W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Angeel » 19 paź 2010, o 20:32

Jestem ciekawa jakie foteliki wybrałyście?? Ja jakiś czas temu szukałam długo i wybierałam między wieloma...udręka...ale udało się;)

ja po wielu próbach i poszukiwaniach „idealnego” fotelika samochodowego dla dzieci stwierdzam, że mam zaufanie w zasadzie tylko i wyłącznie do jednej marki, a mianowicie do marki Cybex SPAM. Foteliki dla dzieci od nich mają przeważnie po cztery gwiazdki, więc z tego co mi wiadomo to jest już ta grupa „bezpiecznych fotelików samochodowych”. Poza tym wykończenie mają genialne. Wszystko idealnie dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu. No i czegóż chcieć więcej? ;D

Ostatnio edytowano 11 lip 2018, o 18:34 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Angeel
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez gibonka » 17 maja 2011, o 21:51

My również używamy fotelika samochodowego tej firmy, jest świetny , bdb wykonany , polecam serdecznie wszystkim rodzicom!


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
gibonka
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez rozalia » 22 sie 2011, o 20:50

My używamy x-cara dla navingtona on jest od 0 do 13 kilo, bo kupiliśmy w komplecie razem z wózkiem. Jak narazie mało jeździliśmy, ale te wyjazdy które były odbywały się bez problemów. Mi zależało żeby fotelik był bezpieczny, wygodny dla małej i ładnie, solidnie zrobiony. No i akurat te foteliki nam bardzo odpowiadają.
rozalia
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez KarolinkaP » 29 sie 2011, o 12:39

Witam Panie, ja mam Cosmo ....
bezpieczny, dla mojej córki

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
KarolinkaP
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez mysiogonek » 2 wrz 2011, o 10:46

a jaki fotelik polecacie dla 4 latka wyrosneitego 114cm wzrostu?
mysiogonek
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez KarolinkaP » 12 wrz 2011, o 15:23

mysiogonek napisał(a):a jaki fotelik polecacie dla 4 latka wyrosneitego 114cm wzrostu?


...
ten, duże dziecko powinno mieć wygodny fotelik dla siebie, więc ten powinien byc odpowiedni, jest do 36kg
pozdrawiam

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
KarolinkaP
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez PaTunia » 12 sty 2014, o 18:15

Ja używam fotelika maxi cosi jest wygodny dla dziecka i naprawdę dobrze schodzi z niego wszelki bród ;)
PaTunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 17:45

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez SylwiaSt » 7 lut 2014, o 21:49

my mamy maxi cosi pebble, wybralismy go ze wzgledu na bezpieczenstwo i wygode, wyglada tak komfortowo ze sama moglabym w nim jezdzic;-p
SylwiaSt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 20:00

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez redorange666 » 7 lut 2014, o 22:12

Moja młoda jeździła tylko w fotelikach RECARO.
Firma ta specjalizje się w produkcji profesjonalnych foteli samochodowych, sportowych i wyczynowych więc wiedzą wszystko w tym temacie. Moje dziecko zasiadało tylko w tych produktach i nadal zasiada. Drogie ale warte każdej złotówki.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Stella82 » 10 lut 2014, o 12:14

U nas teraz Maxi cosi - Rodi 15-36, bez isofixa - wszystko ok, tapicerka do doczyszczenia, oby nigdy poważniejszych testów nie przeszedł.
Avatar użytkownika
Stella82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 12:06

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 11 lut 2014, o 13:36

SylwiaSt napisał(a):my mamy maxi cosi pebble, wybralismy go ze wzgledu na bezpieczenstwo i wygode, wyglada tak komfortowo ze sama moglabym w nim jezdzic;-p

mam ten sam model pebble w kolorze niebieskim, bo dla chłopca, fotelik dopasowaliśmy i do auta i do wózka, bo na naszym stelażu można montować, również wyniki testów nas przekonały, wzięliśmy go z bazą easyfix, my nie mamy mocowania isofix u nas w aucie, nie wiem jak Ty, ale mnie się podoba chociażby to, ze szelki są sztywne u góry i nie trzeba ich jedną ręką trzymać jak się dziecko wkłada do fotelika
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez kulka23 » 18 lut 2014, o 15:01

Teraz jest taki wybór fotelikow, ze ciezko sie zdecydowac... Warto poprostu zajzec na stroke z testami bezpieczenstwa i tym sie kierowac, wyglad chyba nie ma az takiego znaczenia jezeli ma dziecko jezdzic bezpiecznie... my sie zdecydowalismy na Maxi Cosi Pebble, dodatkowo wiekszosc producentow wózków ma adaptery do fotelikow tej firmy, wiec bez problemu mozna wpiac do wiekszosci stelazy :)
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 20 lut 2014, o 11:56

też nas przekonały te adaptery, oczywiście, że wygląd nie ma znaczenia pierwszorzędnego, u nas pebble wygrał, bo miał wysokie noty w testach bezpieczeństwa, polecał również facet w sklepie
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez kulka23 » 20 lut 2014, o 14:51

Ja to zanim zdecydowałam sie na ten model to przeszukalam mnostwo stronek z testami i faktycznie bardzo dobrze sie kwalifikuje, poza tym sztywne pasy u gory ze mozna bez problemu dziecko wsadzic bez ich przytrzymywania, i fajna podusia do podtrzymywania głowki, tak by nie latała na boki...
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Kolaboracja » 28 lut 2014, o 10:07

Przed zakupem na pewno warto się rozeznać,podpytać,poszukać na forach,sprawdzić rankingi,i jeszcze popytać w sklepach,owszem maxi cosi bardzo fajne mają foteliki przede wszystkim bardzo bezpieczne no i jak już wspomniała kulka pasują do wózków, to jest fajna opcja dla tych najmniejszych
Kolaboracja
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Basienka » 28 lut 2014, o 12:40

my też mamy fotelik maxi cosi,ale nie pamiętam nazwy modelu,jakby ktoś chciał to sprawdzę
ale ogólnie jesteśmy zadowoleni,no i maluch chyba też bo jeździ grzecznie;]
Basienka
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 18:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez zosienka_g » 2 mar 2014, o 18:38

no właśnie wiele osób pisze o tych fotelikach maxi cosi podobno są dobre,przede wszystkim jak widzę są bezpieczne,ciekawe jak w rankingach bezpieczeństwa aż sprawdzę
zosienka_g
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2014, o 16:07

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Ester » 2 mar 2014, o 22:34

Starszego synka wożę w Graco nautilusie. Na prawdę fajny fotelik z szeroką regulacją rosnący razem z dzieckiem. Jest też ładny wizualnie :) do tego ma fajny gadżet w postaci trzymaka na napój dla dziecka :) dobry pomysł
Ester
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 15:04

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Ester » 2 mar 2014, o 22:38

no właśnie a dla córy mojej młodszej jesteśmy na etapie wyboru fotelika od 9 kilo... i mamy lekkie dylematy ale ostatecznie chyba zdecydujemy się na graco coast. Dla mnie przemawia na plus bardzo że to graco- ufam tej firmie :) may od nich wózeczek i fotelik starszaka. A mąż z kolei się upierał żeby była możliwość wożenia córeczki tyłem do kierunku jazdy.. więc idealnie się wpasowuje ten fotelik w nasze potrzeby... w sobotę pojedziemy go przymierzyć do auta :)
Ester
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 15:04

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 3 mar 2014, o 15:23

Basienka napisał(a):my też mamy fotelik maxi cosi,ale nie pamiętam nazwy modelu,jakby ktoś chciał to sprawdzę
ale ogólnie jesteśmy zadowoleni,no i maluch chyba też bo jeździ grzecznie;]


Basieńko w większości modeli maxi cosi ich nazwę masz na tapicerce na dole napisaną. :)
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez blueskay » 3 mar 2014, o 21:46

fajne są graco nautilus, są bardzo bezpieczne, wykonane z solidnego materiału, dziecko się w nim nie poci :)
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez zosienka_g » 9 mar 2014, o 15:23

Patrzyłam ranking fotelików to wszystko zależy od modelu,ale ogólnie maxi cosi o którym jest tak dużo mowa jest bardzo wysoko,wręcz w czołówce fotelików pod względem bezpieczeństwa,więc jest to ich największym plusem.Jak oglądałam w sklepie foteliki to widziałam opcję z trzymakiem na picie dołączanym do praktycznie każdego fotelika,także jest to już raczej norma.
zosienka_g
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2014, o 16:07

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Kolaboracja » 9 mar 2014, o 15:27

Jeśli chodzi o graco to nie słyszałam zbyt wiele,u mnie w rodzinie nikt nie ma ich fotelika,natomiast maxi cosi ma parę osób więc mogę troche więcej powiedzieć.Jeśli chodzi o pocenie się dziecka, to maxi cosi ma taki specjalny 'pokrowiec/tapicerkę' który jest ze składników naturalnych i oddycha,więc maluszek się nie poci,a jest fajny bo można bez problemu prać,latem jest na pewno nie zastąpiony.
Kolaboracja
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 11 mar 2014, o 14:53

Kolaboracja, nie istnieją foteliki samochodowe, w których dziecko by się nie pociło, tak słyszałam od specjalistów i taka jest prawda, a jak producent mówi inaczej,t o znaczy, ze kłamie, te pokrowce w maxi cosi rzeczywiście są okej, ja może dokupię do swojego pebble jeden zobaczymy
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Ester » 22 mar 2014, o 23:03

ja się nie zgodzę, foteliki z graco faktycznie nie zapocają dziecka, przynajmniej nie w takim stopniu jak inne których używaliśmy, w foteliku naszego starszaka sprawdzaliśmy już latem, z graco coast który dopiero kupiliśmy będziemy dopiero testować :) ale na razie sprawdza się bez zarzutów :D
Ester
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 15:04
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]