Przedłużanie rzęs

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez veryAnka » 21 lis 2011, o 13:32

dziewczyny, a jak to sie ma do alergii? czy to klejenie rzes nie uczula?
veryAnka
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 22 lis 2011, o 15:57

veryAnka napisał(a):dziewczyny, a jak to sie ma do alergii? czy to klejenie rzes nie uczula?


pod hasłem:
Czy produkty Xtreme Lashes® są bezpieczne?
odpowiedź na Twoje pytanie :)
http://www.xtremelashes.pl/content/view/15/85/#czypro
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez natusia3003 » 22 lis 2011, o 16:32

Miałam kilka razy przedłużane rzęsy i byłam bardzo zadowolona :) z tym że nie wiem jaki jest koszt bo miałam zakładane za darmo przez ciocie kosmetyczkę :)
natusia3003
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 19:16

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 30 lis 2011, o 23:22

Ale jak rozumiem ciocia ma certyfikaty ? Pewnie tak nie sądzę aby Cię narażała nie mając praktyki, wiedzy czy doświadczenia w tej materii..
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez veryAnka » 1 gru 2011, o 16:14

dzieki kochana! a powiedz Ty mi jeszcze, co ile trzeba taki zabieg powtarzac?
veryAnka
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 17 gru 2011, o 20:48

wszystko zależy od szybkości porostu rzęs, średno wychodzi tak co 2-3 tygodnie, jeśli chcesz mnieć cały czas rewewelacyjny efekt to co dwa tygodnie tak myślę. Ja przedłużałam sobie w salonie pod Waszawą w Łomiankach. Nie mogę narzekać na rzęsy, a że wykonująca mi stylizaację Pani Iza tak świertnie i naturalnie dobrała rzęsy to ja mogłam z uzupełnienie poczekać dłużej, chociaż po uzupełnieniu oczywiście od razu zauważasz różnicę. Zresztą jak się tak ma człowiek okazję wreszcie zrelaksować, poleżeć pod kocykiem to chce się tam wracać . :D
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez sialala » 18 gru 2011, o 15:14

Ja sie zastanawiam nad przedłużeniem sobie u nich rzes na Sylwestra. Ale to już taki nie tyle naturalny, co raczej szalony, karnawałowy styl bym wolała, coś a la to powiedzmy: Obrazek

tylko zastanawiam sie, jakie kolory dobrać do szarozielonych oczu :) Macie jakieś propozycje?
sialala
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez sialala » 18 gru 2011, o 16:35

Nic sie nie powinno stać, tymbardziej jeżeli przedłużasz rzesy metodą 1:1, ale w takich profesjonalnych salonach to już standard :) co do uczulania - u nich nie uczula, bo specjalnego kleju dla alergików używają.
sialala
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 26 gru 2011, o 21:12

moim zdaniem to dobry wybór miejsca, a co do doboru kolorów na pewno osoba wykonująca przedłużenie pomoże Ci. W końcy mają certyfikaty wydaje mi się nie tylko z samego sposobu klejenia ale dopasowania i rzęs i stylu. Bardziej zaczęłabym się zastanawiac nad tym czy znajdzie się termin bo sylwester juz za 5 dni...
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez a_gatka » 27 gru 2011, o 16:28

A da się jakoś dobrać samą długość rzęs? Nie chciałabym wyglądać sztucznie, bo nie o efekt sztucznych mi chodzi..
a_gatka
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez sialala » 31 gru 2011, o 00:11

w salonie w Łomiankach najpierw wypełniasz ankiete co i jak byś chciała itd, dobierają Ci długość odpowiednią (jak nosisz okulary to troche krótsze żeby nei zawadzały). Także wszystko sie da :)
sialala
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 6 sty 2012, o 13:14

sialala napisał(a):w salonie w Łomiankach najpierw wypełniasz ankiete co i jak byś chciała itd, dobierają Ci długość odpowiednią (jak nosisz okulary to troche krótsze żeby nei zawadzały).

To prawda, dokładnie tak robią biorą pod uwagę alergię, choroby, pytają o rodzaj efektu jaki chce się osiągnąć no i wtedy np jak chcesz dadzą bardziej podkręcone :D Czadersko wyglądają no i nie haczą o okulary - wiem bo noszę ;P
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez kies » 1 lut 2012, o 01:07

Mi narzeczony postanowił zasponsorować wizytę w tym salonie. Kochany :) ...........myślicie, że takie na co dzień też będą OK? Bo właśnie te, to są moje wymarzone:)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez veryAnka » 1 lut 2012, o 13:44

A takie sliczne fioletowe, to gdzie mozna sobie zrobic?
veryAnka
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez dzo » 1 lut 2012, o 13:46

veryAnka napisał(a):A takie sliczne fioletowe, to gdzie mozna sobie zrobic?


wszędzie
dzo
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez veryAnka » 2 lut 2012, o 12:46

Troche enigmatyczna ta odpowiedz :)
veryAnka
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez dzo » 6 lut 2012, o 23:28

veryAnka napisał(a):Troche enigmatyczna ta odpowiedz :)


ponieważ Twoje pytanie napędza spam na forum
dzo
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Yagoda » 21 lut 2012, o 22:31

veryAnka napisał(a):Troche enigmatyczna ta odpowiedz :)


nie enigmatyczna ale prawdziwa, bo kazdy salon ale i stylistki pracujace w domu maja kolorowe rzeski :-) Wystarczy zapytac swoja czy ma akurat ten kolor. Sa nawet cytrynowe... choc to chyba tylko na sesje foto lub bal karnawalowy ktos robi
Yagoda
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez tusia25 » 22 lut 2012, o 23:11

Ja przedluzalam sobie sama:) potem siostrze, mamie kolezankom. Ogolnie efekt powalajacy, ale trzeba sie bawic i ja nie mam cierpliwosci do tego bo ciagle w nich grzebie:P Przedluzalam metoda one to one czyli jeden do jednego.
tusia25
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez dzo » 23 lut 2012, o 09:01

tusia25 i ile Ci się trzymały jak sama sobie robiłaś ??
dzo
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez misio88 » 9 mar 2012, o 16:40

Mam do oddania kupon na KURS przedłużania rzęs metodą 1:1 + zniżka rabatowa na zakup sprzętu. Jeżeli któraś z Pań byłaby zainteresowana to proszę o kontakt misio88den@op.pl (cena 200 zł zamiast 600 zł)
Kupon do realizacji w Olsztynie.
misio88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 14:43

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Ambasada Urody » 28 cze 2012, o 22:52

A ja chciałabym zaprosić do naszego day spa na Wilczej. Pani Ewa Poławska ociera się o geniusz i mistrzostwo świata w zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs, są to oryginalne Xtreme Lashes.
http://www.ambasadaurody.pl/l/wizazystyka/prz edluzanie_rzes.php

Ambasada Urody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 13:25

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez affe999 » 29 cze 2012, o 11:52

A słyszeliście może o takiej firmie m2beaute. Ja sama spróbowałam i teraz wiem że się opłacało wydać parę groszy ale jest piękny efekt jak by ktoś chciał to podaje stronę może komuś się przyda. http://www.m2beaute.pl/
affe999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 11:47

Przedłużanie rzęs

Postprzez Dorotkaa22 » 2 lip 2012, o 13:39

polecam produkt firmy M2LASHES EYELASH idealny srodek do stymulacji rzęs powieksza i sprawia ze sa gęstsze. wszyzstkie produkty dostepne sa na stronie http://www.m2beaute.pl/ polecam kazdemu :) :) :)
Dorotkaa22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 13:23

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez mastylla » 13 lip 2012, o 09:37

Z przedłuzaniem rzęs jest chyba tak samo jak zprzedłużaniem włosów i paznokci. Wyglądają ładnie ale strasznie niszczą naturalne. W końcu to jakiś klej, chemia i inne dziwne substancje. Przedłużane włosy wyglądają fajnie(dopoki nie ma odrostów)ale jak sie je zdejmie to... Poza tym oko i powieki są bardzo wrażliwe niewiele trzeba żeby je podrażnić, czy zeby dostać uczulenia. Ja bym się nie zdecydowała. Co innego takie "chwilówki" na jedno wyjście.

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek, otorussayc