglarka » 5 gru 2019, o 13:07

Ja mam nowe krzesła z pchlego targu, patyczaki w stylu modern retro (są z epoki, dość stare i do odnowienia lekkiego). Do tego stół rozkładany z litego drewna na stalowych nogach. Jest w stylu loft, trochę industrialny, ale z tymi krzesłami super pasuje. Fajnie tak łączyć różne style, nie trzeba wszystkiego dobierać w tym samym stylu...
Avatar użytkownika
Boglarka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 wrz 2019, o 08:54

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez _palinkaaa » 6 gru 2019, o 11:37

Jadalnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu, bo najczęściej tu rodzina spotyka się w całości :) Fajnie jest ją mieć dobrze zaaranżowana z ładnym dużym stołem i krzesełkami wokół :) Zerknijcie na Wnętrza dla Ciebie - na tym blogu jest wiele fajnych opisów projektów :)
_palinkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2019, o 11:39

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez block.winston » 21 maja 2022, o 17:23

Krzesła są niezbędne w każdym wnętrzu. To meble o wielorakim zastosowaniu, odpowiednie do kuchni, jadalni, pasujące także do salonu czy do pokoju dziennego. Jaki kolor krzeseł preferujecie?

Avatar użytkownika
block.winston
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 maja 2022, o 17:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez schroeder.aurore » 17 sie 2022, o 14:49

Wysokiej jakości stelaże z nogą trójkątną lub eliptyczną doskonale sprawdzą się w każdym biurze. Ich konstrukcja zapewnia odpowiednie podparcie nawet najcięższym blatom. To świetne rozwiązanie w przestrzeniach, gdzie mamy do czynienia z codzienną, intensywną eksploatacją wyposażenia.

Avatar użytkownika
schroeder.aurore
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sie 2022, o 14:43
Lokalizacja: Głogów

Re: Stół i krzesła do jadalni

Postprzez lily79 » 9 mar 2023, o 20:27

Zasiadasz do posiłku w pojedynkę czy jadasz z partnerem? Może na kolacji gromadzi się cała rodzina? Jedno jest pewno – stół to ważny element wyposażenia jadalni. Powinien być jak najlepiej dopasowany do potrzeb swoich użytkowników i wnętrza, w którym się znajduje.

Avatar użytkownika
lily79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 mar 2023, o 20:20
Lokalizacja: Kraków
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]